0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar esinizin yada kendi sulalenizde sevmediniz kimler var. Mesafelimisiniz yoksa hiçmi gorusmuyorsunuz. Nasil davraniyorsunuz akraba iliskilerinde

27 Cevaplar

+1 oy
(3,572 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sulalede en çok kendimi seviyorum hayır böyle bir sulaleye ben nalaka anlamıyorum :D

Şaka bı yana kimseyi sevmiyom valla kimseylede görüşmem zaten

(195 puan) tarafından
Hahahahah buna çok güldüm :)) bazen bendemi sorun acaba diyorum . bunkadar sorunlu biraraya toplanmis olamaz
(3,572 puan) tarafından
Valla toplanmış işte bacım dayısı halası emmisi hepsi ayrı telden :))
-Reklam-
+1 oy
(4,391 puan) tarafından
Bu devirde herkes herkesi seviyormuş gibi davraniyor ama ☺️
(195 puan) tarafından
Sevmedime seviyormuş gibi yapamiyorumki yüzümden belli girtlaklayasim geldiği:))
(48,448 puan) tarafından
samimiyetsiz samimiyetler diyoruz ona canim benim ☺️
(4,391 puan) tarafından
Oo karbonat guzelimiz❣️☺️
(48,448 puan) tarafından
suruyon mu karbonat ☺️
(4,391 puan) tarafından
Hiç affetmiyorum;D ve aklımda hep sen sürerken sbbdbdb
0 oy
tarafından

Teyzem ve çocuklarını 

Eniştem ve oğlunu 
Ayy sevmediğim çok kişi var hangisini saysam
(195 puan) tarafından
Haha:)) genelde anne tarafı sevilir nie sevmiyorsun peki gorusuyormusun
0 oy
(7,337 puan) tarafından
Antalya'daki halamı amcamı sevmem başka kimseyle sorunum yok
(195 puan) tarafından
Sanırım uzaktalar. Allahtan uzaktalar
(7,337 puan) tarafından
Aynen hala uzakta amca burda altlı üstlü oturuyolsr
0 oy
(329 puan) tarafından

Ben insan sevmiyorum :)

(195 puan) tarafından
Çok mantikli;))) çok zor bi yaşam formuyuz gerçekten.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Başlığa göre yazıyorum halalarımı, görüşmüyoruz yıllardır 
(195 puan) tarafından
Sebep ne peki bacim.
0 oy
(6,190 puan) tarafından
Halalarımdan nefret ediyorum eltimin bir tanesinden nefret ediyorum

Ve sevmediğim hiç kimseyle de konuşmuyorum Hatta halam düğünüme gelmişti gelin çıkarken asla konuşmadım düğün çıkışında yine vedalaşmadım getirdiği hediyesinde kabul etmedim anneme verdim
(195 puan) tarafından
Oovv.. Peki neden ?? sorun neydi
(6,190 puan) tarafından
Eltim sinsinin tekidir huzursuzluğu Çok ister Hatta düğünüme bir hafta kalarak ayrıldık Yani şöyle kar birlikte para ve o da bunun fırsat bilip bana kaynanalık yapmaya çalışıyordu Ama ne yazık ki ben de öyle Altta kalan bir insan değilim ve eşim Baktı ki olmuyor hemen ayrıldı halalarım ise zamanında anneme çektirdikleri yüzünden Zaten sevmiyordum ve zamanla yaptıkları hareketler yüzünden iyice nefret ettim Hatta bir ay önce eşimin akrabalarından Birinin düğünü vardı eşimin kuzeninin çocuğunun ve gelen gelin halamın kaynının kızıymış orada karşılaştım küçük halamla ve asla muhatap olmadım Çok konuşmaya çalıştı Hatta alttan alttan işte ben de şu vakitte gideceğim evin nerede kendini davet ettirmeye çalıştı ama asla oralı olmadım
0 oy
(7,900 puan) tarafından

En çok halamı büyük alcami sevmem mesafeli davranırım evlerine gitmem :angel::D

0 oy
(15,832 puan) tarafından
Sadece kaynanam onla da mesafeliyim
0 oy
tarafından
Görümcem görümcem ve yine görümcem.. konusmuyoruz kendisiyle.
(195 puan) tarafından
Coookk zor yavv. Akraba malesef ayni ortamlara giriyorsun ayni cenazeler ayni düğünler. Kose kapmaca oynuyorsun resmen.. Sülalede ortak malesef
tarafından
Yok kiz görmüyorum cünkü kendisi türkiyede ben almanyadayim ama düsün ordan buraya ortaligi karistirmayi basardi o derece tehlikeli biri :D
0 oy
(3,794 puan) tarafından
ooo cok .ablalarimi sevmem . 3 tane ablam var cok dedikoducular .  babamin cenaze gunu adamin tabutu koridorda dururken cok sevgili ablalarim   mutfakta kolu komsu ile gule kikirdeye dedikodu yaptilar .zaten orda bittiler benim icin. annem koselerde aglar hasta halde otururken ablalarim oz analarinin halini sormayip destek olmayip zerre uzulmeyip mahallenin dedikoducu kadinlari ile dedikodu yaptilar gulerek .
(195 puan) tarafından
Ay inanmiyorummm :(((
(3,794 puan) tarafından
inan valla canim inan maalasef ki boyle . bi fatiha okuyalim babamizin evinde son gecesi anama destek olalim demek yerine mahallenin dedikodu kadini ile cay  esliginde sabaha kadar dedikodu yaptilar gulerek
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Eşimin ailesinde küçük eltimi ve küçük görümcemi sevmiyorum. Mecbur kalmadıkça konuşup bir araya gelmiyorum. Kendi ailemde bi tane halam ile kızını sevmiyorum hiç görüşmüyorum
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Eşimin sulalesinden sadece seytanin yeryüzündeki kulları olan 2 gorumcemi sevmiyorum fitne fesatlık saygısızlık pislik onlarda annemin sulalesinden hiçbirini şeytan görsün yüzlerini babamın sulalesinden hepsine saygım var
0 oy
(532 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bir annemle bir eşimle gorusurum . Başka da kimsem yok . İnanın kimseyle.gorusmuyorum hiç kimseyle . Bir tanesiyle bile görüsmuyorum :))

0 oy
(232 puan) tarafından
Sanırım bı tek kocam ve kızımı sevmiyorum baksa da kimse samimi gelmiyor
(48,448 puan) tarafından
sevmiyor musun☺️
(232 puan) tarafından
Ayy klavye hatası tuhh :((
 Kızım ve eşime canımı veririm (◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Eltim tabiki uzak soğuk buz gbi
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Görümcelerim defalarda hayal kırıklığı yaşattılar ama ben sürat yapmayi bile beceremiyorum güler yüzlüyum hep iyi niyetliyim ondan hep 
0 oy
(12,659 puan) tarafından
Kendi sülalemde dayımın eşini ve halamı eşimin sülalesinde kaynanamı 
0 oy
(14,932 puan) tarafından
Babam tarafını komple sevmiyorum. Dedem hariç. 1 tane de halam var onu da severim. Diğerleriyle kavga ettik küstük rahat ettik. Ama o kavgaya kadar çok kahirlarini çektik. İyi oldu böyle. Akrabalarin geneli gıcık oluyo bence anne tarafı da pek iç açıcı değil 
0 oy
(48,448 puan) tarafından
bazen kendimi sevmiyorum geçerli mi☺️

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 552 göst.
0 oy
25 cevap 2,460 göst.
0 oy
37 cevap 1,957 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Sadece sen ❤ (204 puan) tarafından soruldu
0 oy