0 oy
303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (902 puan) tarafından

1 yılın sonunda oldu kan ve idrarda pozitif ama ptsi karnımdan görünmedi vajinal yolla kese tek göründü 10fun sonra gidicez bebek varmı yokmu diye ama üzülüyorum ya boş sa olmazda diye.15 kasımda idrar anında pozitif oldu kan da beta 15.bin 552 cıktı ama ptsi butun moralim bozuldu.simdi kaç haftalık nedir bilmiyorum son adet göre 6 7 haftalık beta degerine gorede öyle ama şuan sadece kese var.son adet 2 ekim 21 ekime kadar hep negatif ti off bu stres oldurecek beni .kese kwc mm bilmiyorum.ama bozuk gibi geldi bana.tecrubem.de yok.olumsuz bisey çıkar diye sevinmeye korkuyorum boşuna boşuna sevinmiş olmayım diyorum ama haftaya cuma ya kadar nasıl beklicem.ya hem günler.gecmiyor hemde çok korkuyorum 

image

5 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Stres yapma hemen önce kese görünür daha sonra bebek ve kalp atışı değerin çok güzel yüksek çıkmış olmasa altda da görünmezdi senin için dua edicem canım inşallah anne olursun içini ferah tut 
(902 puan) tarafından
Allah razi olsun canim inşallah boğazımda kalmaz :(
(12,861 puan) tarafından
Seni çok çok iyi anlıyorum kuzum inşallah olur Allahım sana da nasip eder bu duyguyu
(902 puan) tarafından
Aminn tum isteyenlere  inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Kendine stres yapma ☺ herşey güzel olacak Allah'ın izniyle bebeğini de görürsün kontrolünde canım.❤
(902 puan) tarafından
Inşallah insallahhhhh❤ çatlıcam meraktan. Artık kaynanamlarada gitmiyorum eşime dedim stres oluyorum gitmicem tmm dedi en son geçen c.tesi aksam gittim dahada gitmedim.simdi diyorum falan bahanem var ama bebek olmazsa ne bileyim çok kötü olurum:((
(6,725 puan) tarafından
Kesen var kuzum haftayada inşallah bebek görünür betan çok iyiydi. Iyi yapmışsın kendini strese sokma yat dinlen boşver Allah'ın izniyle bebişini göreceksin haftaya ilk aylar insan tedirgin oluyor yok diye birşey olacak diye. Bol bol dua oku içini rahatlar.❤
(902 puan) tarafından
Insalalh hemen goreyim hemen ❤❤❤
0 oy
tarafından
baska hastaneye git canim maddi durum sorun olmayacaksa , ne hissettigini anliyorum . cumaya kadar sabretmek zor yerinde olsam bugun ya da yarin giderdim dr ya
(902 puan) tarafından
Devletteki doktor 10gun sonra dedi ama ben dayanamıyorum yarın özele mi gitsem görür müyüm ya
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Stres yapma kuzum git özelde bo mauyne  ol bekleyemem dersen belko görürsün detayli herseyi sorarsın 
(902 puan) tarafından
Aynen öyle yapım yarın gıdım en iyisi içim rahat olsun en azından catlicam yoksa haftaya cuma ya kadar ;)
(2,423 puan) tarafından
Aynen git  hem ayrıntlı bilgi veriyolar belki bebiş i dr görürsün ☺☺
0 oy
(466 puan) tarafından
Başka bir doktora git canım kendi yeri olan yda ozel hastaneye iyi bir doktora. En azından stresin azalır aynı şeyi derse beklersin mecburen 
(902 puan) tarafından
Aynen özele giders3m bekle derse haftaya cuma diğer doktorun dediği gün giderim zaten 10gunde 1kere ücret veriliyomus

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 371 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bidibidibidi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 270 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,669 cevap

34,943 kullanıcı

...