+2 oy
1,283 göst.
Diğer kategorisinde (6,124 puan) tarafından

Kedi 7 sitesinden daha önce de fotoğraf çıkarttırmıştım yine çıkarttırdım çok hoşuma gidiyorlar boyutları küçük ama güzeller yani ben seviyorum ve uygun fiyatlı da Elime geçtikçe zaten fotoğrafçılarda çıkarttırıyorum ama böyle de uygun fiyatlı olunca kaçırmıyorum fırsatı çok seviyorum açıp açıp bakıyorum böyle çocuklarımın küçüklüklerini gördükçe Keşke bu siteyi daha önceden görseydim de çocuklarımın bebeklik fotoğrafları silinmeden de çıkartabilmiş olsaydım:'( ama Sağlık olsun ne yapalım

image

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende sipariş verdim inşallah güzel gelir 
(6,124 puan) tarafından
İnşallah beğenirsin Canım ben çok beğendim eline geçince yazarsın artık bana
tarafından
Bugün geldi çook beğendim kesinlikle artık hep ordan çıkartırcam
(6,124 puan) tarafından
Önceden mi sipariş etmiştin benim posttan sonra mi canım
Beğenmene sevindim hem uygun fiyatlı hen güzel ☺️
tarafından
Önceden sipariş ettim, şansa sizin postu gördüm.  Gerçekten çok güzel deneme amaçlı 16 lık çıkartım şimdi 100 adet olandan çıkaracağım.  Bunlardan magnet yapıp dolaba astım cook güzel oldular
-Reklam-
0 oy
(8,314 puan) tarafından
Ayy çirkin ördek varmış orda ne tatlı şey o :)))
(6,124 puan) tarafından
Hangisi o ördek ☺️☺️☺️❤️
(8,314 puan) tarafından
En alttaki Son 3 resim aynı ördeğe ait değil mj yoksa ben mi yanlış gördüm
(6,124 puan) tarafından
Hayır canım ☺️ son iki büyük kızım şapkalı küçük kızım en sondaki kızım ameliyata gitmeden önce çekmistim diğeri ise tarlada iken şapkalı olan kucuk kızımı da piknik  yaparken☺️
(8,314 puan) tarafından
Hepsi aynı kişi gibi geldi :)))
0 oy
tarafından
Ay ne güzel ya. Maşallah size ☺️❤️

Bende böyle anılar kalsın istiyorum. Fotoğraf kalitesi nasıl canım.
(2,565 puan) tarafından
Çok uygunmuş kız fiyatı.Bende bakayim
tarafından
Ayy İlknur um valla çok uygunmuş hemen kocaya söyleyeyim
(6,124 puan) tarafından
Evet canım kapıda ödeme seçeneği de var çok iyi ☺️ instadan da bakın
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ❤️
(13,787 puan) tarafından
Ben de ben de☺️ölçüleri kaç çok guzeller ben de çıkartmak istyrum ☺️
0 oy
(181 puan) tarafından
Çok güzel cnm kaç tane kaç tl ye çıkartın 
(6,124 puan) tarafından
Sağ ol canım benim 105 tanesi 29 lira Kargo KDV 58 lira yapıyor çünkü işaretlediğim zaman böyle yazıyor Hani KDV de ekliyorlar nedense
(2,713 puan) tarafından
Boyaları akmıyor mu
(6,124 puan) tarafından
Hayir canım 3 sene ince cikartmistim yine onların da hala akmadi☺️ kaliteliler baya
(2,713 puan) tarafından
Teşekkür ederim.  Sanki seninle daha önce atışmışmıydık:)))))) begonvil
0 oy
(7,202 puan) tarafından
Bende çıkarmak ıstıyom fotolar var daha düğün fotolarım dahi cıkmadı
(6,124 puan) tarafından
Aa neden çıkmadı canım Instagram adresin varsa eğer oradan kedi 7 sayfasına gir yukarıda link var linke girdiğin zaman boyutunu da seçebiliyorsun albüm de seçebiliyorsun Yani bir sürü çeşit var
(7,202 puan) tarafından
Çok para diye  ozaman cıkartırmadılar eşimde hiç cıkartceği yok telefonda diyil hepsı filaş belek'te
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Çok güzeller.Artik tanesi 2 lira oldu heralde.Fotolar anca hafıza kartında kalıyor.Bende bakayım 
(6,124 puan) tarafından
Kız 2 lira yine iyi burada 5 liraya çıkarıyorlar tanesini Instagram kullanıyorsan veya eşinin varsa orada kediye de sitesine gir Zaten bir sürü seçenek var boyut olsun albüm olsun 105 tanesi Kargo ile birlikte 58 liraya geldi bana bunlar iyi yani ben Beğeniyorum çünkü hafıza kartlarım kırıldı flashım kayboldu O yüzden dolayı bayağı üzülmüştüm böyle resimler gidince ben de kendimce böyle bir şey yaptım dedim hani en azından küçük de olsalar kalsın elimde anı olarak
0 oy
(242 puan) tarafından
Bu site nerde instagramda felanmi 
(6,124 puan) tarafından
Evet canım kedi 7 yazıyorsun oradan seni yönlendiriyor ve en üstte link var O linke basınca seçenekler çıkıyor karşına Hangisini istersen onu ayarlıyorsun bir şekilde
0 oy
(40 puan) tarafından
Kapida ödeme yapabiliyor muyuyz
(6,124 puan) tarafından
Evet canım Zaten biz Kredi kartı falan Kullanmadığımız için nakit oluyor genelde o yüzden dolayı kapıda ödeme yaptım ve geldi PTT'ye getirttirdim Hatta eşim burada olmadığı için görümcemin oğlu getirdi
(40 puan) tarafından
Valla bende boyle uygun fytli biryer arıyordum alllah sizden razı olsun bende cikarttirayim bari
(6,124 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım benim Yardımcı olabildi isem  ne güzel
0 oy
tarafından
Ayy kiz bende kızımın fotoları cikartcam bi bakayım senin siteye:)
(6,124 puan) tarafından
Bak bak çok iyi kız büyük boyutlu olanlar da var paran varsa onlardan da çıkartabilirsin mesela Bunların hepsini ben 58 liraya getirttim kargo ile beraber
0 oy
(1,473 puan) tarafından
Biyutlari kac canim. Birde Google dan mi yaziyosun kedi 7 diye. Bu boyut cok idaal bence. 
(6,124 puan) tarafından
Ay boyutlarına hiç bakmadım biliyor musun Öyle hiç orası ile ilgilenmedim Instagram'ın varsa Instagram'dan kedi 7 yazdığın zaman orada link var linkten direkt olarak kendi sayfalarına girebiliyorsun ben hiç Google'dan bakmadım ki
0 oy
tarafından
Maaşallah kuzuşlara 

Canım nerede muhafaza ediuosn fotografları albümmü yapıyosn yoksa çerceveye felanmı koyuyosn . Bnde çıkarttırmak istiyormda merak ettm
(6,124 puan) tarafından
Canım ben büyük kızıma Hamileyken doktora gitmiştik o ara gezerken öyle rastlamıştım büyük bir albüm aldım elime geçeni Onun içerisine koyuyorum bayağı 500 fotoğraf alacak kadar Ama normal boyutlardaki 500 fotoğrafı Bunlar biraz daha küçük Gördüğün gibi onlara koyuyorum birkaç tane sevdiğim resimler çerçevede ama geneli albümün içerisindeler Çünkü çerçeveler pek dayanmıyor malum çocuklar sağ olsun
tarafından
Saol kuzu peki bu yaptırdığın fotograf boyutu ne canm bu gayet ideal benm içinde bende deroşunkileri çıkarttırcam boyutu söylersen  :)
(6,124 puan) tarafından
Şimdi baktım canım 5×7 göz gezdir sen sayfaya hoşuna gidenler olur baya model falan çok 2 tane albüm yaptiricam o sayfadan iki kızıma.ayri ayrı içinde yazılar yazdiriyorsun sen yazıyorsun hani yazı yazılsın ne yazılsın ikisine ayrı ayrı anı kalsij diye istiyorum O çok hoşuma gitti ☺️

Sende deroşa yap duygularını yazdır anılarınızı kısa kısa ♥️
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Mahsallah kuzucuklara❤☺❤
(6,124 puan) tarafından
Teşekkür ederim çiçeğim♥️♥️
0 oy
(48,090 puan) tarafından
ne kadar olmuş fiyatlari 
(6,124 puan) tarafından
105 tanesi 29 TL kargo birlikte kapıda ödeme toplam 58 tl
(48,090 puan) tarafından
cok.iyimis.bende bastircam yine bide kucuk hediye basmışlardi
0 oy
(13,877 puan) tarafından
Çok güzel tatlım bende yapacam☺️
(6,124 puan) tarafından
Yap çiçeğim anı kalır ☺️☺️♥️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Görüntü kalitesi nasıl canım bbende o siteyi gördüm ama korktum istemeye
(6,124 puan) tarafından
Canım Yani bu kadar küçük boydaki resimlere göre kalitesi çok iyi yani ben çok beğeniyorum Benim ikinci alışım Mesela daha büyük boyutlarda olanları da var çok iyiler bayağı çevremde alanlar var yani beğeniliyor yorumlarına girip baktığın zaman zaten görürsün bayağı fotoğraf paylaşan da oluyor orada
0 oy
tarafından
Canim hangi site verebilirmisin 
(6,124 puan) tarafından
Instagram'da canım kedi yedi Sitesi zaten profile girince orada link var Oraya tıklayınca çeşitler çıkıyor önüne
0 oy
(692 puan) tarafından
Çok güzel canım bende bi 5 gün önce sosyopixstek  aynı boyutlarda çıkardım 105 tane çok güzeller valla iyikide olmuş küçük ama çok tatlı anı kalıyorlar hep 
(6,124 puan) tarafından
Evet canım biraz küçükler Ama mesela 29 TL'ye de kaç tane resim çıkartabilirdik ki bizim burada tanesi 5 lira olmuş Resmin En azından telefonda silineceğine böyle bir anı kalsın istedim elime daha fazla geçtikçe daha büyüklerine çıkarmaya çalışacağım inşallah silinmesinler de
(692 puan) tarafından
Aynen canım çok haklısın çok güzel ani  olarak kaldı  valla vede uygun fiyatlı
0 oy
(339 puan) tarafından
Telefonumda şuanda çıkscak 2000 fotograf var kendimi bir dışsrı atabilsem çıksrtıracagım bunlar güzel oluyormu kalitesi nasıl mantıklı geldi 
(6,124 puan) tarafından
Kız dışarıda 2000 fotoğraf 2 liradan bile 4 bin lira ediyor Onu nasıl çıkaracaksın bu sayfa gayet iyi mesela bunun bir büyük boyutu var hani o da ucuza geliyor onun için de 105 tane olmuyor ama en azından bir fotoğrafa 2 lira vermekten iyidir diye düşünüyorum kargo ücreti olması var ya resmen beleş gibi bir şey yani fotoğraflar Gördüğün gibi boyutları küçük ama kalitesi çok iyi ben beğendim yani o fiyata ve bu boyuta göre çok iyi duruyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende hep çıkartırım yengeme de yaptırmıştım bir sürü 
(6,124 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım çok iyi oluyor ☺️
0 oy
(4,392 puan) tarafından

Maşaallah ☺️<3

(6,124 puan) tarafından
Sağol cnm ♥️♥️

İlgili sorular

+1 oy