0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Valla 2 gecedir napacagimi şaşırdım yatağa bi yatıyoruz neden düğününüzde yoktum diye bir başlıyor babamla evlenme benimle evlen biz eş olalım diye devam ediyor:/ Oğlan çocuğu olsa neyse de kız bu yani ben ne alâka:D hayır kizlar evlenmez ben senin annenim, babanla evliyim onu da seni de çok seviyorum diye anlatıyorum güzelce. Başka fikri olan var mı acaba? Bu arada çok kontrollü ve az ekrana bakar ve 4.5 yaşında. Hani izlediklerinden mi öğreniyor diyecekler için şimdiden yazmış olayım.

8 Cevaplar

0 oy
(17,767 puan) tarafından
:D oğullarımın ikiside benimle evlenmek istiyor ve ikiside bana aşk mış dkdksk
(2,097 puan) tarafından
Oğlanlarda oluyormuş öyle de kız işte bu :Dd
(17,767 puan) tarafından
:D ne diyecen büyüyünce anlar
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Oğlum da bir ara bana diyordu ;) 
(2,097 puan) tarafından
Yani oğlan der de kız bu hani bir tirsmadim değil :d
0 oy
tarafından

Bende dayımla evlenmek ıstıyodum 5 yasında hala hatırlarım dugununde aglamıstım hanı benımle evlenıcektın dıye adam damatlıklarla benı avutmustu :D gecer gecer buyuyunceee

(2,097 puan) tarafından
Yani bi erkege dese bunu sorun etmicem de bana diyo işte :d
0 oy
(265 puan) tarafından
Kiz seninki gene iyi bnm oglan bana sen dedemin karisisin diyor babamın annesisin diyor
(2,097 puan) tarafından
Hahaha kafalar karışık:Dd
(439 puan) tarafından
Ahahahah:))))))))))
(265 puan) tarafından
He vala artk bnde ne diyecegimi bilmiyorum ona bide 5 yasinda
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Her gün evi temizliceksin yemek yapcaksin diye anlat aninda vazgeçer :D
(2,097 puan) tarafından
Ahahahah Allah iyiliğini versin :D çok mantıklı kullanım bunu ben
(10,932 puan) tarafından
Benimki de ağlıyordu dugunde ben neden yoktum diye .bende en sonunda vardın dedim ne diyim.seni fotoğrafçı çekmemiş dedim tamam dedi
0 oy
(8,928 puan) tarafından
Biz eşimle evleneceğim zaman o zaman 4 yaşındaki gorumcem tepine tepine eşime seninle ben evlencem diye bağırıp duruyordu videosu bile var hatta ayy şuan aklıma geldi hemn izlemem lazım:))))
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Onu bırak kızım babasıyla evlenmek istiyor keşke senden önce dogsaydım anne ben babamla evlenirdim dio gecen : D 5. 5 yasında 
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Hayır tam ahlaki değerleri öğrenme yaşında şuan 4 5 6 yaşlarda ailevi ve ahlaki değerleri kazanır çocuk ogrenmeye calisiyo bunu sorarak yapması çok güzel doğruyu yanlışı anlatabilirsin aksine ekrana maruz kalsa onunla bi çok ahlaksız örnekler çıkar mesela lgbt gibi bunlar dikkatini çeker ve normal karşılar bunun bi anormallik olduğunu anlayamaz sana sorması demek daha tanismamasi demektir ne sorarsa garipseme güzel dille örnekler vererek acikla 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 158 göst.
13 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,426 göst.
0 oy
17 cevap 480 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 643 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı

...