0 oy
1,432 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Eşimn eski nişanlısı kuzeni oluyor daha öncede karşılaştık merhabamız var ama o kadar yanii diger iki kuzeni zaten bna gelmek ısıtıyorlardi bende gelin dedim zaten kac kez neyse ..bna dedi dün ordaydım yatılıya kaldım flan sana geleceğimizi, söyledim oda bende gitmek istiyorum, demiş benim için bende dedim benim üslubum gereği bu tarz şeyler bna ters her ne kadar herşey bitip gitsede yaşanmışlıklar var dedim sağlıklı bulmadığımi söylersin flan şimdi bu soylediklerim bütün sülalede dolaşır ama anlamıyorum daha öncede eltime demiş biz çocuktuk o zaman 17 yaşında falanmış o nişan zamani 4 yil nişanlı kalmışlar ve yeri gelmiş ayni evde bile kalmışlar eltimede demiş oda gelseydi diye ya insanlar cok geniş ya ben çok dar düşünüyorum bna ters böyle şeyler karşımdaki insanıda anlamakta güçlük çekiyorum amac , ne niye gelmek istiyor ısrar la hadi onu geçtim bunun , kocasıda mi demiyor sen ne yapıyorsun? Diye e buraya gelse eşimle karşılaşcak ayni ortamda nasıl oturcak bide eşsiz gelicek Yani valla evime geleni geri çevirmen ama bu midesizllik bna göre başka birşey değil eltim kaynim hepbir otururken dedim olmaz geknesin sakın kaynimda daha once halasinin oğlunun eşiyle sevgiliymş eltim buna ses etmiyor mesela kiz geldi bide kaynima dediki sen benim resimlerimi çekmiştin hani nerde diye eltim mubarek taş olsa çatlar yani yine gelse oturmaya kabul eder ve ,kaynım resim flan yok bende dedi ben eltime diyorum hiç laf etmiyorsun amaan ben ona bakıp kocamla aramimi bozcam flan dedi ama kiza bi ayar vermeliydi bnce neyse , konudan konuya atladım benim yaptığım yanlış mi şimdi teşekkür ederim şimdiden 

53 Cevaplar

+6 oy
(13,723 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla 17 yaş çok da aman da minnoş yaş değil,16da evlenen biri olarak söylüyorum.

Gayet de aşkı da sevgiyi de dolu dolu yaşadığın yaş.

Olmamış ayrilmislar.

Anladığım kadarıyla o da evli.

Evet evlenince herşeyi geride bırakıyoruz ama hafıza kaybına ugramiyoruz yani.

Ben olsam ben de istemem
(7,036 puan) tarafından
Artılar sana mervem vala ben olsam bende kabul etmem
(13,723 puan) tarafından
Mantığı yokki ne alaka yani ne münasebet
(12,740 puan) tarafından
+++++lamadan geçemeyeceğim
tarafından
Canim merve noktayı koymuş da bisey ekliyom cani sıkılıyor herwlde.tovbe estağfurullah yaaa
(12,740 puan) tarafından
Aynen  . Durduk yere geçmiş kurcslamaya ne gerek var
-Reklam-
+10 oy
(1,092 puan) tarafından
Ne kadar tuhaf ilişkiler zinciri biri kuzeniyle nişanlı obürrü halasinin geliniyle sevgiliymis koca memlekette insan kalmamış bunlar birbirlerine bakmışlar tövbe ya . Neyse kabul etmemen iyi olmuş bende etmezdim 
(5,132 puan) tarafından
Tam olarak yazmak istediğim :dd
(583 puan) tarafından
Hahahah bu nasıl bı yoklukmus hep akraba:)))
(1,092 puan) tarafından
Yani ne biliyim bana tuhaf geliyor bizde komşu kızına bile yan gözle bakılmaz tabi saygi duyarım daha önce girdim bu tartışmaya bidaha almayacağım ahsjs :D
(7,268 puan) tarafından
Kız benim baba tarafi o onla sevgili bu bunla evlenen evlendi evlenmeyen evlenemedi falan. Sonra baskalariyla evlendiler dugunlerde falan karsilastilar çok tuhaf oluyor.
(2 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyordum
+1 oy
tarafından
Kabul etme edepsizi
0 oy
(393 puan) tarafından
Okumadım ama ustemezdimbn
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Haklısın en işi var ya o kadar gezek gidecek admami bulamamış 
(886 puan) tarafından
Vallahi ya bide anlamıyorum ne bu ısrar
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben olsam bende kabul etmezdim
0 oy
(7,633 puan) tarafından
Kuzeniyle nişanlandığınamı şasırayım geniş geniş size gelmek ismesinemi bilemedim.
(886 puan) tarafından
Ya valla amaç ne sence niye ısrarla haber yolluyor
(7,633 puan) tarafından
Meraktandır ama kesinlikle kabul etme neler duyuyoruz.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Yok artık hayatta kabul etmem
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Gayet doğru. Iyi benim kocam 4 yıl biriyle nişanlı kalsın sonra gelsin evime karşısında otursun. Eski anıları gözünde canlanmasın var mı böyle bisey ya. Bazı insanları anlamak zor
(886 puan) tarafından
Hayır en sonunda dicem sen hayırdır diye
(660 puan) tarafından
Şimdiye kadar demedigin hata bence ne bu ısrar sakın karşılaştırma
(1,368 puan) tarafından
Aynen öyle. Sonuçta yaşanmışlık var
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Haklısın bana göre da ters 
0 oy
(381 puan) tarafından
Gelip sana bakip durumuna bakip kendisiyle seni karsilastiracak.bence
0 oy
(4,661 puan) tarafından
En başta hayır demez sen önüne gecemezsin malesef iyi yapmışsın bence doğru olan bu 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Çok haklısın alma tabiki,arsız yaa ben bile sinir oldum 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bende kabul etmezdim kesinlikle kim ne konuşursa konussun
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Kimin eli kimin cebinde ya bu ne rahatlık sülale boyu hemde. Kuzeninin karısı eski sevgilisi ve senin elti ne kdar rahatmis. Diğer konu eşimin kuzeni ola bilir ama adı üstünde eski nişanlı ne işi var gelipte ne saçmalık senle samimiyeti yok kocanla geçmişi var ne sıfatla geliyo kızın niyetinden hiç hoşlanmadım zaten normal Bi kadın olsa gelmez 
0 oy
(6,449 puan) tarafından
Bir kere kuzen ile nişanlanmak bana ters. Kuzen ya kuzen bildiğin kardeş. 
0 oy
(48,742 puan) tarafından
hic kiz kalmamış.kuzeni halasinn gelini falan 

ne işi varmış senin evinde 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Zaten şu kuzen sevgilileri nişanlıları hiç anlamam anlamayacağım da.tamam yaşanmış gitmiş ortada kavga gürültü yoktur ama o kadar da değil.bi yerde karşılaştığında merhaba merhaba dersin de öyle evine girme çıkma olmaz artık.ben de kabul etmem şahsen 
0 oy
(437 puan) tarafından
Kabul etmemekle iyi etmişsin bence merakından geliyor kendiyle kıyaslayacaktır kesin ben olsam bende etmezdim benim eşimin eski nişanlısının arkadaşı meraklari yuzunden bana istek atti ona bile ayarı verdim taviz verme taviz veririrsen bu yüzsüzlükle yatıya da gelir töbe yarabbim
0 oy
(1,795 puan) tarafından
Ne münasebet gerçekten.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 696 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 482 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 850 göst.