0 oy
1,325 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından
Kızlar çok kötüyüm heryerim öyle çok ağrıyor ki eşimle iş konusundan kavga ettik yine ve bu sefer dayanamadı yeter bıktım seni alttan almaktan kendinden nefret ettirdim diyerek boğazımı sıktı nefes alamadım sonra giyinmey başladı gitmiceksin falan dedim diye kollarıma kollarima vurdu canım çok yanıyor 

15 Cevaplar

+1 oy
(15,531 puan) tarafından
Yani adam sürekli alttan almış ama sen boğazını sikmasina rağmen yine gitme demişsin sınırınde bir sınırı var elbette ki elleri kırılsın dövmüş doğru değil ama erkek bu kavga ederken bile sabirlari az 
(225 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sabri batsin
(2,011 puan) tarafından
Fatoş destek paketin onaylandı mı
(15,531 puan) tarafından
Y ok hala süreç devam ediyor dio
-Reklam-
+1 oy
(8,594 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Polisi niye arayıp hapse attirmiyorsun bu hanzoyu çok mu aşıksın bide gitme demişsin bacı kusura bakma ama sana müstahak böyle Bi adama gitme dersen daha Cook dayak yersin
(1,248 puan) tarafından
Ayy bırak kız ne darp raporu ne polisi ya vuran adama gitme diyen sence bunları yapar mi
(225 puan) tarafından
Birşey soyleyeyimmi ben buraya gerçekten derdimi dökmek icim yazdım canım o kadar yanıyor ki ciddi anlamda söylüyorum su an o boğazım da sanki pıhtı varmış gibi kollarım desen alev gibi yanıyor buraya geldim ki yazdım kızlar beni anlar eder diye ben buraya karşımda bir laf veya yargılanmak için yazmadim kız çocuklarımız var yapmayın büyük konuşmayın hiç bir sekilde
(1,248 puan) tarafından
Valla cnm büyük konuşmak değil bu biz seni yerden yere vurmuyorz sen şiddet gördüğün halde adama gitme dersen hem böyle maruz kalıp hemde adam istediğini yapar ve gider
tarafından
Arme sana insanlar yol gösteriyor bak böyle olursa devam eder diyor daha ne desinler. Anlıyorum canın yanıyor e bizde sana doğru yolu gösteriyoruz ki eğitmen arkadaş sonuna kadar haklı. Kızman gereken seni uyaran yol gösteren insanlar değil dayak diyorsun ya ötesi berisi var mı boğazını sıktığı anda s. Git demen lazımdı afedersin ama
(8,594 puan) tarafından
Ne istiyordun baci aferin gitme diyerek en doğrusunu yaptın kocana sahip çık onu bırakma sabret dememizi mi kendini düşürüyorsun farkında mısın yorumlarını okudum ailenden arkandaymis daha ne istiyorsun bu adamin seni öldürmesini mi bekliyorsun
0 oy
(10,741 puan) tarafından
Bacım neden polisi aramiyorsun? Kaldirsana aileni akrabaglarini ayağa.
(225 puan) tarafından
Kaldirsam ne olucak ki kendisini yine haklı cikaricak o
(10,741 puan) tarafından
*** haklı cikarir.onu bir polisler alsın bak nasıl gtu tutusuyor
(225 puan) tarafından
Evden gitti resim çektim zaten vücudumun her yerim su an kipkkrmizi yarına moraror yarın gidip darp raporu alicam
0 oy
(236 puan) tarafından
Çok üzüldüm neden bu kadar büyüdüki kavganız :(
(225 puan) tarafından
Bıkmış çünkü artık istemiyormuş beni iş konusudnan devamlı kavga ediyoruz
(236 puan) tarafından
Çalışma falanmı diyor
(225 puan) tarafından
Hayır canım ben onun işini istemiyorum birde şimdi başka sehire gitmeyi düşünüyor
(236 puan) tarafından
Mevzu derinmiş başka şehre gitmek zor iş
(225 puan) tarafından
Hiç bir şekilde anlamıyor
0 oy
(3,794 puan) tarafından
seni doven adama gitme demek yerine git demen gerek
(225 puan) tarafından
Aptallık iste
(3,794 puan) tarafından
sakin yalvarim affedim deme  o adami surunsun
0 oy
(329 puan) tarafından
Konunun önemi yok önemli olan sana vurması ve senin gitme diye kolunu tutman tam bir neyseee 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Kimsen yokmu canım ailene söyle 
(225 puan) tarafından
Var çok şükür aileme söylesem kahrolurlar kaçıncı kezz yaşıyoruz bunu napcam bilmiyorum
(3,095 puan) tarafından
Ne işi yapıyor eşin neden istemiyorsun
(225 puan) tarafından
Eski durumlarına bak görürsün
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Sessiz kalma sakın devamı gelir

(225 puan) tarafından
:(( her yanım yanıyor resmen
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Gitme demek yerine s!ktir git deseydin keşke iyice götü kalkmış sen gitme diyince
(225 puan) tarafından
Mecbur öyle dedim ya mecbur şeytan kaynanam hemen aradı nereye gitti gece gece diye aynı binadayiz çünkü takip ediyor devamlı bizi resmen
(5,590 puan) tarafından
Oğluna sorsa ya. Oğlu kurtlanmış gidiyor diye seni sorunlu tutamaz ya bundan. Sen eşim gider de kaynanam bana kızar diye mi korkuyorsun
(225 puan) tarafından
Hep bana kızıyor zaten ki erkeği sen evde tutamadin sen kaçırdın evden falan
(5,590 puan) tarafından
Resmen kaynana  baskısı yüzünden dayak yemişsin şaka gibiler bu devirde bu cahil zihniyetli insanlar varmıymış hala anlayamıyorum. Sen kaynanayı takma konuşsun dursun onu ilgilendirmez ki sen onu dinledikçe o daha fazlasını yapmaya çalışır. Eşine gelince de yaptıgı kesinlikle yanlış ama keşke sende üstüne gitmeseydin baktın cok sinirli, üstüne konusup inatlaşmak yerine susup sonra sakin bir şekilde konuşmayı deneseydin olay bu kadar büyümezdi yada anlık gelişti öyle oldu keşke koluna yapmışmasaydın canım yanlış tepki vermişsin eşin de üstüne 20 kat koyup öyle karşılık vermiş
0 oy
tarafından
Sen eşine çok yuz vermişsin sana vurduğu halde gitme demişsin sen böyle yaptıkça onun gözünde değerin kalmaz ve senin ne düşündüğünü onemsemez 
(225 puan) tarafından
Bunu yapabilmek zaten köle olurdu bana bende de var bu adami arsa cikartan benim o kadar sevgini belli et herşeyimi düşün detayli bende de var
tarafından
Yeni mi evlisin bende senin gibiydim ilk yeni evliyken
(225 puan) tarafından
4 sene olucak iste canım şimdi duzeldinizmi siz peki
tarafından
İlk başlarda eşim böyle soğuk davranıyordu bende üstüne dusuyordum baktım böyle hep devam edecek hiç umursamadım ne yaparsa yapsın dedim şimdi çok iyiyiz çok şükür
(225 puan) tarafından
Ne güzel iyi yapmışsın
0 oy
(692 puan) tarafından
Kades uygulaması var telefonuna indir boyle yapacağı zaman aç konumu gir uygulamaya bak 5 dkya kapında polis olur 
(225 puan) tarafından
Evet onu indirdim gece sağol canim
(692 puan) tarafından
Ben de burda duydum bu uygulamayı umarım işine yarar ben hiç kullanmadım umarım gerek te olmaz hicbirimize
(225 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah ıslah etsin 
(225 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(636 puan) tarafından
Elleri kırılsın pisliğin 
(225 puan) tarafından
Pislik hayatımı zehir ettti
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim yanlis anlama ama sebebi su ya da bu dayak atan adam huyundan vazgecmez. Bizim ust kat komsumuz vardi hem dayaginu yerdi hem polise sikayet ederi ama hem de o adamla hala yasardi yasiyor da. Ayiplamiyorum herkesin kendi tercihi seviyordur mutludur bana bisey demek dusmez. Ama madem bisey ypmayacaksiniz yani burada o kadar emziren hamile yeni evli insan var dayak yedim bugun soyleyim boyleyim diye dlsadece yazmak icin yazmak bu sefer diger insanlara moral bozucu kotu ornek oluyor bence. Rabbim sana yardim etsin evine huzur versin hepimiz yasiyoruz tabi biseyler ama bugun soyke dayak yrdim diye post acmak garip geliyor bana. Gercekci yorum yazanlari da okudum azarlamissin. 
(225 puan) tarafından
Bana göre gerçekçi yorum yapmak o değil bakın ben hangi psikolojiyle buraya yazıyorum ağlamaktan gözlerim şişmiş halde kalkıp buraya içimi bir nebze dokebilmek için yaziyorum utanmasalar hakettmissin diyorlar bir dur bakalım ben bu adama niye gitme dedim kimse bana bunu sormamis sen bu adama niye gitme dedin demiyorda böyle bir adama gitme dersen kusura bakma haketmissine getiriyor olayı yazıklar olsun böyle zihniyetli insana derim ben bacısı arkadaşı aynı şeyi yasasa bu sert dille yazabilirmi geceden beri doğru düzgün uyku girmedi gözüme halimi sen düşün.
(632 puan) tarafından
Canim.niye gitme dedigini vs sen basta aciklamamissin ki. Hem dayagi yiyip hem uykusuz kalip bi de niye agliyorsun kendine ust uste eziyet. Uykuyu kolaylastiran bitkisel suruplar var eczanede.  Esin ise gittigi gece cok sinirlenip uyuyamiyorsan al onlardan ic yemegini de ye yat uyu. Bu adam sana dayak dahi atiyorsa bu konuda kararli demektir kendine zarar verdirtme esinle mutluysan sorunsuz huzurlu yasamaya kendi sagligini da korumaya bak
(225 puan) tarafından
Normalde çok iyidir her dedgimi yapar eder ama boş dün gece gerçekten gözümde bitti eve geldi tekrar kapiyi açtı gitti uyudu salonda sabah kalktı ben uyuyorum zannetti saçını taradı hiç bişey olmamış gibi suslendi ve gitti ben gözlerim sis yanımda çocuğum kala kaldım hayat çok garip böyle bir adamı sevsem ne olur ki onada soyledim sen sevilicek adam değilsin diye kavga sırasında evet sevilicek adam değilim dedi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 657 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hayatbos (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 922 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Arme (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 971 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,341 göst.