+1 oy
867 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından kapalı
Çok kötüyüm kimseye anlatamıyorum nefes alamıyorum şu an numaramı versem arasirdik anlatırsam rahatlarim diyee umuyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Bacı şiddete tabiki karşıyız ama eşinin işi bu sonuçta. Ayrıca hangi mesleği yaparsa yapsın kadınlı, kızlı ortamda çalışacak bence özgüven problemin olabilir mi ki adam bu kadar bezmiş ki yaptığını asla haklı bulmuyorum yanlış anlama. 
(228 puan) tarafından
Özgüven problemim evet var ama adamın işi nirmalde bu değildi yani biz evlendiğimizde bu iş olsaydi kabullenebilirdim şimdiye kadar belki ama sırf para için bu düzensizlik bu evliliğin çıkmaza girmesi beni yordu
(13,202 puan) tarafından
Eminim diğer işlerinden çok daha fazla kazanıyordur. Bence sen psikoloğa git ve birlikte de aile terapisine gidin. İşinde öyle takılacak bir durum da yok. Öyle bir yazmışsın ki sanarsın gazino falan işletiyor özellikle eski postlarına baktım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah gönlüne ferahlık versin inşallah 
(228 puan) tarafından
Amin sağol
0 oy
(912 puan) tarafından
Dertleşim derken iyice mahfetme de kendini gerçekten kime nasıl guvenipte numaranı vereceksin anlamıyorum 
0 oy
(7,395 puan) tarafından
Cano piskolaga git bol bol konuş
0 oy
(48,494 puan) tarafından
yaz burdan aranmaya gerek yok
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Neden numara vericeksin ki kimseye güvenme öyle sen bence  ailesini aileni ara topla herkesi esin bir kendine gelsin önce rabbim icine ferahlik versin
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Bana anlataabilirsin dinlerim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yarın arasalim istersen şuan müsait degilim
(228 puan) tarafından
Çok iyi olur çok sağol
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
düzenlendi
  • Öylesine bi şeyler
tarafından
Kiz sen fenasin he sen görmeden yorumu sildim ne yazdığımı bile bilmeden rabbim başına versin yazmiş vuuu
(228 puan) tarafından
Yorumu silmemissin iyi bak
(17,649 puan) tarafından
Beddua etme kız yinede
(228 puan) tarafından
Ya canım insanlar çok tuhaf çok benim canım yanıyor konusucak anlaticam kimsem yok diyerek buraya yazıyorum yazdıklarına bak günahtır ya birde acımasız platform diyor bende acımasızca söylerim söyleyeceğimi bu kadar basitse
tarafından
Arme ay ben kâle almiyorum canımss istediğini diyebilirsun
0 oy
(775 puan) tarafından
Canim senin konuşmaktan ziyade kendini toplamaya ihtiyacın var bı silkelen kendine gel ortada hicbisey yokken dağları yarattın eşinle arana koydun saygı kalkmaya başladı sevgide gidecek ileride pişman olursun çocuğun ne kadarlık bilmiyorum ama gir bir işe çalışmaya basla baskabturlu kafan dağılmaz senin
(228 puan) tarafından
Canım ise girmek çok istiyorum bende ama kimse çocuğuma bakmıyor kreşe vereyim diyorum istemiyor babası sanki kendi bakıyormuş gibi
(775 puan) tarafından
O zaman hayatını yaşa madem calistirmiyor bakımını yap gez toz
(228 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,812 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 305 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Baharahmet (11 puan) tarafından soruldu
0 oy