0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
kapalı
Kızlar eşimle tartıştık 9 gibiydi gitti bizim buradaki dükkan komşusuna. Dükkanı kapattılar içmişler zıkkım içsinler esim durum atmış geziyorlar. 1 çocuğum var ikiciye hamileyim onların riski olmasa ihbar edecem onu dq yapamıyorum aradım neredesin diye geziyorum gelecm dedi belli baya güzel kafası da kafası batsın. Sen ışığını kapat uyu anahtarm var diyo 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu  özetleyecek şekilde olmalıdır

8 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Sende kapıyı acamayacagi şekilde kitle 
(699 puan) tarafından
Ya işte öyle bir lanet huyu var ki apartmanı toplar bağıra bağıra kapıyı aç kapıyı aç bir defa yaptım 2 de rezil etti beni. Herkes uyanmış sese. Bide hiç olmazsa gider o çocuğun dükkanında yatarlar. Dükkanın altı bodrum ev yapmış kendine ********. Kafası da güzel öyle yaparsam hırpalar vurur hamileyim ne olur ne olmaz sabaha kadar ses cikarmycm bi gelsin dr
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
Benimkide arada yapiyor öyle kacamaklar ama ben rahat birakmiyorum surekli ya mesaj atarim yada ararim o geldikten sonra bizde tartışma olur :)
(699 puan) tarafından
Bu da öyle genelde kavga edersek o çocuğun yanına gider. Allahın cezaları. Ya hep içmesi konusunda zagen kavga ederim benama bu mal gelir sabah olur illaki
(239 puan) tarafından
Inan onlarin umrunda drgil hic bisey dusunseler zaten bu halde olmazlardi sen ne dersen de ne yaparsan yap degismez bence üstüne gitme seslenme bakalim o ne yapiyosa sen tam tersiylee karsilik ver vur kafayo yat cocuklarin var Allaha emanet bak onlari düşünerek hareket et karnindaki sabiye yazik günah Allahlarindan bulsun boyleleri benimkide dahil.
0 oy
(667 puan) tarafından
Hiç kormuyorlarda polise yakalanırız die gerçi kafaları güzel diosun sendr boş ver uyu canıö hamilesin takma kafaya ne hali varsa görsün
(699 puan) tarafından
İşte canım sıkkın ya uykum kaçtı amigurumi işliyorum baya işledim yoruldum yatağa geçtim yatamadm tek bari dedim buraya yazım kimse de yok konuşacak
0 oy
tarafından
Bırak buz gibi havada dışarda donsun kapıyı kilitle ayılınca kafan güzeldi kapıyı hiç çalmadın de
(699 puan) tarafından
Biri daha yazmış da kapıyı açamaz vura vura evde kizimi korkutur apartmanı başıma toplar
0 oy
tarafından
Yav Rabb'im islah etsin bu yasakta eşi Hamile gidio adamla aynı arabada geziyor ya o adam korona ise hadi bırak tutsa ceza yese kimin dışkı gidicek bencil resmen ya rabbim islah etsin inşallah
(699 puan) tarafından
Amin cnm be amin. Bi tutsalr alkolden yer ehliyeti gider bide yasaktan yer nerden baksan 10 bini bulur çok düşündüm ama işte elim gitmiyor kızıma bakınca
tarafından
Üzme kendini Rabb'im kursağında kessin inşallah bir iş bı vesile olsun da icemesin birdaha çok kötü ya bu saatte güzel konuşup gönlünü alıp yatması lazım teselliyi dışta mi ariycak dükkan komşusu ne yapivercek şimdi daha kötü
(699 puan) tarafından
Cnm hep bu adamın yanına gidiyor diye tartışma oluyor zaten. Dedim geçen komple git deidm taşın yanına napcn beni dedim ne gerek var. Sonra dan konuşuyor bana özür dilerim hatalydm. Arkadaş bulunur da hayat arkadaşı bulunmazms fakan filan
tarafından
Aklı başında biri ama aklına girmek istiyor arkadaşı demekki inşallah tez vakit döner de konu kapanır
(699 puan) tarafından
İnşallah cnm zaten gece gelse de kalkıp konuşmam kafası güzel sqfece kendimi üzerim biliyrm huyunu. Ama sabah olduğunda konuşmycm kendiyle
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sen anahtari üstünden çıkarma çocuk kilidi varsa onuda kapat 
(699 puan) tarafından
Kızlar bunu yaptım daha önce rezil oldum apartmana kafası güzel bağırdı eve girdi bi sürü kavga bağırdı gene millet geldi onlarla kötü oldu
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kapının arkasına kendi anahtarını takılı bırak çevirip. Nah açar. Kalsın sokakta. 
(699 puan) tarafından
Apartmanın önünde araba gider onda yatar kiz bide beni rezil eder apartmana bağırır
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Şeytan diyor ara polisi kim olduğunu söyleme
(699 puan) tarafından
Çok düşündüm inan ki yani işi de durgun bizim bogazimzdn kesilecek diye aramym
(5,721 puan) tarafından
Valla biz kadınlar herşeyi en ince nasıl düşünüp bu adamlar bizim tersine umursuz sorumsuz oluyor valla yazık.. Allah yardım etsin canım
(699 puan) tarafından
Kader diyorm cnm inan ki dua edin bana
(5,721 puan) tarafından
Ahh kuzum ne isteğin varsa kabul olsun eşin doğru yola dönsün yaptıklarının yanlış oldunu Allah göstersin ona
(699 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 871 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 630 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde DeryaDenizz (1,015 puan) tarafından soruldu