0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından
mrb hanimlar siz nasil koruniyordunuz biz prezervatile koruniyoruz kizim 20 aylik oğlum 3 aylik şuan için hiç düşunmiyorum korunyorum ama yenide korkiyorum acaba bu yontemle korunan varmi yada en iyi yontem hangisi cevablarniz için şimdedan çok tşk edarim

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Cibili cibili şak şak yapmaycan en etkilisi bu
tarafından
Sjsjsjsjsjsjsj
tarafından
Arzu sen gülme yakmışsın câgnım çaydanlığı
(6,859 puan) tarafından
Arzu öle bı seslendirme varda :) bak bı dinle
(376 puan) tarafından
şak şak olmasa sonra koca şak şak birini bulyr
(210 puan) tarafından
Of evet hakkim yok gulmeye bile koca da oyle dio en iyisi ağliim :'(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep spiralle korundum canim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Spiral taktır canım en iyisi bence.
(376 puan) tarafından
valla ondanda korkiyorum kayar diyorler bazan
0 oy
(45 puan) tarafından
yani Spiral daha mantıklı condom da tehlikeli ya ilac diycem anne sütü alıyosa oda olmaz en iyisi spiral
(376 puan) tarafından
kiz korktum condom neden tehlikli?
(45 puan) tarafından
kız delik olabiliyo afedersin yırtılabiliyo ne bileyim böyle seyler duyunca ben anne sütü vermiyordum ilac kullanıyorum hiç riske atamam bebegim küçük bide benim ikizlerim var on yasında ondan sen diyince kendi mi gördüm bi an:))))
(376 puan) tarafından
ablam gapla korunyordu 1 gün içmeyi unutmuş şuan hamile kizi daha 6 aylik
(45 puan) tarafından
öyle dikkat ediyorum elti de öyle oldu hiç bırakamya gelmiyo dikkat etcen ama spiral en mantıklısı canım taktırcam bende ilac kilo yaptı ödem yaptı günümü bekliyom
0 oy
(6,795 puan) tarafından
Ben en etkilisi hap olduğunu düşünüyorum prezervatif tehlikeli yırtık çatlak olabiliyo fark etmeyebilirsin sipiral desen yüzde 60 koruyomus bi kayda anında hamilesin bi de bakır olduğu için zararlı iğne desen gunu gününe fırsat bulabilecek misin bence akşam hapını iç yat ben öyle yapıyorum 7 aylık oğlan şuan daha da düşünmüyorum yetti bu sıpa bana
(376 puan) tarafından
canim ablam haple kırnyordu bir gün içmeyi unumuş şuan hamile kizi daha 6 aylik
(376 puan) tarafından
kulanmadan once iyici vakiyor eşim yirtik falan varmi diye
(6,795 puan) tarafından
İşte ona dikkat etceksin canım ben alarm kurdum 9da içiyorum 1 gün içmeyi unutsa 24 saat içinde fark edince geri icmrn gerekiyo mesela ben akşam 9da içiyorum ya sabah 9 a kadar içerden bi sorun olmuyo geri askam 9a kadar içerden 1 hafta artı korunma olması gerekiyo mesela hap artı prezervatif ama mesela dün akşam içmeyi unuttum ya bugün akşam 8 buçukta hatırladım hemen dunkunu iccem 9da bugununkunu yine iccem o şekilde
0 oy
(339 puan) tarafından
++++eşime hiç güvenmiyorum kendim korunmaya çalışıyorum prezervatifede güvenmiyom 3 kere kaza kurbanı olunca 
(376 puan) tarafından
canim nasil kaza kurbani oldun biz kylanmadan once eşim bakşyor yirtik falan varmi diye
(339 puan) tarafından
Canım ilkte çekilme ile korunuyordu eşim ilk kızım oldu 2 cisinde prezervatif ile korunuyordu 9 aylıkken kızım hamile oldugumu ögrendim 2 aylıkken düştü neyse bu sefer hap ile korunmaya başladım 2 yaşına geldiginde 2 ci kızıma hamile oldugumu ögrendim en iyi korunma yöntemi ilişkiye girmemek sprial taktırmak istiyorum ama eşim istemiyor onu bilmiyorum bir tek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 279 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
5 cevap 195 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu

378,007 soru

11,314,270 cevap