0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (1,095 puan) tarafından
2 yaşında ama bu saate kadsr uyanik ne yaptıysam uyumadi :((( iyumaya dq hic niyeti yok bebegiyle sarki söylüyor suan.

5 Cevaplar

0 oy
(4,603 puan) tarafından
kiz bizim icin bu saat erken gece 4 5 ancaaa ama ikingundur gece sut icip kusuyor 
(4,603 puan) tarafından
ya bilemedim ki simdi götürsem mi götürmesim mi icti sutu fiskirir sekilde kustu uyuyoe ama kendinde soguk terledi degistirdim üstünü
(1,095 puan) tarafından
ben acile götürmüştüm yine de cocuk doktoruna götür ve iğnesi varmış iyi geleceksw yapar mısınız diye sor onlar iyi bilir bence
(4,603 puan) tarafından
gecen ay 7defa kustu igne yapilmiyor benim.kizima serum verildi o da yuzluk bilemedim simdi
(1,271 puan) tarafından
Fiskirir tarzda kisuyorsa midesini usutmustur
(7,223 puan) tarafından
Yazilanlara göz misafiri oldum kızlar balgam vardir gece ondan kusuyor olabilir mi bu ara herkesde salgin bu illet
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Acaba neden uyumuyor. Gündüz kaç saat uyuyor??
(2,297 puan) tarafından
Karni ac olabilir bence
(1,095 puan) tarafından
Karni ac degil saat 11.30da makarna yedi.
(2,297 puan) tarafından
Anladım canm.yanina uzan  ben öyle yapıyom kızım beni yattı zannedip oda  yatıyor
(1,095 puan) tarafından
Kiz yok ne yatmasi bi yandan beni cimciriyor gozumu kapattığım icin diger yandan babasini ısırıyor uyanin diyor gözleri de görsen kıpkırmızı yani uymamak icin dirwniyor resmen
(2,297 puan) tarafından
Benim kız da öyle  :) babasına sarılıp yatıyor  hep
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Yalnız değilsin üzülme bende oğlumu bekliyorum yatmayı asla kabul etmiyo bakalım 2yi görürüz sanırım :))
(1,246 puan) tarafından
Ah analık canım analık :D doğurmak daha kolay kız büyütmekten :) delilikle akıllılık arası ince çizgide dans ediyo tüm analar :) Allah yardımcımız olsun :) zor canım işin hem yeni bebek hem olan umarım alışır wcye kızın
(1,095 puan) tarafından
Amin allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Kendi halin3 bıraktım artık tuvalet isini. Cunku bu ikinci deneyisimdi ilki 10 gun surdu bu 2 ay nerdeyse. Bebekle zorlanırım erken ols uhn diye tutturdum aslinds iyi de gidiyorduk ama ne olduysa anlamadim basa döndük. Neyse canı sağolsun da kendisi ne zaman isterse o zaman baslicam artik.
(1,246 puan) tarafından
Şimdi bebek gelince de kıskanıp tekrar bez isteyebilir zaten. Prema sundari YouTube kanalına bak tuvalet iletişi videosu belki işine yarar. Benim oğlum 2.5 yaşında bende hala başlamadım bakalım biliyo aslında WC yapıncağını ama bezi bırakmıyo bi iki denedim olmadı 3 yaşa kadar yolum var diyorum.
(1,095 puan) tarafından
Bi bakarim sabah teşekkür ederim. Aslında uzmanlar bebek kendini n3 zaman hazir hissederse diyo ama dayan dayanabilirsen
(1,246 puan) tarafından
Aynen canım ben zorlamadıö işte hiç hep anlatıyorum bakalım bigğn kendi gelip yeter sus anne yeterli yapıyorum wcye dicek :D
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Benim oğlum da 16 aylık. Doğdu doğalı uykuyu hiç sevmiyo. Yenidoğanken uykudan uyandıramazsınız diyodu herkes hiç öyle sorunlarımız olmadı. On günlük bebekken bile gündüz uykusu yok gibiydi yani. Şimdi de gündüz bir saat uyursa şükrediyorum. 
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Bu ara biseyler 2 yaş bebelerinde Allah kolaylık versin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 178 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 220 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 100 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,845 cevap

34,752 kullanıcı

...