0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar benim bir sorum olacak 1,5 yaşındaki bebeklerini zin size düşkünlüğü nasıl benim oğlum yanında ben olmadığım zaman beni hiç aramıyor baba annesi gille olduğunda resmen beni unutuyor bebeklerin bu durumu normal mi 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kız ne baba ne de babanne ile durmaz sadece annemle durur. O varsa beni asla aramaz. 
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
normal benimde çok aramazdı o yaşta koydeydim hatta şehre giderdim işlerimi hallederdim akşam donerdim eve hiç aglamazdi babaannesiyle
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Keşke benimkide biraz öyle olsa kızım 13 aylık yemin ederim görsen bu kadar da olmaz diyeceksin yapışık ikiz gibiyiz gerçekten çok zorlanıyorum 
(86 puan) tarafından
O aylarda benim de öyle idi sonradan böyle oldu
0 oy
tarafından
Benimkide 15 aylık babaannesini anneannesini görünce beni unutur hiç demez bi annem var şuan bile kaynanam götürdü gelmez daha 
(86 puan) tarafından
Öyle mi uzulmuyor musunuz bu duruma ben çok üzülüyorum da
tarafından
Normalde üzülürüm bugün üzülmüyorum gece boyunca uyumadı uyutmadı çıldırdım zaten karnımdaki velet bilmiyorum sancım çok var dayanamıyorum belki ondandır bugünki umursamazlığım
(86 puan) tarafından
Hamile misiniz bir de Allah yardımcınız olsun o zaman sizin yararını za hır şey bu bir bakıma
tarafından
Aynen canım valla Allah razı olsun kaynanam annem şuan kızımla ilgileniyor bu benim işime geliyor ama hani kızımıda ihmal etmiyorum
(86 puan) tarafından
Sağlıklı bir şekilde atlatırsın inşallah bu süreci canım anneyiz işte hepsine yetmeye çalışıyoruz:))
0 oy
(660 puan) tarafından
Benimki de öyle bana bağlı değil şuan 2 yaşında düzelmedi ben olmasam aramaz 
(86 puan) tarafından
Üzülmüyor musunuz bu duruma. Benimki baba annesi ve dedelerini görünce böyle oluyor
(660 puan) tarafından
Bana daha sıcak olmasını isterdim bazen düşünüyorum tabi ama çok takmıyorum ileride geçer inşallah
(86 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Benim kızım da çocuk varsa aramaz ama çocuk yoksa yapışıgz resmen yaka ignem diyorum. Bı yakamı bırakmıyor:) 
(86 puan) tarafından
:)) benimki de dedeler ve babaanne olunca öyle
0 oy
(27 puan) tarafından
Bence cok iyi bisey sana bagli olursa onsuz bi adim bile atamassin cok şükür oglum bebekken hep başkalarını görünce alıştı abimin 2 oglu var yengemsiz asla durmaz küçüğü büyüğüde oyundan sıkılınca annem diye ağlamaya baslar böyle olmalarida anne için cok zor
(86 puan) tarafından
Evet öyle ama ben yanına gidince vuruyor ya da başka odaya gidiyor onların yanında iken ne bileyim zoruma gidiyor biraz bazen de takmiyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 154 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 0852 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
1 Ocak 2023 Aile kategorisinde izmirli3555 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 362 göst.