0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (2,746 puan) tarafından

Bu konsept nasıl sizce trendyolda buldum. Hoşuma gitti beğendim ama sağlam çıkar mı var mı alan ? Onu Merak ediyorum....

image

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bende oğluma bir yaş doğumgünü bu sefari konsepti yapmıştım çok da güzel olmuştu fotoğraflarda falan çok güzel çıkıyor canlı renkler nstagram'dan Bir sayfadan almıştım şu an ismini hatırlamıyorum ama çok güzel çıkmıştı sorunsuzdu
(2,746 puan) tarafından
Yaa teşekkür ediyorum ben zataen anı kalsın diye istiyorum fotoğraf çekimi için o yüzden fotoğraf da nasıl çıktığı önemli aslında
(9,022 puan) tarafından
Oğluma turuncu bir gömlek beyaz bir şort giydirmiştim kendinde turuncu bir tunik beyaz pantolon giymiştir çok uyumlu olmuştuk fotoğraflarda gayet net güzel bir canlı çıkmıştı
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
Ben İngilizce iyi ki doğdun yada yaş sevmiyorum onun haricinde çok güzel 
(2,746 puan) tarafından
Bende sevmiyorum zaten yaşı kendi eklemiş. Bende isim ekleyeceğim konspt içeriğinde o yok
(970 puan) tarafından
Gayet güzel
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Canım aşırı güzel duruyor vallaha bayldm bende mi böyle yapsam bilmiyorm güzel duruyor
(2,746 puan) tarafından
Bu sete ek olarak adının yazdığı kutular olacak. Hani şu one yazan kutular var ya ben adını yazmak istiyorum sitede satılıyor
 LED ışık takcam
İyi ki doğdun yazısı
(1,986 puan) tarafından
Valla güzel olur cnm bende organizasyon mu kendimmi akrar verirsem bunu yaparm galiba
(2,746 puan) tarafından
Bizim bura köy görev yerimiz. Ben kendim yapıcam zaten kimseyi çağırmayı düşünmüyorum. Anne baba çocuk olcaz. Foto çekinmek için istiyorum anı kalsın diye
(1,986 puan) tarafından
Çok güzel gerçekten harika valla güzel yaşları olsun inşallah
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Geçen sene uzay konsept yapmıştım. Bu sene bende safari konsept düşünüyorum 
(2,746 puan) tarafından
Bende rengarenk diye bunu beğendi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 175 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 380 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (219 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...