0 oy
2,242 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Gecen hafta pazartesi aldatiliyorum galiba diye sürekli post aciyordum aslında burda paylaşmayı düşünmüyordum ama başka çarem yok patlıcam en son ki postumda çoğu kişi beni linlclemisti yine linclicek olanlar olur belki ama bide sizle uğraşamam her neyse herşeyi detaylıca anlaticam şimdi eşim gecen hafta eve geldiğinde telefonuna baktım fakat tertemizdi herşey silinmişti sonra birisine bir kızın tiktok videosunu attigini gördüm ama bişi yazmamisti sonra durumlarda suspus diye kayıtlı bir kız gördüm o kizda ayni videoyu hikâyesinde paylasmisti sonra tiktok adına bakıp takip ettim gecen cumartesi kiz yayın açmıştı eşimde yayında vardı bisiler yazıyordu kiz cevap veriyordu ama ne olduğunu anlayamadım sonra biri daha ne konustugunuzu bir benmi anlamıyorum yazdi bu kızda eşimin adini vererek bizim aramızda bir konuşma daha yeni tanıştık ama aynı kafadayiz dedi sonra yayından biri çıkınca tepede benim resmim gözüktü esiminde göreceğini bilmiyordum ama görmüş beni görünce neyse kanka ben yayından çıkıyorum yazdı sonra beni aradı napiyosun felan dedi ses tonum düşük olduğu için direk sen benim kankalarimin yayinina giriyormussun dedi bende öyle dikkatimi çekti felan dedim sonra bir daha yayın acarssa konusurlarsa görünmemek icin fake bi hesap açtım ama aksam esim telefonuma bakarken gördü sonra kimler var diye bakarken bi o kızın bi kendisinin olduğunu gördü aslında şakaya vurdu fake hesabin adıyla seslenmeye başladı bana bende ona ozaman bende sana Ankaralı Namık derim dedim ankaraya gittiğini imada bulunmak için bu arada söylemeyi unuttum kizin tiktok profilinde Ankara yaziyodu eşim öyle diyince kahkaha atti sen sandigimdan daha zekisin felan dedi alttan alttan birbirimize laf sokarken ona hadi artık itiraf et dedim oda ben bişi itiraf etmem bana dellille gel dedi aslında o kıza yazmak aramak aklımdan geçmiyordu ama dun bi anda aradım kız meşgule atti bi kaç zaman sonrada dayanamadim wp den seninle önemli bişi konuşmam gerek müsait olunca donermisin yazdım kizda bana tamam yazmıştı gayet kibardi her neyse sonra bi anda eşim bana wpden neyin peşindesin huzur bozmaya çalışıyorsun diyip kizin mesajlarinin resmini atti kız direk kanka dünden beri esin beni arıyor mesaj atıyor bilerek cevap vermiyorum canli yayında görüp kıskandı heralde dedi neyse eşimde bana yok artık herşey bitti felan yazip engelledi eve gelincede piskin pişkin yok sen bunu nasıl yaparsın felan dedi bende sorguladım haliyle bu kız benim senin esin olduğumu nereden anladı profil fotoğrafım yok ayrıca bu kız benim canlı yayına girdigimi nerden biliyor ismim felan yok yine profilim bir kedi resmi eşimde en ilk yok ben tahmin ettim kizi uyardim dedi bende dedim kii siz bana oyun oynuyorsunuz bağırıp çağırmaya başladım ap açık ortada işte eşim kiza dedi böyle olursa böyle yap felan diye ap açık ortada sonra benim daha çok sinirlendigimi görünce konuyu karistirip yazmadım yazmadım kiz bana numaranı attı beni rahatsız ediyorlar diye bende senin olduğunu gördüm dedi ama bana attığı mesaj öyle de değildi esim uyudu telefona baktığımda kizdan esin inandimi diye bir mesaj vardı ama bu cevap vermemişti şimdi söyleyin daha delile kanıta gerek varmı bence yok ayrıca esimde beni zaten gözden çıkartmış çünkü dun duymadığım hakaret söz kalmadı neymiş artık eve gelmicekmis turkiye turuna cikicakmis 

49 Cevaplar

+2 oy
(45 puan) tarafından
Karın inandı mi mesajını SS almışsındir inşallah 
(3,162 puan) tarafından
Canım o mesajı al yeter bence de daha ne delil olsun.bu terbiyesiz adamdan da boşan. Derhal boşan
(1,334 puan) tarafından
Yok ss felan alamadım bacılar bana bir mallık geldi herşey elime yüzüme bulaştı gecede bunların bi önemi yok diyip herşeyi sildim kendi telefonumdan ama cidden bir önemi yok artık
(776 puan) tarafından
Ne yapmayı dusunuyorsun
(1,334 puan) tarafından
İlk önce kafamı toplamak istiyorum ama dün bana açıklama yapmaya çalıştı yeminler ediyor aldatma yok diye tam inancak gibi oluyorum ama olmuyor bu güven kırıklığı ile barissam bile patlak veririz sağlıklı bir ilişki olmaz
-Reklam-
0 oy
(6,235 puan) tarafından

Eşinin bir haltlar karıştırdığı belli Ankaradaya gitmiş kız oralı sonra knka demesi.filan hersey ortada 

Kızın hesabını verde bizde takip edelim :D

(357 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm okurken Allah size dayanma gücü versin umarım bundan sonra sizin için her şey daha güzel olur
tarafından
Banada atin
(1,334 puan) tarafından
Kızlar herkes hesabı istemiş ama bende çekiniyorum aranizdan biri bişi yazar felan diye kusura bakmayın lütfen
tarafından
Aslinda herkez ayni anda tehdit etse gö.leri tutusur da ama sen bilirsin canim hayirlisi
(1,334 puan) tarafından
Yok ya bende bir istedim ama eşim iyice üste çıkmaya çalışır zaten kizin bi alakasi olmadığını söylüyor
0 oy
tarafından

Ne kadar iğrenc bi diyalog bu yok fake hesaplar yok canlı yayınlar :blink:

(1,334 puan) tarafından
Benim yaptığım zaten hiç hoş bir şey değil kac gündür çektiğim vicdan azabını bir ben bir Allah bilir ama eşim bana başka çare bırakmadı her sorgulagimda üste çıkmaya çalıştı sağlıklı düşünüp hareket etmedigimin zaten farkındayım ama o an böyle hissetim
tarafından
Eşinin verdiği cevaplar fln hiç hoş olmamış hani senin fakeni görüp kızması lazım tepki göstermesi lazımdı ama o da farkında bi şeyler karıştırdıgının sen eminsen kucalayıp kafanı yorma zaten herşey dedigin gibi ortada seni kandırıyolar
(1,334 puan) tarafından
Yani herşey ortada artık kurcalicak bişi yok
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ay cidden doğruymuş :( yavrum benim 
(1,334 puan) tarafından
Zaten o kadar yalandan ne cikicakti ki ama hala daha öyle bişi yok ben başka bişi icin gittim diyor buda benim çok zoruma gidiyor
0 oy
(6,039 puan) tarafından
Daha ne delili olucak bildigin seni kandırmışlad sonra da eşin inandımı yazmış utanmadan. Böyle durumlarda kötüyü düşünmek istemem hiç ama anlsttıgına bakılırsa aldatıyor seni. Boşan kurtul tekmeyi bas da diyemicem boşanıp boşanmamsk senin kararın üzüldüm senin adına böyle bir durumun içine düştüğün için cnm
(1,334 puan) tarafından
Yaa daha kötüsü kalmamış ki zaten canım benim eşim birde hala evet ankaraya gittim ama o kızla alakası yok yanımda kiz yoktu aldatmadim diyor boşanıp boşanmamak artık sadece benim kararima kalmadı zaten eşim dünden razı sanki ben onu aldatmisim gibi davranıyor
(6,039 puan) tarafından
Aldattığı yetmiyor gibi bir de aptall yerine koymaya çalışıyor insanın en cok da bu zoruna gider seni iyi anlıyorum bu da yetmezmiş gibi sana sen hatalıymışsın ihanet etmişsin gibi davranması hepsinden de kötü felaket tellalı gibi konuşmak da istemiyorum da yani eşin elinden geleni yapıyor sanki bitmesi için
(1,334 puan) tarafından
Evet yapıyor agziylada diyor sen hatalisin bitsin diyor silmiş beni çoktan bir pismanlik bile yok yüzünde
(4,961 puan) tarafından
Şuan pişmanlık yok sanarsin ama asıl pişmanlığı eşin yaşayacak o kadın da kıçına tekmeyi vurunca şuan rüya aleminde yasiyo
(1,334 puan) tarafından
Bilmiyorum dün o evde yokken kızı alıp markete gittim eve gelmiş ve bizi görmeyince gittim sanmış markete gelmiş peşimden eger ordaysa ordadır diye marketten eve gelince cok farkliydi yüzüme bakmayan sert konusan adam bi anda benle konuşmaya kendini açıklamaya felan çalıştı ama asla neden gittiğini söylemiyor sadece aldatmadim kiz felan değil diyor ama inanamıyorum bilmiyorum pazartesinden beri kavga edip duruyoruz
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun ne denir bilemedim . Herşey apacik ortada zaten . Herşeyi geçtim herşeye bir kılıf uydurdu diyelim, kızın eşin inandimi diye mesaj atması tam bir kanıt zaten. Bundan sonraki planın ne ? Ne yapmayı dusunuyorsun . Kolay kolay kimseye boşan demedim burda hatta ilk defa sana diycem ama boşan bence ama eğer şartların uygunsa , kendi ayaklarının üstünde durabiliyorsan, ailen arkandaysa böyle bir karar al. Yoksa devletin kurumlarına sığınırsin . O  zeka yoksunu pişkin eşinde umarım köpek gibi pişman olur ama son pişmanlık fayda etmez malesef 
(1,334 puan) tarafından
Boşanıp boşanmamak artık sadece benim kararima kalmadı esim dünden razı ayrıca ailem yok ama ortada da kalmam diye düşünüyorum önce Allah'a sonra devlete güveniyorum ayrıca kafamda evden yapabileceğim bir is var cocuklarimin basinda da olabilirim ama su an yinede sağlıklı düşündüğümü sanmıyorum nasıl kendime gelirim bilmiyorum cok zoruma gidiyor kac gündür neler yaşıyorum cok igrenc şeyler yaptirdi bana vicdan azabı çekiyorum ama bosanana kadar bu evde ben kalicam
(111 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum. Bencede sen gitme o zaman birsure zorunluluk dışında muhattap olma . Laf bile vurma öyle gereksiz insana. Dediğin gibi çalış evdende olsa biraz para geçsin eline sonrası Allah kerim
(1,334 puan) tarafından
Benim için dualarınızı edin evlatlarım ve benim icin artık hayırlı güzel şeyler olsun
(111 puan) tarafından
Mutlaka edeceğim canımm . Hamilelerin duası kabul olurmus . Rabbim bugunleri hiç yaşamamış gibi yapacak mutluluklar versin sana ve evlatlarına . Kocan olacak adamida kapına k*pek etsin inşallah ♥️
(1,334 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Amin İnsaAllah
0 oy
tarafından
Knka ayağı bunlar işi yürütüyor belli
(1,334 puan) tarafından
Aynen öyle kız zaten tamda o şekil bir kız yayinda alkol felan içiyordu yaa ben esime de dedim tamam hadi yanlış anladım bu kız değil dedim bu kizin günahını aldım ozaman sen neden yalan söyleyerek ankaraya gittin cevapta vermiyor bide zaten rahat bir insan öyle cok sıkan çok karışan biri değilim normal gezmeye gidiyorum dese de tamam derdim
(1,368 puan) tarafından
Canım  ben Ankarada yaşıyorum. Yorumlarda anlattığın kadarıyla bu kizin pavyonda konsomatris olma ihtimali yüksek. Videoları görsem anlarım direk ama dediklerinden bunu çıkardım. Esin de büyük ihtimal buraya geldiğinde orda eğlenirken tanismislar.
(1,334 puan) tarafından
Bilmiyorum tiktok hesabını vermeye de çekiniyorum valla ama öyle biride değil herhalde
0 oy
(799 puan) tarafından
Allah bu taktık mıdır nedir o necis programında ordaki açık rezil kadınların da 

Allah varya 

Arada çocukda var tabi 

Yazıklar olsun yeminle bu nedir böyle 
(1,334 puan) tarafından
Yazıklar olsun gerçekten olan bize oldu
(799 puan) tarafından
Çok üzüldüm bende canım içi Allahım
Allah sana bir yardım güç kuvvet versin de ya rabbim ınsaAllah çok pişman vs geri dönüşü bir şey olur.
bölünen ailelerin malesef çocuğun psikolojisi çok yıpranıyor.mesela yetişkin oluyorlar. boşanmış aile çocukları benim ailem olmadı
Veya ben bir ailede büyüme dim
Boşanan ailelerin çocukları iki aile arasında per perişan çok zor
Ya kadın babayı kötüler
Ya Baba tarafı anneye etmediği küfür kalmaz .
Ayıp o çocuklarda ne hisseder diyen yok
0 oy
(3,794 puan) tarafından
gecenlerde bu konuya benzer bi post vardi yorum yapmistim omusun bilmiyorum isme bakmam pek posta bakarim. adam ap açık aldatiyo . benim eski esimde ayni oyunu oynadi bana . yakalayip kadina ulastim kadin engel atti bana nosunu degistirdi filan. hemen hemen ayni dalavere . egerki varsa imkanin bosan . kimse degismez ben bosandim . alttan alip affersen bilki bu adam duzelmez . ayni kafa devam eder
(3,794 puan) tarafından
is ciddiye binince o yüzsüz gelir kapina yapma etme pismanim diye affetme. ben  aylarca eve almadim ailesinde kaldi . basta o pislikte bosucam dedi zannettiki ben bosanmam kendini bi b.k sanip birakmam sandi . seni ben bosucam sen beni bosuyamazsin dedim vurdum tekmeyi. aylarca kapiya geldi acmadim kapiyi def ettim pisligi . simdi surunuyo ohh iyi yaptim . hicte pisman degilim içim soğudu . milletin o...lari bunlarin g.tunu kaldiriyo kendilrrini hint kumasi sanip burunlari kalkiyo . sakin affetme
(3,794 puan) tarafından
bana da arkadasiz diyolardi  lafta pislikler . kadinda 2 tane boyu kadar oglu vardi evli barkli kapali kadin lafta . boydan cirilciplak resmini gordum . ***** silmis lafta silinenlede gordum
(1,334 puan) tarafından
Ben neden senin gibi güçlü olamıyorum anladım beni bir görsen içimi yani sanki bi gülse mal gibi giderim gibi İnsaAllah Allah kendimi küçük dusurmeme engel olur
(3,794 puan) tarafından
dedigim gibi bosanma imkanin varsa bosan adam hem pişkin hem yüzsuz hem arsiz
(1,334 puan) tarafından
Dün yalvarmaya yeminler etmeye başladı ama açıklama yapmıyor aldatma yok diyor başka birşey demiyor ama benim güvenim kırıldı bir kere duzelcemizi sanmıyorum dün dayimlara gitmek istedim aksam üstü gibi sadece oturmaya gidersen gelmezsin diyip bırakmadı
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Nerden kanka oluyormuş ki eski okul arkadaşlarımı bıraksınlar ya kadında evlidir kesin bir birlerini tatmin ediyorlar birtek o da değildir emin ol tiktok u sildir sosyal medya yı kullandırma sende oda eğer kabul etmiyorsa zaten seninle bitmiştir emin olki
(1,529 puan) tarafından
Canım birde gebeymişsin ya şimdi senin hormonlar zaten darma duman off ne geriz.ekalı bu adamlar ya ailen destekmi peki sana destek bile olsalar bir zaman sonra yük olarak görürler iki bebekle bence eşini düzeltmeye çalış biraz eğer akıllanmıyorsa başka çareler bul Allah yardımcın olsun canım ya valla eşinede akıl vicdan versin
(1,334 puan) tarafından
Ailem yok zaten yani amca dayı felan ama onların yanına gidemem bide dediğin gibi iki çocuk aslında düne kadar o gidicekti öyle konuştuk oda istemiyordu ama dün yalvarmaya yeminler etmeye başladı ama açıklama yapmıyor aldatma yok diyor çocukların üstüne yemin ediyor yani çocukları onun için çok değerli biliyorum ama neden yalan söyledi ozaman ya da neyi aciklayamiyor onu anlamıyorum inandırıcı gelmiyor
(1,529 puan) tarafından
Sosyal medyanın renkli dünyasına kandı işte gerçek hayatı unuttu ama aklı başına gelmiştir sildir o uygulamaları kullanmayın bende eşimde kullanmıyoruz ilk çıktığı zamanda kullandık hep saçma sapan insanlar var gerek yok ki hayatımızda öyle insanlara inan tiktokmuş instgram mış kullanmayı bırak daha rahat ediceksiniz gazete uygulamaları var onları takip edin en güzeli haberlerden orda yararlanın yuvalar hep bu sosyal medya mağduru hiç gerek yok inan bebelerine günah inşallah kurtulur bu yalan sahte uygulamalardan eşiniz sildirin
(1,334 puan) tarafından
Bu saatten sonra silmiş silmemis fark etmez afetme gibi niyetim yok çünkü yani bir denedim olmadı icim unutmuyor
(1,529 puan) tarafından
Boşanmayı mı düşünüyorsun peki ne yapacaksın
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Şüphelerinde haklısın canım,bide utanmazlar bir olmuş seni kandırmaya çalışıyorlar hem suçlu hemde üste çıkıyor terbiyesiz pişkin adam,sen gene görürsen ekran görüntüsü al kenarda kanıtın olsun,çok üzüldüm çocuğun varmı napmayi düşünüyorsun güzelim 
(1,334 puan) tarafından
11 aylık kizim var ve 6 aylik hamileyim
0 oy
(770 puan) tarafından
Aldatılanlar listesine hoşgeldin bacım herşey açık açıga ortada boşanmayacaksan hiç üsteleme daha fazlada kendini üzme esin er yada geç anlayacak hatasinı
(1,334 puan) tarafından
Bosaniriz ablam kendisinin dedigini yazdım gormedin mi zaten bi pişmanlığı bile yok daha olmaz
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Vay pislikler ne kadarda kötü bı durum ya Allah'ım sen muhafaza et. Maedem var ne diye seni bu kadar hirpaliyor yok yok diye bı bı.k yiyorsa arkasında duraymis daha ne delik olcak ki Rabbim yardımcın olsun cnm

Önceki postlarini biliyorum bu arada 
(5,006 puan) tarafından
Keşke elimden bişey gelse senin için inan tanımıyorum seni ama anlıyorum seni üzüldüm
(1,334 puan) tarafından
Ahh güzel kalpli insan keşke etrafimda senin gibi iyi yürekli insanlar olsa
(5,006 puan) tarafından
Tesekiur ederim Rabbim yardımcın olsun cnm
(1,334 puan) tarafından
Amin İnsaAllah lütfen benim için dualar edin evlatlarım icin edin belki kabul olur
(5,006 puan) tarafından
İnslalah edicem cnm
0 oy
(437 puan) tarafından
Bu rezilleri yatakta yakalasanda inkar ederler. Bende saatlerce konuştuklarını telefon dökümünde gördüğüm halde eşinden boşan mesajını gördüğüm halde utanmadan inkar ediyordu. Kadının telefonunda biz sadece arkadaşız diye mesaj attılar. Boşandıktan 2 ay sonrada evlendiler. Aldatılma bence kabul edilir birşey değil imkanınız varsa boşanın bu yükü üzerinizden atın herşey daha güzel oluyor 
(1,334 puan) tarafından
Zaten bosancaz da ben şuan kendimi cok güçsüz hissediyorum dünya başıma yıkılmış gibi siz nasil topladiniz
(437 puan) tarafından
Ben hiç yıkılmadım öğrenir öğrenmez bu adamdan boşanıcam dedim ve kısa süre sonrada boşandık neden yaptın diye sormadım bile konuşup muhatap bile olmak istemedim. Şimdi çocuklarım yanımda kafam rahat mutluyum. Güçlü olun dik durun sonrası çok güzel.
(1,334 puan) tarafından
Bilmiyorum böyle bir olay yaşamadan önce bende senin yaptığını yaparim saniyordum ama hamilelik yoksa ne bilmiyorum ama kendimi çok güçsüz hissediyorum
0 oy
(7,282 puan) tarafından
O mesajin fotografini cekmedin mi elindede delilin olurdu iste 
(1,334 puan) tarafından
Çok fevri davranıyorum cok elime yüzüme bulaştı ama İnan nafaka tazminat umrum değil zaten onada koymaz böyle şeyler keşke daha farklı bişi olsa benim kadar yansa canı
(7,282 puan) tarafından
Donuna kadar al bakalim nasil koymaz essek gibide pisman et derim akilli davran al donuna kadar kalsin öyle dimdizlak
(1,334 puan) tarafından
Ya maddi durumu iyi zaten mahkeme vermesede ya da ben istemesemde kendisi de vericek biri asla para pul öyle şeyler gozunde yok kii kendisi de evden gitmeyi dusunuyordu merak etme her ay düzenli para yollarım felan diyordu düne kadar ama dün yalvarmaya başladı
(7,282 puan) tarafından
Hah sürtmeye basladida ondan geri adim atma canim ya sonuna kadar süründür öyle affet affetmek icinden geliyorsa ki bir kere yapan malesef akillanmiyo bidaha yapiyo duzelecegini dusunuyorsan senin kararin
(1,334 puan) tarafından
Ya düzelir düzelmez Allah bilir ama ben unutamıyorum ne yazık ki
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben ne okudum ya şoklardayım. Bacım kusura bakma eşin o kadar haysiyetsiz ki aldatmanın bir adabı vardır bu nasıl bişey böyle nasıl bir kliptir ya bide kendini haklı çıkarmaya çalışıyor tövbe estfrullah 
(1,334 puan) tarafından
Bende anlamadim hiç tanimamisim
(1,092 puan) tarafından
Tatlım kocan olacak pislik şuanda narsistlige vuruyor olayı seni delirtip hicbisey olmamis gibi sen delirmissin ayağina yatıyor yeme bunları anladigim kadarıyla bunuda yutup affedeceksin çünkü boşanmaya gücüm yok demissin aşağılarda bari yüz verme iki yabancı gibi olsa artık şansina hatasını anlarsa anlar anlamaz da yapacak bişey yok bu işin sonucu boşanma çünkü net sende biliyorsun ama manevi olarak gücüm yok demissin kabullenip oturacaksin bari kendini çok yıpratma çocuğunda varmış bak olan sana olur
(1,334 puan) tarafından
Yok ablam gücüm yok ama affetmeye de gücüm yok yani şuan sadece duygusal açıdan çöktüm dün bir sürü yalvardı yakardı fakat atlatamiyorum yeminler ediyor sarılıyor kendimi kötü hissediyorum olmuyor susupta oturamam bana pazartesine kadar zaman verdi gözümü boyamaya çalışıyor ama bence en küçük afetmemde aynı olur bu evlilik dikiş tutmaz zaten
(1,092 puan) tarafından
Çok üzgünüm kimse ayrılmak için evlenmiyor ama malesef öyle dediğin gibi bu evlilik daha dikiş tutmaz
(1,334 puan) tarafından
Ne yazık ki hakkımda hayırlısı olsun
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnşallah gücün vardır boşa o pisliği ama nafaka mafaka ne varsa dibine kadar alarak
(1,334 puan) tarafından
Manevî olarak hiç gücüm yok cok yıprandım çok zoruma gitti düşündüğüm gibi olmadı yükün altında kaldim
0 oy
(48,761 puan) tarafından
ne *** yerse.yesin cehennemin dibine gitsin
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Sadece aklımda kalan cümle eşin inandimi Allah yardımcın olsun
(1,334 puan) tarafından
Birde bana dün ben 6 yıllık karıma baska bi insanla oyun oynucak bir insanmiyim dedi bilmiyorum güvenmiyorum sarstin beni diyince yazıklar olsun sana dedi dün bu mesajı görünce bi kez daha yıkıldım çekemedim sabah söyleyince de sen delirmissin şizofren uzak dur benden dedi her darbede biraz daha yıkıldım
(13,838 puan) tarafından
Suç bastiriyor aklınca
0 oy
(264 puan) tarafından
Çok üzüldüm senin adına. Bence sakin olmaya çalış ve bol bol delil topla, gerekirse bir süre birşey yokmuş gibi normal davran delilleri toplayana kadar. Sonrada avukata başvur ve by by de.
(1,334 puan) tarafından
O iş çoktan geçti sanki o aldatılmış gibi yüzüme bakmıyor

İlgili sorular

+2 oy
5 cevap 199 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 234 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 524 göst.
0 oy