0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (622 puan) tarafından
Hepinizden Allah razı olsun dua ettiğiniz için. Kız kardeşim bu gün sonuçlarını almaya gitti doktor dovn sendromu olma ihtimali yüksek demiş bebekten sıvı alicaklarmis ama  4 aylık olduğu için riskli demiş 5 ayına girsin sonra sıvı alırız o zaman emin oluruz demiş yüce Rabbime şükürler olsun ama çok Zor bir durum kız kardeşim çok üzülüyor bide ilk bebek olacak dua edin kızlar Rabbim hayırlısını versin en hayırlısı neyse kardeşim hakkında o olsun.

19 Cevaplar

+1 oy
(27,353 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah'ın izni ile birşey olmaz inan doktorların %80 hep yanılıyor

(622 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım kardeşimi görsen ağlamaktan gözleri şişti bide daha 19 yaşında
(27,353 puan) tarafından
Kuzum öyle emin ol inşAllah sorunsuz kucağına alır üzülmesin Rabbimden gelen baş üstüne
(622 puan) tarafından
Öyle canım
-Reklam-
+1 oy
(60 puan) tarafından
Allahım safi ismiyle şifa versin kuzumaa inşallah doktorlar yanılırda
(622 puan) tarafından
AMİN canım inşallah
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Kardeşinin ve bebeğinin hakkında hayırlısı olsun kuzum ALLAH şifa versin 
(622 puan) tarafından
AMİN canım Allah şifa bekleyen bütün insanlara bu üç aylar hürmetine şifa versin
+1 oy
(1,238 puan) tarafından
Hayirlisi canım insallah birsey cıkmaz cikarsaki uzulmesin isyan etmesin Rabbim  ne guzel ozel bir cocuk annesi etmis olacak  yinede saglikli olsun tabiki insallah . 
(622 puan) tarafından
Sağol canım cevapladigin için ♥️
(1,238 puan) tarafından
Rica ederim  canim ❤
+1 oy
(863 puan) tarafından
Canım benim Allah şifa versin umudunu kaybetmesin benim kayınvalidem küçük gorumceme hamileyken söylemişler aynısını hatta kan testindeki risk yüksek çıkmış sıvı almışlar göndermişler kesin gözüyle bakiyolarmis ama 13 yaşında sağlıklı Allahtan ümit kesilmez 
(622 puan) tarafından
Öyle canım Allah'tan ümit kesilmez rabbim inşallah hiç bir anneyi evladiyla sinamaz
+1 oy
(119,456 puan) tarafından
Rabbim sifa versin 
(622 puan) tarafından
AMİN canım şifa bekleyen herkese rabbim şifa versin inşallah ♥️
0 oy
(8,338 puan) tarafından
Ya su testlerı ne kadar cok kaıleye alıyosunuz rahımde olanı ancak Allah bılır.Oyuncak etmesın kendısını eğer aldırmayacaksa hıc sıvı aldırmasın dusuge sebeb olabılır 
(622 puan) tarafından
Doktorlar zaten düşük olmasın diye 5 ci ayda alalım demişler ozaman zararı olmuyor Muş
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sigara kullaniyorsa ve yasi buyukse testi riskli cikar.O testler herzaman dogru cikmiyor.
(622 puan) tarafından
Yok canım sigara kullanmıyor yaşı da 19 daha çok genç
0 oy
tarafından
Allahım şifa versin inşallah bişey çıkmaz sağlıklı kucağına alır canım ya 
(622 puan) tarafından
AMİN canım inşallah sağlık la alır kucağına ♥️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Aynisi bi tanıdığımın başına geldi Down sendromlu olabilir karnından sivi almamız lazım demiş doktoru buda başka doktora gitmiş bunlarda yanılma payı çok yüksek oluyor ayrıca sen bu bebegi her haliyle kabul ediyorsan sivi aldırma tehlikeli demiş farklı bi doktor tabi buda her türlü kabulüm asla aldırmam bebeğimi diyor cocuk doğdu sapa sağlam cok şükür. Yani yanılma payı yüksek canm kardeşine söyle bol bol dua etsin
(622 puan) tarafından
Bende dedim bol bol dua et elini karnının üstüne koy Ayetel Kürsi oku Allah'ın 99 ismini oku peygamber efendimize salavat getir inşallah Allah'ın izniyle sapa sağlam alır kucağına ♥️
0 oy
(13,086 puan) tarafından
Canım korkmasın bende 19 yaşında hamileydim. Benim bebeğe de risk yüksek dediler. Doğumdan 2 gün önce ayağının biri kısa bile dediler Rabbim bize bunu layık görmüş aldırmak olmaz dedik. Çok şükür şuan 10 aylık hiç bir problemi yok sadece dua etsin 
(622 puan) tarafından
Yaa canım rabbim ne kadar büyük inşallah sağlıkla buyutursun bebeğini ♥️
(13,086 puan) tarafından
Sağol kuzum sakın kendini üzmesin hamilelik bu herşeye insan üzülüyor ben çok bilirim hastaneye gidip gelirken ağladığımı o yüzden diyorum
0 oy
(18 puan) tarafından
2li 3lü testlerde risk yüksek çıkıyor çünkü tahmini bir değer kesin sonuç söylemiyor, doktor usg de güzel gördüyse hareketlerini ense kalınlığını bir sorun yoktur . Bize de denildi fetal dna testi yaptırdık onu da düşünebilirsiniz coook daha güvenilir riski yok..Saglikla doğsunlar insallahh
(622 puan) tarafından
Fetal DNA testi nasıl bi test canım özelde mi yapılıyor
(18 puan) tarafından
Labaratuarlarda  yapılıyor kendiniz de en uygun fiyatı bulup sorabilirsiniz özel labaratuarlari arayıp biraz pahalı ama
0 oy
(765 puan) tarafından
Hiç üzülmeyin Rabbim büyük hakkınız da hayırlısı olsun bize de aynısını dediler sıvı alalım işte yurtdışı testleri yapalım felan bütün hamileliğim hep stresli aglamaklı geçti bu da benim imtihanım ne gelirse Rabbimden dedim ama o testler doğru çıkmadı sağlıklı bi bebeğim oldu çok şükür. Dua etsin bol bol strese girmesin hiç 
(622 puan) tarafından
Çok sağol canım cevapladigin için ♥️
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah canm hayırlısını nasip etsin 
(622 puan) tarafından
AMİN canım rabbim şafi isminin hürmetine şifa bekleyen herkese şifa versin inşallah ♥️
0 oy
tarafından
genelde hep ihtimal veriyorlar ama çoğu doğru çıkmıyor umarım öyle olur Rabbim korktuğunuza uğratmasın 
(622 puan) tarafından
Umarım canım AMİN ♥️
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Kardeşime de down sendromu dediler kesin  maşallah bende  senden sağlam ama ki öyle olsa bile rabbim çok seviyormuş kardeşini bebek değil melek yollamış 
(622 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevapladigin için Rabbim hiç bir anneyi evladiyla sinamasin bu mübarek 3 aylar hürmetine şifa bekleyen bütün insanlara şifa versin ♥️
0 oy
tarafından
Doktorların engelli diyip de sağlam doğan çok çocuk var allahtan ümit kesilmez hayırlısı böyleymiş 
(622 puan) tarafından
Öyle canım Allah'tan ümit kesilmez rabbim neyi niye yarattığını çok iyi biliyor ♥️
0 oy
tarafından
Kuzum sıvı.aldirsaniz ne olacak.down sendromlu olunca aldıracak mi bence sıvı aldırmasın bu bebek için çok tehlikeli .... Benim.gorumceme oğlum yüzde 95 down sendromlu demişlerdi çocuk sapasağlam sağlıklı keza kuzenime de dediler yüzde 65 down sendromlu ama o da sağlık li sapasağlam.hicbirseyi yok maşallah.... korkmasın inseallah 
(622 puan) tarafından
Çok şükür canım Rabbim güzel yaşlar nasip etsin ikisinede darısı kız kardeşimin başına ♥️
tarafından
Amin canım.aminn
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Benim abimin eşine de dedilerdoğurdu hiçbir şeyi de yoktu maşallah. O yuzden fazla uzulmesin bir doğmuş hiçbir şeyi yok. Rabbim yardımcısı olsun
(622 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 315 göst.
+3 oy
33 cevap 976 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu

380,907 soru

11,404,156 cevap

34,942 kullanıcı

...