0 oy
872 göst.
Aile kategorisinde (2,195 puan) tarafından

Kızlar ya şimdi biz 2 senelik evliyiz ilk evlendigimde kayınvalidem ve eltim ile oturmuşum hiç bana göre gelmedi çocukları sürekli evimdeydi yani gece saat 11 de anneleri zorla eve götürüyor du o yüzden hiçbir şey anlamadım ilk aylarda :(

Sonra 10 ay kadar orda oturduk ve kiraya çıktık şimdi de eşim diyor . iki abimle birlikte bir ev alalım 3 katlı evin içini mutfağı falan çok güzel doğal gazlı dün eşime dedim olur falan alalım ama hiç içime sinmiyor hem ileride çocuklar falan da anlaşamaz sa .. bilmiyorum ya siz gider misiniz 

43 Cevaplar

+4 oy
(5,078 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben oturuyorum hiç güzel değil ,evine gelenini gidenini hep biliyorlar kargo geliyor görüyorlar ,yada evine birşey alıyorsun illaki görüyorlar hemen aynısını alıyorlar bu davalara çok giriyorlar benim elti kaynana hepsi aynı apartmanda,eşinle bile rahat kavga edemiyorsun aman eltim kaynanam duyup sevinmesinler diye gerçekten iğrenç bir hayat 
(197 puan) tarafından
Ay resmen yazicaklarimi yazmissinnn.......
(2,195 puan) tarafından
Aynen ya çok iyi anlıyorum
(6,438 puan) tarafından
Bencede  hayır her gelen gidene bir kulpları var ben o hatayı yaptım oturuyorum sen yapma
(5,078 puan) tarafından
Bende hiç memnun değilim biran önce burdan taşınmak istiyorum evimde olan biten, kocamla bile aram iyimi kötümü biliyorlar
(6,438 puan) tarafından
Evet bide sürekli çıkmak zorundaymışım gibi mesafe gerçekten herşey
-Reklam-
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Bilmiyorum ya ben hiç istemem galiba.. Biraz uzaklık iyidir. 
(2,195 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(111 puan) tarafından
Bacım konunu okumadan başlığa göre yorum yapıyorum direk :))) aslllaaaa tavsiye etmiyorum asla . Yukarı katımda eltim ve anası oturuyor yılda üç ay gelmelerine rağmen yapmadıkları eziyet kalmıyor . Bide düşün ben mesafemi en başta koyduğum yüzüne bakmadigim halde yani . 
(2,195 puan) tarafından
Off tahmin edebiliyorum yaa
0 oy
(6,311 puan) tarafından

Yani fırsat verme o kadar gidip gelmelerine 

Ben kaynanam 3 eltim evlerimizin arasi 5 metre :D 2 eltim görümcem az ilerde gelinleri filan da eşimin 3 amcasının çocukları hep burda beni düşün birde:woot:

(2,195 puan) tarafından
Ayy düşünüyorum yaaa
(49,835 puan) tarafından
kafayi yerdim yerinde olmak istemezdim
0 oy
tarafından
Başlığa göre yorum yapıyorum nau nau diyorum.   2 yıllık evliyim  4 5 altımda oturdular çok iğrenç evinde rahat edemiyorsun Allahtan taşınıp gittiler 
0 oy
tarafından

Daha önce fragman değil filmi görmüşsün hala oturayim mi diye sorduğunu göre seni yeterince korkutmamislar. :)

0 oy
(430 puan) tarafından
Kaaaaaaaaaç ben kaçtım sende kaç şuan altı üstlü oturan elti kaynana birbirini yedi
0 oy
(34 puan) tarafından

Kuzum insan yeri geliyor kendi annesiyle kardeşiyle anlaşamıyor. Bilmiyorum aile apartmanında kalan kimsenin memnun olduğunu görmedim. Ama çocuklar bir büyür sıkılmazlar birlik olur şenlik olur o ayrı. inşallah gönlünüzdeki gibi olsun herşey :)

(739 puan) tarafından
Yok cnm tam tersi kuzenler kavga eder büyükler de birbirine girer
0 oy
tarafından
Oturmam          
0 oy
(2,013 puan) tarafından
İki elti bir kaynana ve iki görünce ile alt üst oturuyorum gorumcelerim de bekâr açıkçası ilk zamanlar çok kötüydü şimdi alıştım ben çok samimiyet sevmiyorum bilirler o yüzden öyle gel git yok eşim de biraz etkili oldu tabi zırt pırt kaynana olacak karı gelir giderdi saat farketmeksizin hemde eşim dedi sürekli gelme gelmio kimseyi de istemiyorum öyle çok gitmem evlerine
(2,195 puan) tarafından
Benim eşim ölse gelme demez çocuklara bile demiyordu:(
(2,013 puan) tarafından
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Kapım ayrı olduktan sonra ben yaşarım fazla yüz vermem ama öyle zırt bırt evime girmesini istemem tavrını koyarsın çocuklarda anlaşır niye anlaşmasın kan bağı var sonuçta ilerde yaşamak istemezlerse onlarıda çocuklar karar verir hem başın sıkışsa en yakınların elinin altında olur ama evine fazla bulaştırma 
(2,195 puan) tarafından
İşte bı yandan da öyle ama benim eşim mesafe koyamıyor
0 oy
(7,744 puan) tarafından
İki elti olunca olabilir gibi ama üç elti aynı binada biraz sıkıntılı.
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Allah yazdıysa bozsun asla istemem 
0 oy
(230 puan) tarafından
Kesinlikle tavsiye etmem ben uzak olduğum halde anlaşamıyoruz Bi de şimdi benim yaşadığım yere geldi ev aldı yolda görsem selam vermem
(739 puan) tarafından
Kime slm vermezsin cnm eltine bide kaynına mı
(230 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Ömür boyu kira öde ama yine de isteme derim . Eltilerim ile sorunum yok ama ben yine de istemem 
0 oy
(49,835 puan) tarafından
dertsiz basina dert mi ariyosun niye olur dedin
(2,195 puan) tarafından
Ev çok hoşuma gitti ama işte:/
0 oy
tarafından
Kabul etmem tabiki de
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Biz 3 elti aynı binada oturuyoruz ama kimse kimseye karışmıyo rahatım yani 
0 oy
(17,447 puan) tarafından
Ben olsam kabul ederdim yatırım yatırımdir. Gecinrmezseniz onu satıp başka ev alirsinjz. 
(2,195 puan) tarafından
Eşim de beğendi alırsa satmaz kolay kolay hayırlısı artık
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ben oturuyorum 19 senedir imkanım olsa bir dakika durmam hiç iyi olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,365 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Syma (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Azramehmet (2 puan) tarafından soruldu