0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (1,483 puan) tarafından

Deprem oldu ya ben uyaniktim ses ve sallantıyi anbean duydum ve yalnızdım 2 çocuğumla birlikte eşim çarşı mahalle bekçisi ve ful gece çalışıyor.hic deprem duymamıştım ilk oldu 27 yaşındayım yalnız kalamiyorum kayınvalidem kalıyor benimle her an gözüm avizede bı ses duyayım korkuyorum gece olsun korkuyorum gündüz bı şey yok pek.ama akşam olunca daraliyorum yatak odasindaydim deprem anında ve yatak odama.gormek istemiyorum dolap kapakları da raylı benim şıkır şıkır ses yaptı dolabı kendim açayım aklıma geliyor beesik sallıyorum aklıma geliyor basım dönsün deprem oluyor diyorum böyle böyle hasta edicem kendimi korkuyorum ama gerçekten korkuyorum hep biri mi kalıcak benimle nasıl alışacam yalnız kalmaya normalde kalıyorum ve çok seviyorum akşamları mesela yalnız kalmayı çocuklar uyuyunca dışarı izlerim çayım kahvem hırsızdan falan asla korkmam ama bu deprem çok etkiledi beni ve bu yazı benim en uzun ilk yazım oldu :D

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burda geçen kış oldu .Yani hissedilen . Ben o günden beri gece rahat uyuyamıyorum.  Bizim burası bahçeli bahçeden yüksek değil.  Eşim camdan atlar hemen çocuklar ona veririm diyorum ama gerisi yok bende. 

Geçen kış eşime verdim çocukları normal kapıdan koştu çıktı ama çok zaman kaybı.  Düşündükçe delircem bak yine 
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Bende panik atak var babamı kaybedince bunalıma girmiştim sonra annemle kaza yaptık annem beyin kanaması geçirdi çok korktum o gün bu gündür ufacık bi şeyde bile elim ayağım boşalır üzüntüden hastalanırım bişeyi duymak bile yetiyor kötülenmem için
(1,483 puan) tarafından
Napacaz bu durumları nasıl baş edicez zamanla geçer diyorum ama geçen senelerde de gudnuz olmuştu bı deprem 5 siddetindeydi otururken yakalandım bu kadar etkisi uzun sürmedi bende yine yalnızdım ama bu seferki mafetti beni başka şey düşünmez oldum
(236 puan) tarafından
Ben seninkinin korku olduğunu düşünüyorum zamanla unutursun geçər bence inş geçer panik atak çok farklı bişey içinde birşey seni mahfediyor hastalanıyorsun bildiğin hiç bişey yapamıyosun yıkık virane gibi kalıyorum
(1,483 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben korkuyla bu haldeyim her an tetikte gibi seni dusunemyorum o zaman
(236 puan) tarafından
Sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevda2121 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glhnmhmmd (483 puan) tarafından soruldu

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı

...