0 oy
329 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,746 puan) tarafından

Kuş üzümlü pilav soğanlı oluyormuş arkadaşlar bayıldı eşim :D cidden çok güzeldi. iyi ki çorba yapmamışım yer kalmadı. Yazık olacaktı. Bardaklar büyük olduğu için ayranları yarım doldurdum :D 

image

5 Cevaplar

0 oy
(6,684 puan) tarafından
Afiyet olsun sekerim 
(2,746 puan) tarafından
Teşekkürlerr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsun :))
(2,746 puan) tarafından
Sağolasınnn
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Afiyet olsun canım güzel görünüyor ellerine sağlık bende diyetteyim açım yaaa :) 
(2,302 puan) tarafından
Bende bir dilim kek yedim bugün ama başka bir şey yemedim onu yedim diye :)
(2,746 puan) tarafından
Diyetisyenim bu durumlarda protein ağırlıklı beslendiriyor beni belki fikir olur sanada :))
(2,302 puan) tarafından
Ben diyetisyene gitmedim kendimce yapıyorum canım senin nasıl bir diyet uygulaman var . Ben genel olarak aç bırakıyorum kendimi sabah yulaf öğlen kahve akşam yemekten çok az yiyorum 3 litre Su içiyorum doğru mu bilmiyorum ama . Bana fikir ver hele senin bir gün nasıl
(2,746 puan) tarafından
Benim aç kalmaya fırsatım olmuyor müthiş bir listem var. Dolu dolu ama garip şekilde aşırı kilo verdiriyor. Sabah 9.30 kahveltı 12.30 öğle yemeği 14.30 ara öğün 16.00 ara öğün 18.00 akşam yemeği ama ne desem boş çünkü diyetisyenim bana göre hazırlıyor her şeyi. Yıllardır spor yapan biri olarak söliyin sana aç kalmak yağ depolatır. Vücut kendini korumaya alır aç kalıcam sanır sen yediğinde onu direkt yağa dönüştürür. O yüzden aç kalmalı diyetler kasları eritiyor
(2,302 puan) tarafından
Biliyorum bebeğim herkesin ayrı oluyor sadece yeme düzenini sordum. gerçekten de dolu doluymuş . Ben kilolu değilim 67 kilo idim 3 kilo verdim 60 olsam yeter diyorum boyumda 1.70 zaten ama yine de bu sıra takıldım kilo.konusuna .:)
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Canım tavuk tarifini verir misin ellerine sağlık 
(2,746 puan) tarafından
2 kaşık yoğurt
1 kaşık salça
Yarım çay bardağı sıvı yağ
Kekik
Pul biber
Toz biber
Tuz
Sarımsak tozu da attım bu sefer
Güzelce karıştır bu sosu , sonra tavukları ilave et. İyice karıştır. Tabağın üstünü streçle dolaba at . 2 3 saat dinlendir... O sırada diğer yemekleri yapıyorum ben. Sonra tabukları şişe geçirip fırına...
Normalde arasına patates kapya biber vs koyuyorum ama biz çok yiyemiyoruz. Ekmeksiz yiyoruz ve bu tabaklar bizi şişirdi. Yiyemedik bile. O yüzden çöpe gitmesin diye koymadum. Ama özellikle kapta biber çok güzel oluyor. Afiyet olsun :)))
(2,782 puan) tarafından
Tesekkur ederim tatlım
(2,782 puan) tarafından
Canım üstüne yağlı kağıt koyuyon mu kurumasın diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
0 oy
7 cevap 175 göst.
2 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
15 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,370 soru

11,292,971 cevap

34,711 kullanıcı

...