0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Mrb ben 29 yasindayim 2 yasinda oglum var biraz fazla kilolarim var diyetisyene gidiyorum ve spor salonuna da gitmek istiyorum eșim ve çevrem bunun dogru olmadigini soyluyor hevesimi kiriyorlar ben bekarken gidiyordum fitness a ama evli ve çocuklu olunca olmuyormuș

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evli ve çocuklu olunca herşey yasak oluyor malesef cevrede böyle bir algı var 
(123 puan) tarafından
Evet ben anneymiș kadinmișim gelinmișim boyle sifatlardan dolayi dogru bulunmuyor
(266 puan) tarafından
Bunu sana diyen kisitlandigi icin cevresindeki gelinini kizini kisitliyor bukadr basit
-Reklam-
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Bnce yanlış deil cevreni bosverde hani nasıl diyin eşin bunu istemiyorsa gitme derim şundan ötürü dyrm aile içinde huzursuzluk olmasın diye .

Dışarda kileri s..ktret  kimin ne dediği önemli deil
(123 puan) tarafından
Evt cnm eșimi ikna etsem sorun, yok da bunu nasil yapacagim
(4,932 puan) tarafından
Kocaları ikna etmenin tek bir yolu var sen bilirsin;)
(123 puan) tarafından
Anladim canim:)
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Sebep neymiş ? Kimse kimseyi yemiyor orada .sen doğru olduktan sonra.
(123 puan) tarafından
Evet tesetturluyum de esime soyluyorum tesetturlu bi sekilde yapacagim sporumu ama yok
(10,871 puan) tarafından
Yani anlamıyorum spor salonlarini bazıları o tw de gibi sanıyorlar.kimsenin kimseye baktığı yok ettiği yok.aksine stresli bir yer.sen bir aleti kullanman gerekiyor senden önceki steril kullanmıyor igreniyorsun temizlemeye çalışıyorsun yada muy miy yapıyor senin setlerin aksıyor.ama bazıları o televizyondaki dizilerdeki gibi sanıyor
(123 puan) tarafından
Evet canim bu tarz geri kafali dusunceleri sevmiyorim
(10,871 puan) tarafından
Ben kızım varken gitmiştim baya da ise yaramisti .sağolsun oğlum 5 spor salonuna bedel olduğu için bunda gitmedim
(123 puan) tarafından
Kilolari verdirdi size ne guzel
0 oy
(329 puan) tarafından
Gitmemen yanlış olur canım 
(123 puan) tarafından
Neden canim esime diyorum daha motive olurum daha guzel kilo veririm
(329 puan) tarafından
Gitme men yanlış olur yani gitmelisin yazdım zaten :)
(123 puan) tarafından
Yok anladim ne demek istedigini:)
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Çevrenin ön yargısı niye gidilmesin yani ben gidiyorum ara ara evliler gidemez giye bir yasak yok 
(123 puan) tarafından
Eșimde oyle dusunuyor yengem ablalarim falan dıș kapinin dıș mandali konussa takmicam ama esimde oyle dusunuyor
(2,305 puan) tarafından
Hmmm o zaman canım zorla gitsen bu kez de evde huzursuz olucan
(123 puan) tarafından
Evet canim ev huzursuzluğu da cok zor
0 oy
(359 puan) tarafından
Yanlis dusunuyorlar emin olunki o yargilayanlar kilonuza laf eden ezik tipler.Kendiniz icin yasayin derim
(123 puan) tarafından
Eșimi çiğneyip gidemem ki bu tur baskilardan nefret ediyorum
(359 puan) tarafından
gercek esler birbirlerinin hayatini guzellestirir.burda malesef esim kgmla dalga geciyor postu okuduk.Esinize  guzelce anlatirsaniz kabul eder ins.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun bılmıyorum ama istanbulda bir cok sadece bayanların gittiği spor salonları var artık onlara gıdebilirsin
(123 puan) tarafından
İlçedeyim biraz kirsal kesim canim kadin erkek karisik spor yapiliyor
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Hiçte yasak değil geçen sene bende gittim oğlumla hemde sağlık için herşey mübah kimse kusura bakmasın geri kafalı cahil dedikodu peşinde çok insan var öyleleri yüzünden gelişmiyor zaten bu ülke 
(123 puan) tarafından
Eșimde boyle dusunuyor canim
(1,529 puan) tarafından
Eşiniz kıskandığı için istemiyor ola bilir ama sadece bayanların olduğu bölümler var gayet rahat çalışıyorsun bence eşini ikna et onuda götür güvendiğin salona içi rahat etsin
(123 puan) tarafından
InsAllah cnm cok istiyom gitmeyi
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Nesi yanlış olacakmış oğlum okula başlasın ben de başlıcam okulla salon arası çok yakın okula bırakıp spora giderim
(123 puan) tarafından
Ah canm boyle gerici insanlar varken esimi ikna etsem giderim de onu çiğneyemem
(7,673 puan) tarafından
Eşin müsade etmiyor mu
(123 puan) tarafından
Yok musade etmiyor canim
(7,673 puan) tarafından
Baskalarinin laflarindansa sorunun başı eşin o zaman
(123 puan) tarafından
Evet cnm onu halletmem lazim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Evli ve çocukluyum daha önce gittim, tekrar üye olacağım. Kimse de yemedi beni canım. Onu diyenler cahilin hası.
(123 puan) tarafından
Cok guzel demissiniz canim
0 oy
tarafından
Nie yalnış olsn gayet doğal bişe canm
(123 puan) tarafından
Ayipmis canim
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sadece kadınların olduğu spor salonlarina gidebilirsin
(123 puan) tarafından
Her yerde yok cnm sadece bayanlarin gittigi burda karisik gidiliyo ama bayan seanslari da var
0 oy
(6,288 puan) tarafından
Ahahaha kafalara bak ya. Senin eşin baya eski kafalı sen onu dinleme 
(123 puan) tarafından
Bu konuda șansizim
0 oy
(15,144 puan) tarafından
Şahsen kadınların gittiği saatlerde gitmeyi tercih ettim hep. Kendim rahat edemem diye. Ama sen kendini bildikten sonra bence bişey değişmemesi lazım. 
(123 puan) tarafından
Cok dogru soyluyor sun canim keske herkes boyle dusunse
0 oy
(1,405 puan) tarafından
her gün Bi saçmalıkla karşılaşıyorum. ne alaka ya. onlara ne 
(123 puan) tarafından
Eșimde oyle dusunenlerden biri
0 oy
(507 puan) tarafından
Çocugu bırakacak yerim olsa bende başlayacağım. Yanlış düşünüyorlar 
(123 puan) tarafından
Kayinvalidem 2 saat bakar ama esim izin vermiyor o izin verse gidecegim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ölelim mi:) aman cevreyi boş ver esi ikna et. Karma oluyor genelde spor salonlari ee kasli erkek cok:) erkekler o yüzden sicak bakmiyor sanirim ama kadinlara özel spor salonuna gidebilirsin 
0 oy
tarafından
Kadın Spor salonu ayrı yerler de var nolacak sanki 
0 oy
(266 puan) tarafından
Çok özur dilerim ama geri kafalilar bu sekilde dusunuyor birde bulundugun ortamla alakali gideceksen git bacim gitmek istemiyosan gitme o ne ya evlenip cocugu olan hicbirsey yapamiycakmi o ne sacma sey vallahi bna diyecek oyle yapma evlisin gitme bilmem ne s..... Agzna kim ne diyosa sokarm lafi kime ne ya bn 2 cocuk annesiyim dogumdan cikali 2 ay oluyor gitmek istesem giderim bnim cevremdede boyle gereksiz sacama sapan konusan insanlar var kimseye soylemiyorum gidecegim zaman kimseninde fikrine ihtiyacim yokk bn cocuklardan gidemiyorum sonra gidecem ama
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Camdan bakmakta yasak ,artık bir Annesiniz bir ağırlığınız olmalı spor salonu neymiş evinizde yapın haftalik alışverişe gidiyorsanız bu kadar gezmede size yeter .....

Tabi ki gidebilirsiniz çevrenize kulak asmayın size iyi gelen ne kadar şey varsa yapın ister kilo için ister serotinin salgilamak için tabiki gidin tıkayın kulaklarınızı malum çevre hepimizde var hersey hakkında bir sürü fikri olan her şeyi ayıplayan yasaklayan kuralci zihniyet birisi biraz kabuğundan çıkmak istese vay sen misin bunu yapan..

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 484 göst.
0 oy
48 cevap 1,097 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 629 göst.
+1 oy
44 cevap 484 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

378,959 soru