0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben eşimle 7 senedir beraberim ve kızımız var eşim için ölürüm o ve kızım bütün hayatım . Şimdi benim durumum söyle önce şunu söyliyim biraz önce hepimizin okuduğu posttaki arkadaş gibi yok kafam karıştı yok aklıma düştü falan öyle bir mevzu değil ilk okulda çocukluk yani ne kadar sevgili olunabilirse ara ara rüyanda hep kendimi yine okulumda o arkadaşlarımla  onunla birlikte olduğum zamanlarda görüyorum ama dedigim gibi yani cocukluk hani böyle lise üniversite değil anca uzaktan bakısma okulda bir iki konuşma bukadar bu benim hayatımdaki ilk kişiydi hani oturup onu dusunme gibi bir durum söz konusu değil hayatta aklıma gelecek Son insan değil biz zaten deprem bölgesindeyz korku kaygı endişe yani bunun rüyasını görünce bile ben çok rahatsız oluyorum eşimin tırnagına değişmem acaba vesvese olabilir mi kızlar namaza başladım demiştim bunun için böyle şeylerden kurtulmak için dua biliyor musunuz ? Rüyası bile eşime karşı kötü hissetmeme sebep oluyor o bana ben gördüm dese dünya kadar Trip atarım onu mu düşündün diye 

11 Cevaplar

+1 oy
(30 puan) tarafından
Belki dardadir bı sıkıntısı vardır birşey olmuştur duaya ihtiyacı vardır bende evli iken oluyordu dua ediyordum Allah'ım dardaysa sıkıntıdaysa yardımcısı ol vs diye birdaha da görmüyordum sizde deneyin belki Allah-u teâlâ bu kulum nabicak acaba diye deniyordur
tarafından
Aaa bak ben hiç böyle düşünmedim çok teşekkür ederim sana belki evlenmiştir o da Allah yolunu açık etsin insallah dua edeyim belki de gerçekten ona ihtiyacı vardır bana zararı dokunmuş biri de değil zaten
(30 puan) tarafından
İşte bundan bahsediyorum benimde mesela zamanında kavga ettiğim insanlar da oldu onları rüyamda gördüğüm de yine bile dua ederdim şimdi etmem dediğim iki çift insan var abla onları da biliyosun çocuğun babası ve onun anası..
tarafından
Allah ıslah etsin onları zaten kötü konuşmak da istemiyorum ama ağzımı bozdurucaklar
(30 puan) tarafından
Bozma hiç değmez Allah a havale edelim biz unutsak o unutmaz ❤️
tarafından
Aynen canım onun adaleti şaşmaz  ❤
-Reklam-
+1 oy
(1,369 puan) tarafından
Bir doktor dinlemiştim. İnsan beyni yarım kalan şeyleri hep aklında tutuyormuş. O yüzden bir ilişki bitince bitiyordur ama eğer biriyle yarım kalmissa malesef bizimle kalıyormuş. 
tarafından
DoGrudur canım
0 oy
(7,184 puan) tarafından
Rüya yani yapacak bişey yok vesvese olabilir şeytandan da olabilir 
tarafından
Abdestsiz de yatmiyorum aslında
(4,061 puan) tarafından
Ruya sonucta bana da olur bazen :)masumca eski gunleri yaad ettim heralde der gecerim:)
tarafından
Yani ne bileym lisé değil üniversite değil ilk okul hani unutmamış zihnimdedir desem bebekle dün ne yediğimı unutuyorum zaten :)
0 oy
tarafından
Anlam aramaya gerek yok bence canım. Olur bazen öyle. İnsan beyni tuhaf
tarafından
Ya rüyada bile ben evliyim kocamı seviyorum diyorum yani rüyada bile gonlum başkasına kaymiyor da insan gormese daha iyi :)
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Bu konuyu düşünme. Neden rüyama giriyo diye eşine karşı kendini kötü hissetmen daha çok aklında yer ediyor. Boşver yoksay rüyayı görmemişsin gibi yap. Vesveseden kurtulmanın yolu onu yok saymaktır. 

Her gece uyumadan mutlaka ayetel kürsi felak nas oku. 
tarafından
Hiç okumadan uyumuyorum inan ama galiba neden görüyorum diye düşünmek daha fazla dusunmeye neden oluyor olabilir
(11,086 puan) tarafından
Evet işte dediğim gibi yoksaymalısın canım
tarafından
Öyle deniym bakalım birde :)
0 oy
(14,817 puan) tarafından
Rüyaya da engel konulamaz ki. Ben gündüz aklıma bı arkadaşımı getirsem gece rüyamda görürüm. Yani bu hayatın olağan durumlarından biri. Sen üzerine düşüp rahatsız oldukça daha çok görürsün. Normal bişey bu. Kendini kötü hissetmene ve eşine karşı suçlu hissetmene gerek yok. Üzerinde düşünmeye bile değmez. 
tarafından
Ya değmez de işte  ne bileyim bir tuhaf oluyorum ben biri yolda koluma degse bile tiksinti duyarım hemen bide rüyamda görüyorum ama sonra diyorum ben artık evliym eşimi çok seviyorum diye yani düşün rüyada yine eşime ***** yapmiyorum Allah ayirmasn :D
(14,817 puan) tarafından
Kız takma kafana. Önemli bişey değil.
0 oy
tarafından
Bende de bı ara öyle olmuştu ama yigeni paylaşmıştı görmüştüm ordan herhalde da rüyama girdi
tarafından
Yok canım benim zaten ne sosyal medya hesabım var ne arkadasm onu görme şansım 0 niye oluyor anlamadım vallahi
0 oy
(241 puan) tarafından
Siz düşünmek istemiyorsunuz ve istemediğiniz için de rüyanıza giriyor rüyalar bilinçaltıdir bilinçaltınizda onu kişiyi rüyanızda görmek istemiyorsunuz ama yine görüyorsunuz tıpkı anestezi etkisinde ya da rüyasında konuşanlar gibi yani onlar da istemsizce ya da istemedikleri şeyleri konuşurlar siz bence bu basit meseleyi bir kenara bırakın ve rüyalarınizdan nasıl gideceğini görürsünüz :)
tarafından
Amin inşallah simdiden el salliyorum :) :D
0 oy
(2,812 puan) tarafından
Benim erkek arkadaşım şehit olmuştu 8 sene oldu .. rüyamda gördüğüm zaman mutlu oluyorum elimde değil eşime saygısızlik mı oluyor bilmiyorum ama 
tarafından
Allah rahmet eylesin canım
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Rüya bu cnm senin elinde olan bisey değil elinden gelse sende görmek istemezsin
tarafından
Kesinlikle istemiyorum aslında aman neyse tek derdim o olsun az önce balıklı gölün halini gördüm daha 2 3 ay önce kızımın resmini çekmiştim orda yer ve gök durmuyor
(8,589 puan) tarafından
Bencede tek derdin bu olsun
tarafından
Senin doğumun yaklaşti mi canım bu arada nasıl gidiyor hamileligin iyisindir umarim
(8,589 puan) tarafından
7 ile 10 hafta arası görünüyor doğum iznine çıktım bunalim zamanları başladı şimdiden:))))
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canim suan mutsuz ve zor bi donem geciriyosan,beyin bazden mutlu oldugun anlarda kalirmis. Yani suan ki mutsuzlugunu hissettirmemek icin. Hani o donem cocukluk ,masumluk, mutlu oldugun zamanlardi belki o sebeple goruyosundur :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 405 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,184 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 456 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 366 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayettwtwysys (15 puan) tarafından soruldu

377,159 soru

11,287,339 cevap

34,692 kullanıcı

...