0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (3,110 puan) tarafından
Lütfen bi çözümünü bilen yazsin böbreklerim  feci ağrıyor zor yürüyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(15,318 puan) tarafından
Doktora gittin mi. Böbrek taşı düşürüyor olmayasın. Taş da enfeksiyon yapar çünkü 
(3,110 puan) tarafından
Ay onun belirtileri neki.  Doktora gitmedim ama affedersin idrar yaparken yanıyor ondan kesin idrar yolu enfeksiyonu birde sık sık tuvalete gidiyorum ama böbreklerim de ck ağrıyor
(15,318 puan) tarafından
Kız niye gitmiyon. Bence gitmelisin. Yarın bı ürolojiye git. Allah korusun taş varsa kanalı tıkar böbreklerde genişleme falan olur. Taş değilse de ona göre tedavisi uygulanır.
Taşın bekirtileri idrar yolu enfeksiyonu böbrek ağrısı bel sırt ağrısı falan bunlar olabiliyor.
(3,110 puan) tarafından
Sicak su torbasi iyi geliyordu dün koymuştum tekrar denicem geçmezse gideceğim şimdi
(15,318 puan) tarafından
Sen geçici çözümler uretiyorsun hep. Bugün acile giymeyeceksen bı ürolojiye git yarın. Bak böbrek sinsi olur. Git ki için rahat etsin
(3,110 puan) tarafından
Evet gideceğim sağol
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
acile git film cekerler ilac verirler. ben hamile iken asiri bobrek agrisi cektim acile gittim serum taktilar o  iyi geldi birde toz ilac verdiler onu kullandim idrar yolu enfeksiyonu demislerdi 
(3,110 puan) tarafından
Gideceğim bu gidişle geçmiyor çünkü
(3,794 puan) tarafından
git cunku gecmez o cogalir . beni maffetmisti kivraniyordum resmen . serumla kendime gelmistim
0 oy
(329 puan) tarafından
Taş düşürmüş biri olarak onun sancısna zaten duramazdın muhtemelen idrar yolu enfeksiyonu ama muhakkak gidip bir an önce ilaç Alman gerekiyor 
(3,110 puan) tarafından
Nasıl bi ariydi şuan doğrulamiyorum agridan
(329 puan) tarafından
Ağrı değil sancı idi acile gittim böbreğime elini düz yapıp yan tarafıyla bir vurdu zıpladım yerinden taş dedi tomografiye soktu kesinleşti
(3,110 puan) tarafından
Zonklama gibi mi korktum şimdi herkes böbrek taşi demiş ben en iyisi sabah gideyim doktora
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Piyelostyl ilaç al kullan
0 oy
(410 puan) tarafından
Kum falan olabilir ben hamileliğimin başında olmuştum açıklık oldum 1 haftada ancak kendime gelebilmistim yuruyemiyordum bile çok fenaydı doğum sancısı gbi bnce Dr a gtmen lazm
(3,110 puan) tarafından
Tam nasıl bi agriydi böyle  zonklama bicak saplanmasi gibi mi . Ben sıcak su torbasi tuttutumda hafif geçiyor ağrı
0 oy
tarafından
Ayyy bu enfeksiyon yüzünden 2 ayda 3 kere hastanede yattim o kadar ilaca seruma ragmen zor geldim kendime cok kötü cok gecmis olsun 
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle kum vardır az az döküyorsun içerde de taş vardır hamileyken dibine kadar yaşadım kum dedi doktor baktığında taş olusmustu mesanede belden uyusturuldum öyle çıkarıldı ameliyatla kapalı ameliyat tabi ertesi gün evime gittim
(3,110 puan) tarafından
Sende idrarda yanma enfeksyon varmiydi yoksa sadece böbrek ağrısı mi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
0 oy
0 cevap 20 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (636 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...