+1 oy
439 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Hersey boşmuş rabbim beni bu hayatta sagligımlan sınıyo 2tane evladım evde  beni bekliyo daha ikiside kücük böbrek hastasıydım  pazar günü atak gecirdim ilk defa megersem bòbrek yetmezligi baslamiş doktorlar yüzüme söyledi kucagimda bebegimle acil yatırdılar hastaneye aglaya aglaya ayrildim cocuklarımdan ve hastaligim ilerledigi kalp yetmezligi baslamis ve cigerlerim vücudum ödem tutmuş şuan hastanedyim duan edin tez zamanda evlatlarım için sagligima kavuşayım

30 Cevaplar

+2 oy
(2,687 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda şifani versin canim evlatlarina bagişlasin yar ve yardimcin olsun sagligina kavustursun hastane de olan cumlesine şafi adi hurmetine derdinin dermaninida versin :(

-Reklam-
+1 oy
(347 puan) tarafından
Allah acilsifa versin tez zamanda hem sağlığına hemde evlatlarına kavuş inşallah 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Rabbim şifa versin birdenmi oldu boyle
(100 puan) tarafından
1aydır carpıntım vardı acile gittim gribal enfeksiyon dedi yolladılar her gecen gün kòtüleşmeye baslamıstım nefes alamama gögüs agrısı vúcudum şis kilo kaybı yasiodum yine acile gittim pazar günü grip die yoĺluodular hastaligim zaten sistemds gözükuodu dr tahlil yapalim dedi tahlillerde böbrek ve kalp degerlerim calismiodu bashekim geldi konustular yogun bakım diyaliz ayarlicaz sevk etcdz durumun hic iyi deil dedi o an zaten bjtmistim kucagimda daha 10 aylik bebegim vardi şuan ilaclarla durduruolar  sonra diyaiz uzun süre tedaviler
(2,011 puan) tarafından
Bende çok kilo kaybediyorum ya konuyla alakasız ama 1 yıldan fazla bacaklarım durmadan morarıyor bir yer bitip bir yer başlıyor rabbim Şafi ismiyle şifa versin
(3,767 puan) tarafından
Allah şafi ismiyle şifa versin.
Bnm ablamda hasta ayakları şiş bı morariyior deri enfeksiyon u demisler
(100 puan) tarafından
Morarma  surekli  vardi son 3 ayda kilo kaybım artmiştu  aniden 15 kilo kaybettim  ayaklarımi hissetniodum adım atamaz haldeydim dinleniodum düzelir yorgunluktan diodum ama böbreklerimden miş  ihmale gelmio ambulansta hayat gözümjn ònünden uçup gitti
(3,767 puan) tarafından
Çok zor Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(189 puan) tarafından
Çok üzüldüm cnm  rabim şifa versin evlatlarına bağışlasın inşallah hamilelerin duası kabul olunur derler hep çok dua edecem 
(100 puan) tarafından
Sagolun
0 oy
(2,012 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sifa versn insAllah 
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Allah'ım sifani tez zamanda versin inşallah dostum. İnşallah çabucak iyileseceksin.  Yavrularına kavuşacaksın. 
(100 puan) tarafından
Amin sagolun tek ihtiyacjm dua
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin seni çocuklarına bağışlasın tevekkülden ayrılma bu bir imtihan Rabbim bu imtihan da sabırlar versin 
0 oy
tarafından
Allahım acill şifanı versin seni çocuklarına bağışlasın 
0 oy
(4,976 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin inşallah moralini yüksek tut, inşallah iyileşip çocuklarına kavusacaksin
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah Rabbimden ümit kesilmez
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Rabbim şifa versin çocuklarına bağışlasın inşallah 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Rabbım çocuklarına bağışlasın, tez zamanda şifa versin inşallah
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Rabbim seni evlatlarina bağışlasın inşallah :(
0 oy
(7,438 puan) tarafından
Çok gecmiş olsun  işallah kısa zamanda evlatlarına kovuşursun
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda iyileşir çocuklarına kavuşursun inşaAllah 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin cocuklarinla beraber. Şifa diliyorum Rabbimden
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah yavrularına bağışlasın seni 
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım 
0 oy
(636 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim seni evlatlarına bağışlasın 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.