0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (140 puan) tarafından
1bucuk senedir evliyim 26haftalik hamileyim eşimle ilk senemiz çok güzel geçti son bı kaç aydır gittikçe durumumuz kötüleşiyor ilgi sıfır gün boyu başı telefonda ya okey oynuyor yada papci aşırı bı sekilde bağırıyor bazen uykumdan uyanıyorum o derece bağırıyor çağırıyor bende oynama artk yeter biraz bnle ilgilen diyorum olmaz oynuyacam diyor bu günde sinirden gittim vifi fişini çıkarttım yeter dedim oda sinirlendi bağırdı çağırdı vifiyi duvara fırlattı fişi bozuldu çok kötü tartıştık ne yapayım kızlar bana akıl verin 

11 Cevaplar

0 oy
(7,450 puan) tarafından
Kardeşimde papci delisi evlendi mi kesin karsıyla kavga eder
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Cnm aynı durumdayız benim eşimde maalesef ayni çözümü söyle buldum günde 1 saat oynasın ama 1 saati geçince hamile olduğum için bebegimi kullanıyorum ve onunla sohbet yoluna gidiyorum beraber biseyler yapmak için hazırlanıyorum ama eğer elinde o telefon olursa çok iyi biliyor üstümü değiştirir otururum elini oyalamasini sağla mesela evde iş ver tamir tadilat yemek cam silme perde asma gibi ki hamile olduğun için zaten bu tarz seylrleri onu yapması gerekiyor beynini meşgul et mesela film seçsin oturup beraber izleyin tut elinden çocuğun gibi dışarı cikar
(140 puan) tarafından
Çok güzel anlatiyrsun ama bı iş yapınca bı ton fırça atyr yapmasa daha iyi dahada berbat yapıyor filme gelince hem papci oynuyor hem film izliyor
0 oy
tarafından
Ayy illet bisey valla bizde oynuyoduk ama esimle birlikde oynuyoduk zevkliydi sonra hamileligimin son aylari kafam kaldirmadi biraktim esim devam etti bende yatamiyodum kalk oynuyalim fln diyodu oglum dogdu ben cocukla ilgileniyom o oyun oynuyo fln söylene söylene bıraktirdim isten dolayi yorgunda oluyo cocuklada oynuyo fln derken birakti cok sukur 16 ay oldu simdi ben tekrar basladim aha simdide o bana söyleniyo oynuyom diye az once ciktim oyundan zor valla bagimlilik yapiyo kendi birakcak yogun olmasi lazim firsat bulup giremesin biraz soğur oda 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Bi ben o oyunu oynamadım galiba. Allah yardımcın olsun 
(1,248 puan) tarafından
Birde ben :))) kocama kızınca Anna sende oyna berber oynayalım diyor bende herkesin yaptığı şeyleri ben yapamıyorum ister istemez insan sinir oluyor aşırı derecede saçma geliyor bana
(4,390 puan) tarafından
Aynen zaman kaybı
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Anlamaz bagımlılık yapıyo malesef bende esıım oynuyodu baltm abartmaya basladı bende ındırdım bemde oynamaya basladm sureklı onu takıp edıp benle oyna dıyodum oynamazsa bende gıdıp denk gele ınsanlarla oynuyodum sonra eşim rahatsız olmaya baslayınce eşşşek gibi sildi:)ayşarca cektım bu durumu yuzume bakmıyodu yemegı ne yedıgını bılmıyodu heryere telle gidiyodu sureklı sınır sotres görsen gerçekte yaşıyo gibiydi
0 oy
(444 puan) tarafından
papci yüzünden kaç tane telefon kırdık. kırınca iişime geliyor oynayamıyor çocuk oldu masraf fazla şimdi Yeni telde alamıyor rahatım.
0 oy
(121 puan) tarafından
Sende yukle canim birlikde oynayin esimde cok bagimlisi ben onla birlikte oynuyorum  oynarken konusuyox edioz oyle vakit gecioruz evet cok sinir bozucu sana hak veriorum ama anca boyle vakit gecirebilirsin brn sıkıliyom cıkıyorum esimde ablamgilr oynuyor sabah 4de kadar soyleniom duruyom ama kendime yapiorum malesefki 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende çok çektim hatta bı deefa tak etti sildim oyunu diye sen kimsin siliyosun benim telefonumu elliyosun vs üstüme yurudu gözü dönmüştü bağımlı oluyolar. Çok uğraştım ama şuan asla oynamaz ben yokken falan bir iki el atarsa belki oda.
0 oy
(45 puan) tarafından
sende yükle beraber oynalım de bakalım napcak sinir oluyorum ya böyle seylere ikizlerim var on yasında esim de bi ara oynuyorlardı yasakladım bu evin içinde papci yasak oyun yasak kesinlikle dedim oyun oynayacagınıza birbirinizle sohbet edin dedim sükür kesildi 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun resmen bağımlılık oda.. 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Biz başka oyundu problem ama şöyle cozudum.o zaman eski eşim başka oyun oynuyordu sürekli aynı bu durumdaydı.bende aynı oyunu yükledim .bir baktı bende oynuyorum.kavga etti yok işte orada sohbet varda yükledin de.e dedim bu kadar kötü bir oyunda sen neden oynuyorsun ha problem değilse ben neden oynamıyorum.sildi anında.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde alaaddingmail.com (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 159 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 302 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
20 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...