0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (714 puan) tarafından
Kızlar gebe soru cevap da kimseyi bulamadım belime çok şiddetli Bi ağrı girdi kopuyor resmen karnıma doğru geliyor kivrandiriyor resmen dakika tutamıyorum ne yapayım dogummu mu 

6 Cevaplar

0 oy
(121 puan) tarafından
Canim dk tutmaya calis bi agri girince saate bak sanirsam doğum 
(714 puan) tarafından
Benimde sancilarim var doğum sancisiymis gerçekten ama acilmam yok doktor açılma olmazsa sezeryana alicam dedi :(
(121 puan) tarafından
Canim squat yap surekli yuru merdiven cik bugun hic oturma eger normal isdiorsan eve gideceksen bi duş al sixak suyla karnindan agsa surekli tut ben bunlari yapmisdim acilmam ne zaman basladi bilmiorum ama ben agrim basladi zaman bunlari yaptim 6cm olana kadar nerdeyse hic oturmadim
(121 puan) tarafından
Naptin canim dogum yaptinmi
(714 puan) tarafından
Sezeryana aldılar canım ya çok şükür bebeğime kavuştum ama normal olmadi
(121 puan) tarafından
İkinizde sağlikliysaniz gerisi onemli deil canim gozun aydin
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Kuzum yorumlarını okudum dogum baslamis buyuk ihtimalle sakin ol canım ambulans çağır 
(714 puan) tarafından
Esimi bekliyorum canım inşallah doğum sancısıdr
(227 puan) tarafından
Gorevde demissin haber verdin mi geliyor mu
(714 puan) tarafından
Evet canm haber verdim gelecek
(227 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım sag salim kucagina almayi nasip etsin inşallah
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canim naptin 
(714 puan) tarafından
Sancim azaldi canım eşimi bekliyorum hala yalancı sancıydi galiba ortalığı ayağa kaldrdm ama çok şiddetliydi
0 oy
(229 puan) tarafından
Ne oldu cnm gectimi agrilarin

Zamaninda gelmiş hayirlısiyla dogrursun inşallah
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Banada öyle olmuştu belime vurmuştu duş almıştım gece 2 kere evde gezmistim bnde ilk cocugum çok tecrubesizdim meğer doğumum başlamıştı sabahında nisanim gelmişti pazar günüydü gittinde nstye felan aldılar acilmam vardı ama bebeğim makat gelişi oldugu için sezeryan alındım sende duş alabilirsin panik yapma normal bir durum evin içinde gez esinden beline masaj yapmasını iste 
(714 puan) tarafından
İnşallah canım yoruldum valla sanki sancilsr geliyor dogurcam geri kaçıyor ağlayasım geliyor
(1,392 puan) tarafından
Napiyorsun peki madem açılmanı bekliyor kendini yormadan açılma için yürüyüş egzersiz yapabilirsin doktoruna sorsaydin keşke bı sıkıntı yoksa ilişkide açılmayı sağlıyor
(714 puan) tarafından
Merdiven inip çıkıyorum sürekli günde 2 saat yürüyüş yapıyorum sıcak duş alıyorum suya oturuyorum squat yapıyorum hurma yiyorum başka ne yapabilirim :)
(1,392 puan) tarafından
Kız hepsini saydın valla inşallah ise yararlar hakkında hangisi hayırlısıyla öyle doğum yaparsın inşallah
(714 puan) tarafından
Amin insallah canım:)
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Haber ver doğunca bebiş :)
(714 puan) tarafından
Doğmadı daha canım ya doğum sancısı çekiyormuşm hala da çekiyorum ama acilmam yok sanci sklasir açılma olmazsa sezeryana alicak

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 323 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turk kahvesii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 662 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,078 cevap

34,834 kullanıcı