0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,971 puan) tarafından
Kızım 1 haftadır gripti balgamli öksürüğü vardı antibiyotik kullandık kızlar hala burnu akiyo  ama öksürüğü bugün kesilmiş ve sabahtan beri sümüksü bi şekilde diski cikartiyo ishal şeklinde acaba antibiyotik en mi yoksa balgami mi atiyo kızlar varmı basina geln

6 Cevaplar

0 oy
(3,040 puan) tarafından
Bebekler balgam ya kusarak yada kakadan atıyorlar öyle sulu ishal olmaz ama balgamli gibi mukuslu gibi kaka olur.Antibiyotik kullandığınız için ishal yapmis olabilir ama yinede dikkatli olun.
(1,971 puan) tarafından
Çok teşekkür ederm tatlm takip edecem
-Reklam-
0 oy
(229 puan) tarafından
Oluyor canım evet korkma su an tüm çocuklarda öksürük vs var maalesef benim ki balgamı kusmaylla ve ishalle atiyor ama bitmiyor
(1,971 puan) tarafından
Yaa çok saol canm icim bir nebzede olsa rahatladi:)
(229 puan) tarafından
Rica ederim kuzum bol bol su içirmeye özen göster bu sefer susuz kalmasin yavrucak
0 oy
(649 puan) tarafından
Antibiyotik yapmıştır balgami o şekilde atamaz yani ishalle ama bu ara salgin var. Benim oglumda once ateşlendi sonra öksürük arkasindan ishal oldu
(1,971 puan) tarafından
1 haftadır kullaniyorduk canm bisey olmamisti bugün başladı etkisini yeni göstermiş olabilir mi
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Antibiyotik yapar balgam olursa mukuslu yapsr ıshal yapmaz üşüttüyse tabi oda etkı eder
(1,971 puan) tarafından
1 hafta oldu canm en başta bisey yoktu bugün başladı yeni etki etmiş olabilir miki bilemedm
(2,705 puan) tarafından
Yok canm bı hafta sonra etmez hemen gösterir etkisini baska bısey dokunmştur yada ğşütüyosun dur cocugu
(1,971 puan) tarafından
Valla 2 gündur corapsiz geziyordu ben giydiriyrodum o cikartiyordu üşütmüş te olabilir o zamn
(2,705 puan) tarafından
Ondandır canm coraplı don al cıkarıyorsa
0 oy
(313 puan) tarafından
Antibiyotikten büyük ihtimal 
(1,971 puan) tarafından
Ins başka bisey 'den değildir canm saol

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 59 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy