0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
Bugünün yarışmacısı şovluk yapıyor maşallah reyting uğruna sunucu bu seklde yap dese bile yapılmaz ele güne karşı rezillik evin onun o halıyı sermek evde can sikintisindan izliyoruz böyle programları ama insan bile bile çıkartmaz kendini bu şekilde orayı 

27 Cevaplar

0 oy
(1,032 puan) tarafından
5 dk açtım tahammül edemedim kapattım 
-Reklam-
0 oy
(1,944 puan) tarafından
O kadar yazdiniz actim ben de keske açmasaydım tam da yemeğe denk geldim keske ben de olsaydim orda:) canim cekti neyini begenmiyorlar acaba:)
0 oy
tarafından
Vallahi izlemiyorum o kadar gereksiz saçma iğrenç bir program ki çok abartı çok saçma 
0 oy
(11,921 puan) tarafından
Ağır konuşmak istemiyorum buradan biri katılmış sanırım ama bu tarz programlar ciddi zeka seviyesi düşüklüğü belirtisi benim için. Benim evime kimse yorum yapamaz o hakkı vermem yarışma bu diyeceksiniz sorun da zaten bu bütçene göre aldığın zevkine göre döşediğin hiçbir şeyi yarıştırmazsın çünkü o sana aittir, eşinle seni yansıtır. Hele ki saçma sapan tartışmalar, hakaretler vs. Bu tarz şeyler şov için de olsa ruhu karartır. Ne gerek var? Para ise eğer ödül para için kendi dört duvarının içindeki dünyaya elin kadınını sokup laf ettirmeye ne gerek var? İşiniz mi yok, canınız mı sıkılıyor cidden? Daha faydalı olacağınız birçok şey var yeryüzünde. Açın iki satır kitap okuyun, Kuran-ı Kerim öğrenin biliyorsanız hatim için niyetlenin, el işi öğrenin, çocuğunuz ile bir şeyler yapın, yazı yazın...bir dolu alternatif var vaktinizi çaldırmayın bunlar için. İnsan ömrü ortalama 70 yıl. Çöpe atılan saatlerimiz olacak kadar lüksümüz yok. (Diyor ve kitap okuyup kahvemi içmeye gidiyorum. Selametle. Burası aynı konu ile dolu bugün) 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
En iyisi bakıp zamanımızı boşa harcamamak 
0 oy
(313 puan) tarafından
Allah'ım bugün işe gitmedim keşke gideydim yazık insanlar nelere maruz kalıyormuş
0 oy
(8,763 puan) tarafından
Hayata izlmedim izlemem gına geldi bu gelin evi postlarindan :) 

Cnm kadir izlesene sende ben kadiri izliyorum sofraya oturduklarında kapatıyorum onların ağız dalaslarini kavgalarını kafam kaldırmıyor 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,075 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 464 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 649 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.