0 oy
896 göst.
Diğer kategorisinde (1,364 puan) tarafından
Arkadaşlar öncelikle konuştuğunuz şeylere ve kişilere dikkat edin şayet dönüp bana geliyor bunlar: Ben neden burayı şov olsun diye kullanayım ? Neden şov olsun diye yardımda bulunayım edeyim ? Şov yapsam sürekli Hun’u dile getirir kişileri söylerim ben bugüne kadar yaptıklarımı kimsenin yüzüne vurmadım burada asla konu dahi etmedim elimde bir imkan oldukça hep paylaşmak istedim paylaşılmasını istedim kimseyle tartışmadım kötü söz söylemedim sınırımı bildim herkeste sınırını bilsin sinirden ne yazacağımı inanın ki  bilemiyorum ama sustukça da insanlar sürekli tepeme çıkıyor ne zararım var ki size ? Ben durumum köyü diye yaşan söylemiyorum ben Allah ın verdiklerini diğer insanlarla paylaşıyorum şovsa şov ! Neden böyle şeyler yazıyorsunuz konuşuyorsunuz ? Herkes kendi kötü kalbinde boğulsun dek duam budur Allah’tan. Umarım benim hakkımda konuşanlar okurda utanır ama nerde . 

30 Cevaplar

+1 oy
(1,364 puan) tarafından

En İyi Cevap

Şimdi bu posta da  şov derler :D evet 

(1,364 puan) tarafından
:D durumum hakkında da yalan söylüyormuşum gözde :D kötü diyorum ya :D sanki dileniyorum burda tövbe tövbe
(9,884 puan) tarafından
Olanı söylüyorsun eşin öğrenci aynı zamanda çalışıyor. Okuyan bir baba ailesine bakmak isteyen bir eş. Geçim zor heleki öğrenciyken
(4,546 puan) tarafından
ne şovu kiz nolduki bn kcrdim
(1,364 puan) tarafından
Tek şanslı olduğum nokta ailemin durumu iyi sadece ben bunu her zaman söylüyorum zaten
(1,364 puan) tarafından
Canım açıkladım yorumlarda
-Reklam-
+2 oy
(3,351 puan) tarafından
Kim dedi ha buni saa furum mi oni 
(5,811 puan) tarafından
Ahahahhaah❤️❤️
(1,364 puan) tarafından
Aşkım Karadeniz de ben yaşıyorum böyle şive bende yok be :D ❤️
+1 oy
tarafından
İsim verip rencide etmek sana laf tasiyaninda gerçekten güvenilmez biri olduğunu ifşa etmen en güzel ders olur bence her iki tarafa da
(5,811 puan) tarafından
Yanlış insanlar seçiyorsun maalesef :-( ben burdan bir çok insan tanıdım Bi kısmına görsem Allahın selamını bile vermek istemem o derece ama Bi kısmı canım ciğerim oldu ☺️ Allah her kesin gönlüne göre versin ne diyelim
(1,364 puan) tarafından
Arıza teknik servisi gibiyim :D
(5,811 puan) tarafından
Hahahhahah her kesi kendin gibi iyi niyetli sanıyorsun bacım :-)tehlikeli sularda yüzüyorsun
(1,364 puan) tarafından
Bidaha kimseyle konuşmam artık
(5,811 puan) tarafından
En iyisi ☺️
+1 oy
(2,918 puan) tarafından
Bunu gelip sana söyleyip senin kalbine böyle gölge düşüren arkadaşını da bi gözden geçir bence İdil. Şimdi girip baktım postlara anladım ki birilerine yardım amaçlı deterjan göndereceksin. Allah hayrını bin yapsın ama paylaşmazsan bulamazsın. Burda kimse seni birebir tanımıyor kime neyin şovunu yapacaksın. Okuduk,geçti gitti. 
(1,364 puan) tarafından
Ben zaten bundan sonra kimseyle burada konuşmayacağım gerçekten
+1 oy
(48,952 puan) tarafından
bu devirde kendisi hayir yapmayan paylaşmayı bilmeyen yapaninda burnun dan getiriyo uzun zamandir yorumlarda paslasiyoruz seninle sevdigim birisin az cok karakterin orta da kim ne diyebilir dusunebilir mi ne kadar fesat insan var
(1,364 puan) tarafından
Valla ben de anlamıyorum kimseye kötü sözüm yok lafım yok elimden geldiğince paylaşımcı olmaya çalışıyorum ama geri dönüşü bu çok ilginç çok sağol canım ❤️
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Gene neyi kaçırdım burda kaos ortamı yapanlar neden bu kadar fazla ki 
(1,364 puan) tarafından
Ben gerçekten anlamıyorum ki arkamdan durumum hakkında yalan söylediğimi yardım postlarıyla şov yaptığım söylenmiş neden böyle şeylere gerek duymak isteyeyim ki burayı ben elimden geldiğince kullanmaya çalışıyorum anlamıyorum
(1,274 puan) tarafından
Ben burda kimseyi tanımıyorum lakin Rabb'im kötü kalpli insanlardan korusun hepimizi
(1,364 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,519 puan) tarafından
Üff bu detarjan konusuna da mi millet laf yaptı.

Can sıkıntısı boşver senin kalbini Allah goruyo canım 
(1,364 puan) tarafından
Ya gerçekten ben anlamıyorum ne var ki bunda şov yapacak ben sadece yardım etmek istedim elimde olduğu için yok durumum hakkında yalan söylüyormuşum ne. Ben yalan söylesem ne ki burada dileniyorum sanki durumum böyle böyle diye
(1,519 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi derler boşver takma
(1,364 puan) tarafından
Ayy bir deterjandan konu nerelere geliyor
0 oy
(1,497 puan) tarafından
Yaa sakin ol idilcim. Seninle yoerumlaşmalarımız oluyor, gösterişçi biri olduğunu hiç sanmıyorum insanın cümleleri biraz da olsa kendini belli eder çünkü. Kimin ne düşündüğünü hiç önemli değil ki kalbini Allah biliyor ❤️
(1,364 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Yaa buradan biri galiba degil mi bilmiyorum da olayı 
(1,364 puan) tarafından
Buradanmış kim olduğunu bilmiyorum söyleyen paylaşmadı
(1,986 puan) tarafından
Seni az çok biliyorum, hic oyle biri oldugunu da sanmıyorum açıkcası. Takma kafana aman.
0 oy
tarafından
Konuyu bilmiyorum ama sen burda tanımadıkların tarafından bile seviliyosun çünkü samimi içten birisin. Kötü kalpliler de bunu çekemiyo hiç takılma sen. Tanımıyorum konuşmuşluğumuz da yok ama çok içten biri olduğunu düşünüyorum 
(1,364 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım gerçekten bunu anlayamıyorum insanlar çok kötü .
tarafından
İyi olanlar azınlıkta maalesef her zaman denk gelmiyor
0 oy
(217 puan) tarafından

Seni tanımıyorum postlarini takip ediyorum. Bence çok iyi niyetli ve merhametlisin öyle hissettim. Sen kendince Allah rızası için yardımda bulunmak istedin neden şov olsun ki . Allah yaptığın bütün hayırları kabul eylesin çoluğuna çocuğuna sadaka olsun inşallah gönlün çok zengin <3

(1,364 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(3,869 puan) tarafından
Ya deterjanın neresi şov Allah aşkına belli ki çevrende ihtiyaç sahibi kimse yok sen de buradan birine yardımın dokunsun istedin anlayana olay aslında bu kadar basit yani bunu bile bir kötülük amacı olarak kullanılabiliyorlarsa daha diyecek bir lafım yok zaten pes derim sadece ben onlara ayrıca da sen burada hiçbir zaman durumum kötü yardım edin demedin ki yani çokken paylaşmayı bilmeyenler azını paylaşmayı bileni taşlar olmuş bunu da anlamış değilim
(1,364 puan) tarafından
Sorma aşko ben durdum kötü diye acıtasyonlar yapıp yardım eli uzatıyormuşum hahah bunu burada şov haline getirmişim :D.
(3,869 puan) tarafından
Salla gitsin idil ya ben pizza hamuru için soru sormuştum maya yok market yok mayasız olur mu diye hatay a döndüğüm ilk zamanlardı işte anam neler dediler konteyneri paylaşıp acıtasyon yapmışım pizza istemişim daha neler densiz mi yok ortalıkta
(1,364 puan) tarafından
Oha artık ben herşeyi beklerim konteynırda kalanlar pizza yiyemiyormuş :D
0 oy
(3,215 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum ama daha geçen gün bir postta herkes gibi maddi zorluklar yaşadığını yazmıştın, konu deterjan postuysa senden daha fazla ihtiyaç duyan birine vermek istediğini düşündüm ben şov yapmak isteyen kişi bunu yazmaz diye düşünüyorum. 
(1,364 puan) tarafından
Ben durumum hakkında yaşan söylüyormuşum sanki dileniyorum gibi saçma sapan şeyler gerçekten ben sadece elimde olanı paylaşmak istedim 1 deterjandan konu nerelere geldi benim eşim Migros’ta çalışıyor canım her ay parasız çamaşır deterjanı verıyorlar mıgros marka bizde çok oldu geçen seneden beridir olunca bende dedim ki ihtiyacı olan varsa ona göndereyim bu yani
0 oy
(5,811 puan) tarafından
Ne oldu yine kim ne yaptı 
(11,114 puan) tarafından
De daha akıllanmadım bi daha olma ihtimali var diyon yani :D
(1,364 puan) tarafından
Ben ne dersem tersi oluyor ya belki Buda ters olur kdndnsn
(2,006 puan) tarafından
Canım ben hep yorumlarda iyi biri oldugunu düşünüyorum ,hani postlarim da seni sevdiğimi de söyledim ama sen ,sanırım yanlış kişiler ile arkadaşlık kuruyorsun  kurman gene sorun değilde ,birden çok hayatına dahil ediyorsun sanırım insanları,burda konuşun ama çok aile işlerine özel hayatına dahil etme insanları, sen iyi niyetlisin herkes öyle değil malesef , çok muhabbet tez ayrılık getirir derler .

Bu detarjan olayida yani bende gördüm  o postu şov vs görmedim ,şov yapmak istesen burda kendini farklı tanitirsin , yeri geliyor sen eşin öğrenci ve migrosta çalıştığı için maaş yetmiyor diye söyleyen birisin zaten gidip de kimseye hava atma peşinde olduğunu düşünmüyorum senin ,kimse kimsenin hayatını bilmiyor sonuçta burda öyle hava atarsin farklı  daha zengin ve gösterişli davranirsin, gösteriş yaparsın  vardır illa öyle insanlar sen öyle değilsin ,olduğun gibi birisin , o konuştuğun insanlara dikkat et bence ,sende sorun yok ,cevrendekiler de sorun olduğunu düşünüyorum ve insanları çok takma ya boşver konuşan konuşsun sen kendini bildikten sonra.
(1,364 puan) tarafından
Ben Çağla olayından sonra kimseyi hayatıma dahil etmedim açıkçası öyle kimseylede çok konuştuğum yok bir gruptandı bu arkadaş numaramı kaydetmiş bende tanıyorum aslında ama öyle sıkı falan olduğumuz değil de bazı şeylerinde hatrı olduğundan bana söyleyen kişi yani kimin olduğunu söylemedi ama böyle böyle konuşuyorlar dedi sadece yani olaylar benim dışımda benim hakkımda gelşşşyor :D
(2,006 puan) tarafından
Anladım canım aman olur öyle takmaya değmez inan ,sen ne kadar iyi olsanda içi fesat olan insanlar oluyor sonuçta  , çekemediklerindendir boşver :)
0 oy
(1,189 puan) tarafından

Durumun iyi olmadığı halde paylaşımda bulunman ince iş ve çok kıymetli.Yorumlara göre cevap veriyorum pek tanımıyorum seni :)) Allah hayrını kabul etsin.İyi insanlar çoğalsın senide iyi insanlarla karşılaştırsın Rabbim.

(1,364 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(1,731 puan) tarafından
Daha neler yaa. Altı üstü deterjan vermek istedin hayrına. buna bile laf yapan mi var şaka gibi.  Sen kendini bildiğin sürece o bunu demis bu bunu demiş hepsi Faso fisa. Yarısından çoğu can sıkıntısından girip laf yapmaya yer arıyor. Can sıkma boşuna kimseye kendini kanıtlayacak da degilsin.
(1,364 puan) tarafından
Ayy bir deterjandan meler söyleniyor tövbe
0 oy
(18,220 puan) tarafından
Ne oldu ne kaçırdım yine kim kızdırdı benim minnoşumu yaaa
(1,364 puan) tarafından
Kız eşim migrosta ya hani her ay bize deterjan veriyorlar bende ihtiyacı olan varsa dedim ona göndereyim geçen seneden beri alınca biz çok oldu evde hani deterjan yüküne mi yatayım ben yardımlarımla burada şov yapıyormuşum durumum halkında yaşan söylüyormuşum sanki dileniyorum burada

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/15489982/yardimlarimi-bazi-seyleri-gosteris-olsun-diye-yapiyormusum?show=15490221#c15490221
(1,364 puan) tarafından
Konu bu aşko :D
(18,220 puan) tarafından
Hangi boş söyledi ay bunu ne güzel yapmışsın valla boşver gereksiz insanları işleri bu onların huzur bozmak can sıkmak
(1,364 puan) tarafından
Boynuma ağrı girdi yemin ederim ben neden durumum hakkında yalan diyeyim ayrıca burada dileniyorum sanki
(18,220 puan) tarafından
Kız niye stres yapıyosun yaaaa salla geç he de gitsin değermi
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Zıkkım zibil leş insanlar...  Ne takıyorsun aman. S.ett. Bu tarz insanlar buraya anca akıl vermeye gelir. Onlara da yazık. Geriden geriden konuşan,Bommmboşş 

hayatlar. 
(1,364 puan) tarafından
Valla buradaki akıl verenler önce kendi aklına mukayyet olsa daha iyi :D
(3,850 puan) tarafından
Boş beleşlikten başka birşey değil. Herkesin hepsinin ciğerini biliyoruz. Kırmıyoruz o ayrı. Ne konuştuğumuz kadar kiminle konuştuğumuzda önemli. Takılma sen. Onların dertleri kendileriyle.
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Aha sonunda bi olay postunu yakaladım asdasd :D bacımsu nabersin çoktandır gelmiyorum yine karışmış ortalık duman. Milletin laflarına takılma konuşan kendi kalitesini koyuyo ortaya ;) 
(1,253 puan) tarafından
Kız Hatice altı üstü bebe doğurdun kayboldun piyasadan :D
(11,114 puan) tarafından
Altı üstü bebe ama altımı üstüme getirdi :D
(1,253 puan) tarafından
Sjsjsjsjsj hani master yapmıştın naptın duvara mı tosladın :D
(1,364 puan) tarafından
İyi aşko saçma sapan insanlarla uğraşıyorum abi ben kendi yağında kavrulan minik bir insanım neden böyle oluyor ya :D
(11,114 puan) tarafından
Sağlık yerinde olunca her şey halloluyo da sağlık elden gidiyeaaahhh

İdil çekemezler kuzu kalbi karalar iyileri çekemezler
0 oy
(4,647 puan) tarafından

Hayırda yarışın. (Bakara/148)

Aksine ben doğru buluyorum yapılan hayırların paylaşılmasını. İsim vermeden hayır yapılan kişiyi rencide etmeden paylaşılmalı ki örnek olsun. 
(1,364 puan) tarafından
Ben buradan bir çok insana yaptım elimden geldiğince bir kere bile konuşmadım yani anlayamıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
27 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Kurdele (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Fairytalee (2,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu