0 oy
75 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (209 puan) tarafından
Emziriyorum buna uygun sivilce için özellikle önerdiğiniz bakım seti veya sadece krem falandw olabilir var mı senelerdir çekiyorum yaş alıyorum artık çocuğum var utanıyorum  bu şekilde

3 Cevaplar

0 oy
(4,391 puan) tarafından
Cildiyeciye gitmen daha uygun bence
(209 puan) tarafından
Görüşmüştüm bekarken antibiyotik kullanım gerekti kullandım geçmedi emzirme bittikten sonra gideceğim şuan hafifleten en azından daha çok çıkmasını engelleyen  içerikler bakıyorum şuanda kullanabileceğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Temiz içerikli yüz yıkama jeli nemlendirici krem ve güneş kremi canım bunlar harici kullanma diyor doktorlar emzirirken hamileyken. Sen en doğrusu doktorla görüş yüzünün durumuna göre söylesin 
(209 puan) tarafından
Bende bunlarda kullanılan var mı acaba diye sormuştum emzirdikten sonra tekrar gideceğim bakarken gittim ilaç kullandım fayda etmedi emzirirken doktora sordum ilaç veremem dedi yüz yıkama jeli falan kulla dedi ama içerik bi  marka söylemedi o yüzden buraya danıştım
tarafından
Canım ben celenes kullanıyorum yüz yıkama jeli. Güneş kremi de hamileyim diye solante pregna aldım. Krem olarak da la roche kullanıyorum. Aklıma geldikçe kil maskesi ve madecassol krem yazdırdım onu sürüyorum haftada 1 falan
(209 puan) tarafından
Bunları emziren anneler kullanabiliyor mu peki bilginiz var mı
tarafından
Evet hem hamileyim hem emziriyorum canım hepsi güvenli sen tabi cilt tipine göre bakarsın çeşitlere başka markalar da var ama bunlar bana iyi gelenler
(209 puan) tarafından
Cildim yağlı malesef benim. Teşekkür ederim:))
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ben gano excelin keçi sütlü sabununu kullandım  gayet memnunum. Benimde yıllardır geçmeyen sivilceler vardı düzenli kullanımda fayda etmişti. Bı dene derim.
(209 puan) tarafından
Emzirirken kullanılır mı acaba duymuştum bunu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
18 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mother.00 (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
2 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
24 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
8 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde yusra25 (12 puan) tarafından soruldu

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...