0 oy
152 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (391 puan) tarafından
26 yaşındayım yüzümü yikama jeliyle yıkar nemlendirici sürerim ekstra bişey uygulamiyorum ama doğumdan sonra millet güzelleşir sanki benim yüzüm yaşlandı gibi geliyor bana kaz ayaklarım var bu yaşta 

cilt bakım rutinleriniz var mı neler uyguluyorsunuz bu konuda gerçekten tecrübeli tavsiyelere ihtiyacım var yüzünüze neler uygularsiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Haftada 3 gün keçi sütlü sabunla yıkarım yüzümü sivilce çıkmasın diye 

Ayda bir siyah nokta bandı yapıştırırim ceneme burnuma 

Güneş kremsiz dışarı çıkmam. 

Gece gündüz kremleri aldım bobelinda dan onları kullanıyorum gerçi pek işe yaramadı onlarda ya 
(6,512 puan) tarafından
Ahahhahahaha ulan kız uyandı nasıl güldüm yaa şezlong olmasın oooo
(7,121 puan) tarafından
Eee ben ne dedim aşko? Hdhdhdh
(6,512 puan) tarafından
Şenzlok ahahaha tamam yeter her postta karşıma çıkıp durma de get yattt
(7,121 puan) tarafından
Piret pıtı gör rüyanda
(391 puan) tarafından
Teşekkür ederim keçi sütlü sabunu duymamıştım araştıracağım
-Reklam-
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Akşam banyoda cildimi imex sabunla yıkarım sonrasında doğal yağlar kullanıyorum 30 yaşındayım genelde genç gösterdiğimi söylerler. Bir de tabi gündüz dışarı çıkarken mutlaka güneş kremi sürerim. Doğal yağlar: üzüm çekirdeği yağı, argan yağı sıklıkla kullandıklarım. 
(391 puan) tarafından
Teşekkür ederim Argan yağını biliyorum ama üzüm çekirdeği yağıni hiç duymamıştım araştıracağım
0 oy
(307 puan) tarafından
Sabah yıkama, tonik, serum, nemlendirici göz kremi ve güneş kremi. Akşam çift yıkama, tonik, serum, nemlendirici ve göz kremi. Haftada 1-2 kere peeling ve maske. Ayda bir cilt bakımına giderim. Güneş kremini yaz kış kullanmanız gerekiyor. Tabi bunun için cildinizi iyi tanımanız ve ona göre ürünler kullanmanız gerekiyor. Ben cildimi yağlı sanardım mesela ama aslında cildim o kadar kuruymuş ki cilt kendini savunmaya alıp nem için yağ üretiyormuş. İyi bir cilt uzmanından yardım alabilirsiniz cilt analizi yaptırıp. Cildi yıpratan en önemli faktör güneş. 
(391 puan) tarafından
Güneş kremini ihmal etmiyorum ama çok fazla serum var kafama göre almak istemiyorum uzmanla mi görüşmeliyim siz hangi serumları kullanıyorsunuz
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Abdest al en güzeli hem yuz bebek gibj oluyor hem de nur iniyor 
(391 puan) tarafından
Çok şükür onu alıyorum canım ekstra sordum:)
0 oy
tarafından
Haftada 1 kez kil maskesi yaparım 

Haftada 1 kez de yoğurt, bal, limon 

Haftanın 3 günü de kantaron yağı sürerim 
(391 puan) tarafından
Yoğurt limon benim cildime iyi gelmedi bir kez denemiştim ama diğer tavsiyelerin için teşekkür ederim
(148 puan) tarafından
kantaron yağı kıllanma yapmıyor mu? öyle biliyorum
tarafından
Yoo yapmadı birşey
0 oy
(9,626 puan) tarafından
3 4 gün önce 3 tane ürün sipariş ettim  2 serum 1 krem gibi bise peeling yani  dün duşta birini kullandım ve vücudum pamuk gibi oldu çok aşırı memnun kaldım serumları almasan bile onu mutlaka almalısın mükemmel bise 
(391 puan) tarafından
Markası ne canım nerden sipariş ettin atabilir misin bir bakayım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
https://ty.gl/aj3m8odlrv

Bu canim,tüm vücuduna kullanabiliyosun yüz dahil

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
30 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde OznurY (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
8 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
24 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
25 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,182 cevap

34,874 kullanıcı

...