0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Hic gizli numaradan arayip birilerini islettinizmi numaralari nerden buluyodunuz biz salliyorduk simdi hatirlayinca kahkaha atasim geliyo hala yapasim gelir

11 Cevaplar

0 oy
(15,517 puan) tarafından
Univde iken 4 arkadaş isletirdik bi arkadaşımız tek konuşurdu bir ahizeden dinlerdik :) numaraları da tvden alırdık hani altta paylaşım yapanlar var ya 
(782 puan) tarafından
Ahahah ay cok eglenceli kotu bisey ama eglenceli yaa simdi bile yapasi geliyo insanin :)
(15,517 puan) tarafından
Yok ya iyi bişey değil çoğu sarhoşdu pis konusuyorlardi tak diye kapatirdik
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Hahhaha biz arkadaşlarla çok yapardik eskiden :Dhatta arkadaşim cocuga aşık olmuştu cocukluk iste :D

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kafamızdan atardık kız bi gün arkadaşlar aradı gece bi kadın açtı esin şuanda benim yanımda falan dedi meğer kadının kocası evde yokmuş yazık kadına ya ne kötülük yapmıştılar o zamn
tarafından
Oooooooooo çok kötü olmuş bu
(3,458 puan) tarafından
Evet hakkını helal eder insaallah
tarafından
Boşanmadılarsa
(3,458 puan) tarafından
Yok ya okadarda degildir
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Yapmayan yoktur valla :DdD
(782 puan) tarafından
Bencede :) ya herkes yapmistir
0 oy
tarafından
Biz bir ada hiç unutmam daha lise 2 de falandim amcamın oğlu ve kızı ile bir numara salladik adam çok iyi çıktı kuzenim yerde ağladı diğer kuzenim de güya ona vuruyo :) Cat cat tokat sesi çıkarıyordu 

Kuzenim tlefinu aldı diyo ki acil ambulasn yollayın adam da adres verin bana hemen gondercm falan dedi :) öyle güldük ki o gün başımıza bişey gelmedi Allah'a dan 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Biz cok yapardik ya bide ev telefonlarida vardi o zaman 118i arioduk telefon numarasi istioduk isletioduk milleti okuldada kizlardan gizli gizli istedigimiz kisinin numarasini alioduk isletioduk cok eglenceliydi ya oyle boyle degil :D

(782 puan) tarafından
Ay evet ya kafami yastiga gomup saatlerce guldugumu buliyorum :)
(5,913 puan) tarafından
Haha o gulmelerimizden annemin bizi evden kovdugunu biliorum :D
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kiz lisede bizde yapiyoduk 
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bi ara bide biz lisedeyken seni başka numara arayınca dakka kontör veriyodu :D baya çağrı yapar bırakırdık :D lise öğle molalarında kontör kazanmakla gecirirdik
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Esimi heo arar isletirdim ahahhaha
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yapmaz mıyım ablam la ah ah sallayıp sallayıp arardik ahahhahahah cok işlettim milleti 
0 oy
tarafından
Biz çok yapardık  ya  genelde sevgililerinizi isletrdiik yavsiyomu diye :) 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,214 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 702 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 636 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 399 göst.