0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar her zaman halime şükrederim oldukça da tutumluyum ama eşim son zamanlarda çok cimri olmaya başladı çocuğun ihtiyaçlarını söylüyorum kendi ihtiyaçlarımı söylüyorum umursamıyor bugün sinirlendim çocuğun üstüne başına bak milletin içine giriyor temiz kıyafeti kalmadı diyorum buna mi surat yapiyorsun diyor tabiki ona surat yapicam çocuk lekeli elbiselerle geziyor dedim. El işi falan yapiyorum temizlik ürünleri satıyorum kendi ihtiyaçlarını çocuğun ihtiyaçlarını karşıla işte diyor. 100 milyar borcumuz var borca girdigimizden beri böyle oldu burama kadar geldi yani dayanamadım size içimi dökmek istedim bilerek de ona surat astım sorumluluğunu bilsin diye

3 Cevaplar

0 oy
(2,701 puan) tarafından
Sana gelen para ile seni zengin zannediyor, hiçbirşey yapma bak nasıl veriyor aynı babam ya annemin cebine 5 kuruş giriyor babam ona zırnık koklatmıor alıştırma öyle yaptığın sattığın parayı gizle 
(1,618 puan) tarafından
Kız ne alsam çok pahalı diyor laf ediyor biktim vallahi ya
(118 puan) tarafından
Seninki yeni baslamis benimki ilk günden beri oyle 100 kere iste umursamaz o da olmayversin ne gerek var lazım mı
Bosver ...hep oyle
-Reklam-
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Ya bu adamları alıştırmayın gözünüz çıkıo o el işini yapana kdar ablamda öyle böylesine iyilik yaramaz yapma canına yazık versin size bakmak zorunda
(1,618 puan) tarafından
Cidden ben ona yük olmamaya çalıştıkça o herşeyi gözünde büyütmeye başladı
(3,389 puan) tarafından
Bırak el işini inan ablam taşı sıksa suyunu çıkarır bi gram şans yok onda geçen yaz ablamın kaburgalarına zarar vermşti cibi. Liyetsiz kocası
0 oy
tarafından
canım kesinlikle haklisin. herşey ateş pahası.birseye elini atamıyor insan.erkeklerde cimrileşmeye başlıyor galiba boyle olunca.ama bu ihtiyaçlarınızı almaya engel olmamalı tabi.
(1,618 puan) tarafından
Valla sinirlerim bozuldu akşam akşam fırçayı yedi benden herif
tarafından
bazen gerekiyor fırçalamak.tozunu almis oluyoruz hahahah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.
11 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 409 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,380 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...