0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (265 puan) tarafından
Buyuk gün geldi çattı lanet olası öksürük yüzünden bugün teste alınıyorum girenler var mı aramızda acaba bu testin sonucunda ne gibi hastalıklar ortaya çıkarıyor?

1 cevap

0 oy
(86 puan) tarafından
Ben girdim canım ve bu testin sonunda astım olduğum ortaya çıktı. Öksürükten boğuluyordum bende.
(265 puan) tarafından
Konuşurken gulerken resmen öksürük krizine giriyorum gercekten hayat fonksiyonum dustu ya 3 aydır geçmiyor Lanet öksürük sende belirtiler nasildi acaba canım ya
(86 puan) tarafından
Benimde aynı şekilde aylarca öksürüğüm geçmedi. Dediğin gibi konuşurken gülerken hatta ağlarken bile. Yani ağızdan nefes almaya korkuyordum hemen başlıyordu. Hatta öksürükten bazen o kadar tıkanır nefes alamazdm taaaki kusuncaya kadar. Ancak o şekilde rahatlayabiliyordum. O sıralar okula da gidiyordum. O kadar öksürüyordum ki hocanın dersi işlemesine bile mani oluyordum. Göğsümden hırıltılı sesler geliyordu hep. Özellikle de gece sabaha kadar öksürükten uyuyamazdim. Şuan da bile astımım tutmuş durumda ve 2 aydır öksürüyorum. Özellikle bir soğuk algınlığında hemen öksürük tutar. Ve iylessemde öksürüğüm asla bir kaç ay geçmez.
(265 puan) tarafından
Bacım tekrar merhaba bugün teste girecektim seninle paylaşmak istedim 5 kez nefes fonksiyon testine girdim 6. Kez ise pafa çektikten sonra girdim astım olabilme ihtimalini göz ardı etmek için pafa çektikten sonra %12 artma olursa astim ihtimali yükseliyormus bende o kadar fark gorulmedi ciğerlerim normal görünüyor dedi geniz akıntısı alerji ihtimali üzerinde durdu bunun için bir tedaviye başladım bakalım hayirlisi umarım ise yarar paylaşmak istedim senle
(86 puan) tarafından
Astım olmamana çok sevindim. Hayatını inanılmaz şekilde mahvediyor çünkü.
Hayırlısı olsun senin için Rabbim şifa versin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 116 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,168 göst.
14 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemiray (568 puan) tarafından soruldu

379,924 soru

11,373,196 cevap

34,855 kullanıcı

...