0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Hanımlar 19 aylık çocuğum var ama ben 1 tane daha istiyorum eşim de çok istiyor ve bebeğim 8 aylıkken memeyi bıraktı memeyi bıraktığından beri gebe kalmaya çalışıyorum olmuyor idrar testi yaptırdım hiç bir sorun yok adetlerimide takip ediyorum adetlerim de her ay düzenli ama niye gebe kalamiyorum anlamadım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gosgunden süt geliyormu
(85 puan) tarafından
Teşekkür ederim gerçekten beni aydınlattığın için o zaman şimdi ben randevu alıyım acaba sağlık ocağından randevu alsam bana yardımcı olurlar mi
(1,753 puan) tarafından
Canım eğer gebelik istiyorum diye kan testi verimissen o zaman prolaktine de bakılıyor ? Kadın doğum da kan testi verdin mi
Sağlık ocağı bakar mı bilmiyorum ama. Tahlilleri ne bak orda prolaktin var mı varsa ne kadar
(85 puan) tarafından
Tamam öyle yaparım
(1,753 puan) tarafından
Benim değerim 37 canım ve gittiğim 3 Dr. De yüksek dedi engel olur dedi  sende bak. Ne kadar olduğuna. Düşükse en azından sorun bu değilmiş dersin..
(85 puan) tarafından
Aynen teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(3,154 puan) tarafından
Ovulasyon testi denedin mi 
(85 puan) tarafından
Ya şimdi googleden ona bakıyordum o nedir hiç bilmiyorum
(3,154 puan) tarafından
Gebelik testine benziyor yumurtlama gününü tespit etmek için o günlerde gebe kalma şansi daha yüksek
(1,753 puan) tarafından
O test için Instagram varsa birgebeningünlüğünü hesabına bakın orda detaylı anlatılıyor.
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Kadın doğumda hormon testi yaptr canım 
(85 puan) tarafından
Ben bu oğluma hamileyken quatir var sende dedi acaba oda etkiliyor mu
(2,819 puan) tarafından
Canım dahiliyeye git kadın doğuma gidnce de ve prolaktin hormonunada baktır canım  süt üretimi sağlarsa hprmmların ondanda olmaz bende ilk hamilelikte bişey yokdu suan hamileyim tiroid çıktı canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semra tutan (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
12 cevap 360 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sihirlieller2020 (11 puan) tarafından soruldu

385,251 soru

11,520,847 cevap

35,184 kullanıcı