0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Selamün aleyküm sizlere bişi danışmak istiyorum cevap verirseniz çok sevinirim ben pocosum kilom gayet normla boyumda doktor hamileliğimde engel değil dedi bir buçuk yıllık evliyim eşimi goturdum doktora doktor eşim için azosperm teşhisi koydu ve ben nasıl bir yol izlicegimi bilmiyorum hani belki çevrenizde azosperm teşhisi konan kişiler vardır eşlerine lütfen siz nasıl bir izlem sağladığınız bana yardım edermisijniz nasıl basliyacagimi bilmiyorum lütfen yardım edin bana çocuk çok istiyoruz ❤️
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(780 puan) tarafından
Sana en büyük tavsiyem o kürü uyguladım bu kürü denedim diyenlerin yaptıklarını yapma..çünkü herkesin tahlil degerleri farklı oluyor incir kurleri keciboynuzlari zararsız gibi duruyor ama fazlası kesinlikle hormonları alt üst ediyor..en sagliklisi doktora sormak..
(780 puan) tarafından
Evet yanlış teşhis.. pcos diyen oldu çocuğun olmaz diyen oldu eşime sperm az diyen doktor oldu..en son bi doktorum çok iyiydi rahmin gebeliğe uygun şekilde degil T görünümlü dedi ameliyat oldum ve sonrasında hemen hamile kaldım
(7 puan) tarafından
Vallah Allah razı olsun o zmaa. Ben bide özele gideyeim eşimi.gotureyim
(780 puan) tarafından
Kesinlikle tek doktorun lafıyla hareket etmeyin..Allahım kucağını en hayırlı zamanda doldursun inşallah
(7 puan) tarafından
Allah razı olsun bacim çok teşekkürler eşimle konuştum şimdi dedi tamamdır çünkü devlet bize öyle dedi şimdi özele gidecegiz inşallah umarım bizede yanlış teşhis konulmuştur
(421 puan) tarafından
Tabiki de öyle ama tüp Bebek çok maliyetli ve tutup tutksysvsgi belli değil o yüzden
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
0 oy
5 cevap 241 göst.

378,425 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı

...