0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

2 yaşında saçkıran oldu oğlum şuan 3 yaşında birçok tedavi denedik çıkmıyor şuan hiç bir yerinde tüy kıl kalmadı başına gelip atlatan oldumu 

5 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
Bilgim yok canim post yukarı çıksın ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından
Benim oğlanın başına geldi cnm sizinde dediğiniz kullanmadım losyon merhem kalmadı ve en son bakırköy Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesinden cildiye ye randevu alıp gittip doktara dedim doktor hanım surmedigim ilaç losyon kalmadı dedim dışardan herşeyi sürdüm gitmedi dedim hap yazın dedim doktor baktı inceledi ve ona bir hap verdi bir hafta da içerden sarı sarı intahap gibi sivilceler çıktı tam kafasının üstünde çok şükür o hap ise yaradi
(44 puan) tarafından
Ben o ilacı kullanali yedi sekiz sene oldu unuttum o ilacı adını siz cildiye ye gidin hap yazmasını söyleyin
tarafından
Yazmış kuzum da düzelmiyor 2 senedir. Geçer inşallah teşekkür ederim
(2 puan) tarafından
Canım benim oğlanın da şuan kafasında sürekli kırmızı sivilce tarzında bisyelr çıkıp gidiyr bidaha çıkıyor arkalarında tek tük saçlar çıkıyor ve bunun hergun üstüne bir kıl daha çıkıyor 6 ay faln oldu tedaviyi birakali herkes diyr  onlar tekrar dökülür die sizin çıkıp tekrar dokuldumu
(2 puan) tarafından
Fotoğraf yükledim yakinlastrdginda küçük saclqr var bunlar yeni çıkıyor artıyor hergun bitane ekleniyr dizinde böyle tek tek mi çıktı yoksa hepsi bir kerede mi
(44 puan) tarafından
Hayır çok şükür daha öyle şey olmadı benim oğlan şuan 11 yaşında öyle olduğu zaman 5yaslarinda falandi
0 oy
(295 puan) tarafından
Abimde çıkmıştı  kafasında eczaneci bı kür yapmıştı sürmüştü geçmişti ama bu saçkıranim dişi ve erkeği varmış değişik bişi dişi olansa yayılıp çoğalıyormus abimin sadece bir yerde mi ne vardı  geçmişti 
(44 puan) tarafından
Aynen bende eczaneden losyon yaptırıyodum ama fayda etmiyordu en son çare kendim dedim doktora surmedigim merhem losyon kalmadı diye doğru kafasının tepesinde bir TL büyüklüğünde vardı etraflara nokta nokta oluyordu sıçramış ti
0 oy
(530 puan) tarafından
Bnm de ortaokuldaken olmuştu ama bir yerinde oldu çoğalması herşeyi denedik Sarımsak da sürdük ince tüy gibi çıktı uzamadi 
(2 puan) tarafından
Şuan cikmamsmi hala
(530 puan) tarafından
Saçımın ense kısmındaa uzun olunca görülmüyor ama tüy gibi uzamiyorda sert de olmuyor
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sarımsak denediniz mi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde zynp_o6 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
6 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
26 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sengul_yozgatli123 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...