0 oy
1,041 göst.
Diğer kategorisinde (2,357 puan) tarafından
kizlar bu aksam otururken ablam aradı dediki yılbasinda ne yapicaksiniz bende dedim evde olucaz mandalina misir alicam cocuklara yesinler o aksam dedim ablam dedi sonra bu aksam gitmisler migrosa yilbasi agacindan suslerine kadar herseyi almislar ickileri falan baya bi indirim vardi dedi bende dedim ki abla bu arar durumumuz sıkışık alamicaz hic bisey dedim ha bu aradada ablam goruntulu aramisti hemde susleri gosterdi aldiklari seyleri oglumda o anda geldi bakti alinan seylere sonra dedi anne bizde alalim yarin gidip dedim ki oglum durumumuz sıkışık bu ara alamayiz dedim ama ben size evde pasta yaparim mandalina aliriz yeriz dedim kızıp odasina gitti sonra gittim uyumuş odasinda ama beni en çok etkileyen odasina gidince yilbasi agaci cizmis kagida masasinin ustunde duruyodu icim cız etti ablama dedim bidaha cocuklarin yaninda boyle seyler konusma durumum olsa ben zaten hic biseyde  eksik etmem onlari en guzel yilbasini yaparim kusura bakmayin biraz uzun olduysa icimi dökmek istedim 

50 Cevaplar

+10 oy
(4,390 puan) tarafından
Yılbaşının diğer günlerimden farkı yok. Her geçen gün, zaman ömrümüzden alıyor 
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Keşke çocuklarımızın yanında kur-an konuşsakta onlarda kur-anı çizse ne acı böyle bir nesil olmak ve böyle bir nesil büyütmek 
(1,272 puan) tarafından
Aradığım yorum
+3 oy
(1,831 puan) tarafından
Yılbaşında biz okuruz hayırlı bir yıla çıkmak için 
+3 oy
tarafından
Hiç bi hıristiyan nın oruç tuttuğunu gördün mü ? Dinini bilmiyorum ama.  Bir müslüman onların bayramını kutlamamalı 
tarafından
Kuzum o noel. Arkadaş yılbaşını sormuş çocuk üzülünce dokunmuş anne olarak haklı yani heves etmiş bebiş kıyamam
tarafından
İkisi aynı şey değil mi kız hjgjgjgh evet çocuğa bende üzüldüm
tarafından
Ahahahha değil canım :)
(2,746 puan) tarafından
Ay ben yazacakrım ya Noel ve yılbaşı farkldırı. 25 Aralık'ta başlar dini bayramları ama yılbaşı yeni yıl için kutlanır.
tarafından
İşte o kadar uzağım bu şeyden ghghghg farkı bile bilmem
+2 oy
tarafından
Ablanın yerinde ben olsaydım eğer hediye olarak yarın alır getirirdim yiğenim sevinsn diye ... 

çok üzülmüş çocuk belliki kuzu allah feraha erdirsin inş sizi
(12,993 puan) tarafından
Poatun sonunda bunu bekliyordum
tarafından
Maalesef vicdanlı insanlar kalmadı allah yardımcımız olsn . Kardeşlerim beni arayıp böyle dese yenisini alamazsm bile bendeki aldığımı veririm
+1 oy
(4,939 puan) tarafından
Planım yok benim için sıradan bir gün 
0 oy
tarafından

Eşimle bardayiz kopacaz :D

Napacaz anam her günkü gibi oturacaz:D 

(4,153 puan) tarafından
Hic yani:))
0 oy
tarafından
Oyyy heves etmiş yavrucak 
(2,357 puan) tarafından
ya evet canim gecen yilbasida hastaydi bidahaki yilbasi istedigin sekilde olucak demistim
0 oy
tarafından
Nispet yapar gibi yapmış şimdi o çocuğun içinde kaldı o ne kadar ayıp 
(2,357 puan) tarafından
evet o an o resmi gorunce icimden bisey koptu sanki
0 oy
tarafından

Abooo gelir şimdi ablan muslumaaaan mı munafık ablan dıyenler :D surda yılbası postu acmayın valla bak, buketcım ablanın kotu nıyetlı oldugunu sanmıyorum hevesle anlatmıstır, sizin yapamayacagınızı dusunerek dedıgını sanmıyorum

(2,357 puan) tarafından
tabiki canim ama her seyinide arayip gostermek zorunda degil bence
0 oy
(649 puan) tarafından
İnternetten bakin geri dönüşüm malzemeleri ile sus ağaç hazirlanabilir. Hem emek verilen şeyin tadi baska olur
0 oy
(497 puan) tarafından
Normal hayata devam oğlu mutlu etmek için  küçük oyuncak cam ağaçlarından alabilirsin veya istediğini başka süsleri uygun olanlardan üzülmesin 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Linc time hazır miyiiiiiizxzzz kop kop kop kop disko disko disko 
(265 puan) tarafından
Wala cocuklar bnde akil birakmamis su saat olmus bile cizgi filim icin kavga ediyiorlar bn hatrlamıyorum
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam :)  dicem ama üzülmedim kız . Neyse tanışalım ben Ayşenur kimseyi lincleme linç var linç var :) cehennem bekçisi zebanisi ilan edilmedigimize göre. Kız benim aklıma hep şey gelir Rabbim belki o insanı bir sebepten affedecek inşallah herkesi affeder . Çünkü düşmanım bile girmesin şeytanın cehennemine . Dua edin beddua değil ❤️❤️❤️ kolay gelsin bebislerinle sanada
(265 puan) tarafından
Saol canm Allah razı olsun yokya onlar kndileri biliyor günahıda sevabıda Rabim hidayete erdirsin onları bende fatma memnun oldum ne bilim bazen bakiyorumda yilbasi bana saçma geliyor bi sene daha yaslanıyoruz kim bilir bu senede aramizdan kimler gideck ne hastaliklar cıkacak niye üzulmedin kız 2 cocukla ayreten 32 haftalk hamileyim mahf oldum da
(7,121 puan) tarafından
Aha üzülmeye başladım:) sağlıkla gelsin
(265 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(312 puan) tarafından
Ablanla uzak mi oturuyorsunuz ? Bize gelin demdi mi ? Merak ettim, mesela biz 3 kiz kardesiz her sene birimizin evinde toplaniriz aileler olarak.
(2,357 puan) tarafından
aramiz 2,5 saatlik canim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ablanlara gidin sorun çözülsün. Ağaç var bizde süslemeyeceğim bu yıl daha anlamıyor Kerem kendine zarar verir. Ablan da heves etmiş besbelli. Heyecan yapmış.

Bizi sorarsan annem çalışacak o gece. Eşim zaten gündüz çalışacak. Gece 12 de annemi almaya gidiyor muhtemelen yollarda yeni yıl olur ☺️ ben de oğlanı bekliyorum uyurken işte. Çay çorba işte. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
O da bilerek dememiştir ki nispet amaçlı canım paylaşmış seninle hem akmaz kokmaz eşine söyle istersen bir minik ağaç ve süsünü alsın 100tl ye tamamlar her yıl kullanırsın 
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim ki de bugün televizyon da gördü bende istiyorum dedi ışıklı ışıklı. Dedim paramız yok kızım alamayız şimdi. Hem o kocaman Bi ağaç napicaksin evin içinde diye şakalaştık bitti. Çocuk bunlar her gördüğü şeyi isteyebilirler yani önemli olan durumu anlatmak her istediğinin her zaman olmayacağını bilmesi. Yoksa bende isterim çocuğum için herseyi alayım ama olsa bile her heveslendiği istediği her şeyi yapmaya kalkarsam arkası kesilmiyor doymak bilmiyor hep daha fazlasını istiyor. Çocuk yani bu kadar üzülme bende olsa alırım ama yok yani. Ablanın da kotu niyeti olduğunu düşünmüyorum. Böyle böyle alisacaklar var veya yok'a ki çok ta gerekli değil aslında. Milyonculardan ucuza balon ve o parlak suslerden alabiliyorsan al üç beş tane perdelere duvarlara filan yapıştır süslü görünsün yeter bence. Ben öyle yapıcam valla  :D 
0 oy
(3,830 puan) tarafından

Bu sene evde olacağız bebeğim küçük diye hazırlıklar başladı ☺️

image

0 oy
(15,171 puan) tarafından
Ablanla ayni sehirlerde misiniz. Davet etsin bari sizi. Yavrucuk nasıl heveslenmis. Yakında unutur büyük ihtimalle. Biz yılbaşında özel bişey yapmayız. Her zamanki şeyler. O gün özel bı gün değil bizim için. 
0 oy
tarafından
Arkadaslarla alem yapcaz kopcaz :)) 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 708 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 437 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 89 göst.
+1 oy
32 cevap 472 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu

379,419 soru

11,357,143 cevap

34,835 kullanıcı

...