0 oy
59 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Herkese merhaba.benim bir konuda  sizlere danışmak istediğim şey var .ilki eşimle olan durumum cinsellik anlamında eşime hiç yakın olamıyorum hiç istemiyorum yani eşim istemese ben ömür boyu istemem eşim de bu durumdan biraz rahatsız. Eşimle 7 yıl konuşup evlendik bu süreçte çok kavgamız ayrılıp barışmamiz oldu.bu durumdan bende artık şikayetçiyim çünkü kendimi eşimin isteklerini yerine getirmekle görevli bir robot gibi hissediyorum görevim de eşimin isteğini yerine getirmek ne yapabilirim bu durumda eşimi seviyorum ama ona karşı çok soğuğum 20 aylık bebeğim var çok tartışıyoruz zıt karakteriz ben artık cinsellik bile istemiyorum çünkü o kadar zor geliyor ki ne yapabilirim bu konuda yardımcı olur musunuz

Artı bi de şöyle bi problem yaşıyorum arkadaş ortamında cok kasiliyorum haliyle bu durum davranışlarıma da  yansıyor.hic kendim olamıyorum fikirlerimi ifade ettiğimde çok saçma konuştum keşke hiç konuşmasaydim diyorum .ortamda müzik çalıp oynarız ben kalkıp oynarken bile çekiniyorum kasiliyorum herkes gülüp kahkaha atıyor şakalar yapılıyor ama ben kasilip duruyorum  bu durumda beni çok yıpratıyor birinde beğendiğim kıyafeti alınca kendime hiç yakıştıramıyorum.hic kendim olamıyorum yani ozguvenim sıfır hep başkalarının düşüncesini önemsiyorum aman kimseyi kırmayayım diyorum ama bakıyorum sonucunda ben çok mutsuzum normalde eğlenceli biriyim ama bunu hiç yansitamiyorum çalıştığım yere bile gitmek istemiyorum uynmak istemiyorum en çok da aman kimse kırılmasın bana düşüncesiyle hareket edip kasilmakbeni çok yoruyor kendimden çok herkesi düşünüyorum herkese yardımcı olmaya çalışıyorum bana teşekkür etsinler istiyorum herkesi memnun etmeye calismak çok mutsuz ediyor beni bu toplu ortamda nasıl kendimi kasmadan durabilirim var mıdır bi çözümü hayattan bıktım çünkü var olmak istiyorum artık bende burdayım demek istiyorum silik bir kişilik olmak istemiyorum  ne yapabilirim bu konularda yardımcı olur musunuz ya da bunun adi ne oluyor bilmiyorum

2 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından
Vay cok kötü özgüven eksikliği kendini sevmeme tükenmişlik sendromu.terapiye git bence hayatın değişir
(42 puan) tarafından
Değişir mi diyorsunuz kesin
(139 puan) tarafından
Kesnlikle iletişiminin uyuştugu terapist insana cok iyi geliyo
-Reklam-
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Eşinle özel hayatindan cok kendi özel dunyanda problemlerin var canim. Buda herseye yansiyor. Destek almalisin
(42 puan) tarafından
Destek almak ise yarar mı psikiyatriye mi gitmek gerekir psikolog mu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
19 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...