0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından

image

guzel mi sizce ya olur mu dersiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(4,229 puan) tarafından
Pasta cok hosmus canim, ama yeni dogan bebek pastasina benziyo ,hani dogumda odaya yaptiriyolar ya 
(134 puan) tarafından
Ya 1 yaş doğum günü için düşündüm de kızımın öylemi diyosun olmaz mı yani
(4,229 puan) tarafından
Evet canim ya, bak ekleyeyim bende bakmistim bizim ki 13 aylik oldu
(134 puan) tarafından
Ekle kız bakayım yarın pastaneye gitcem de şimdiden beğeneyim bitane dedim
(4,229 puan) tarafından
Ama bu koydugun pastanin renkleri cok hosmus belki uzerine bu sekil biseyler olabilir
(134 puan) tarafından
Koydun mu resmi
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Cok guzel gayet guzel canm yaptır ben kuzım alerjen olunca onunda yemesını stedigim ıcın kendım yaptım cokda guzel oldu bu kadr şaşalı olmasada:)
(134 puan) tarafından
Kız el becerim yok benim ah olsa bende yaparim.inan ki ne para vercem bide yok şeker hamuru bilmem nesi normal kremalı pasta üstündekileri yerken alırız :)) yarın fiyat Alcam da bı beğeneyim dedim sende varsa bı foto atsana bakayım sizinkine de kız
(2,705 puan) tarafından
Canm bu pastalar baya fahıs fıyat bıde ozel sen isteyindce dahada artıyor 700altında pasta bulamadım ben oda cok basıtşerı yanı valla gıda boyası aldm seker hamuru pasta süsü pasta kreması hazr kek vallahı taş catlasın 200tutmuştur şansıma bimede gelmişti dogum gunu suslemelerı hep bımden alıp yaptm mıllet yerken hazr sandı
0 oy
(4,229 puan) tarafından

Bak canim bunlar 1 yasina daha uygun gibi 

image

image

(134 puan) tarafından
Ay güzel yerde oturuyosun sende kız :))
(4,229 puan) tarafından
Yani begendiysen aman nolcak :)
Evet guzel ama pahali :D
(134 puan) tarafından
Sordum fiyatını 25 kişilik istedim cogaltiriz artık küçük küçük boleriz napayim :))) biri 900 dedi ordan derhal ayrıldım :)) diğeri 600 dedi diğeri de 500 dedi altı normal krema üstü işte süsleri şeker hamuru bu fiyat dendi 500 olana yaprircaz heralde ay bide ustaya sorayım diyo renkleri falan dedim aynısı olcak o zaman sorayım diyo e niye sormadan fiyat veriyonuz dicektim :)) diğer usta da diyo o süsler ugrastiriyo zaten dusunuyo karşımda immm ne kadar desem dur bakayim bı düşüneyim :)))
(134 puan) tarafından
Şimdi de ikramlık düşüncem börek kesin de hadi bana o konuda da yardımcı ol kız o kadar yazdın :))))
(4,229 puan) tarafından
Cok pahali yaa yine sizin ki iyiymis ,bide bizim ki 10 kisilikti :)
Borek,pogaca,tavuklu makarna salatasi, lahana sarmasi, kuru patlican -biber dolmasi, kisir, kalburabasti,starbucks kurabiye, catlak kurabiye, bizde bunlar vardi canim :)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben beğenmedim ya ülkücü pastası gibi sanki asdfghjk
(134 puan) tarafından
Sizin pastanızı da görelim o zaman bı ?
(2,097 puan) tarafından
Sordun cevap verdim. Eleştiri kabul etmeyecekseniz post atmayın ya
(134 puan) tarafından
Post açip acmamayi sana sorcak değilim de yaptığın yoruma dikkat ederek yazcaksin eleştiri kabul etmemekle alakası yok gulusunden belli yaş grubun
(2,097 puan) tarafından
Ok canım iyi geceler
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bence gayet guzrl
(134 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(6,859 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Cnm bir yaş bende 2 kat şeker  hamurlu aldm pişman oldm yenmiyor dilimlemesi zor bence resimli kare pasta yaptır derim

(6,859 puan) tarafından
Bak sana resim atcam 1 yaş pastamiz Akel acele oldu 2. Yaş ise başka şehirden döndük akşamı rastgele eşim bı pasta aldı ve inan 2. Yaş pastası daha lezzetli idi bunu biz 2 kuzenle döndük onlarla yemistik organizasyon yapmadm 2m yasta
(6,859 puan) tarafından
Dışı böyle jel olsa  yada dedigim gibi krema .. şeker hamuru yenmiyor hiç güzel değil millet kek yedi resmen:/ zor kesildi
(134 puan) tarafından
İşte insan ozeniyo demi bide bilmediğimiz için önce yaşamak gerekiyo bazı şeyleri öğrenmek için :) işte ben dediğim gibi konuscam sadece üstündeki figürler olsun dicem şeker hamurundan altı da normal pasta olsun işte bu şekilde rengi vs olur heralde demi yaparlar :)
(134 puan) tarafından
Bu arada senin kizceninde nice güzel yaşları olsun canım saglikla büyüsün :)
(6,859 puan) tarafından
Amin cnm :) aynen öyle başa gelmeden bilinmiyor umarım en güzeli olur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 252 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 429 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu