0 oy
836 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Dün eve geldi.elinde telefon bana sürpriz yapmış güyya bide kaynımı çağırmış gel yengen kızmasın diye gerçekten çok sinirlendim hayırlı olsun bile demedim ,sizde rahatlaya bilirsiniz bununla ilgili post açmam artık:)

18 Cevaplar

0 oy
(6,124 puan) tarafından
Borcunuz var mı?

Eviniz ?

Arabanız?

Maddi durumunuz yerinde mi ?

45 Bin vermiş 
(9,247 puan) tarafından
Bir yerde okudum zengine para vermişler katlamıs fakire para vermişler ıphone Almus diye.
(9,247 puan) tarafından
Sen canını sıkma umarım eşin hatasının farkı a varır
tarafından
Ne güzel demişsin bacım mühendisim, proje çizmek için de kullanıyorum diye:) adam sadece alo demek ve belki de oyun oynamak için alıyor bu telefonu, sence aynı şey mii??
(9,247 puan) tarafından
Yok bacım yukarda demişler alanlara sasıyırum niye verirler o parayı diye bende aldım da ondan yazdım.ama su alanlar gercekten gösteris için alıyor
tarafından
Bence senin gibi alanlar için dememişlerdir,  telefonu sadece alo demek için kullananlara. Senin işin geregi kullanmak zorundasın canım ama çoğu kişi gösteriş için istiyor.
-Reklam-
0 oy
(602 puan) tarafından
Konuya Fransız olan ben kim kime telefon almış sen niye kızıyorsun :D
tarafından
Önceki postumu oku canjm
(11,980 puan) tarafından
Eşi çocuklara oda yapmaya ne gerek var değip iPhone 14 almak istiyordu 45 bin vermiş
(602 puan) tarafından
Vay g.t :D
tarafından
Hahahah ruhugencanne alemsin:D bence de g.t ama haklısın
(602 puan) tarafından
Aman ne diyeyim bacım başka :D
0 oy
tarafından
45 bine telefon alacak olan senin eşin miydi 
tarafından
Evet canım
tarafından
Kız değeri o değil yazık yaaa hayır çok zenginseniz alın tabi ama kur bu kadar yüksekken bilemedim ya akıl işi değil benim eşim de İphoneden başka kullanamiyordu son teli bozulunca mecburune başka markaya geçti.  Ne diyelim hayırlı olsun almış bi kere hayrını görsün bari
0 oy
(4,702 puan) tarafından
Kötü bir sürpriz olmuş,eğer kocan faturadan yada bir ihtiyaciniza yetememekten veya para yok falan derse sürekli o telefonu onu hatırlat ağzını acamaz
tarafından
Zaten öyle diyor du
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyelim elinden düşüp kırılsa ne olacak giden paraya benim kocam 5 bine aldı telefon oda telefonu bozulmuştu olmuyor diye acaba almasamıydım diye kendine dert etti evimiz kendimizin elhamdülillah kimseye ihtiyacımız yok genelde kendi kendini sorguladı canım kocam 
tarafından
Amin canım Malesef benimki de keşke kendini sorgulasa
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Hayırlı olsun ben alır demiştim benim esimde aklına koydu bi gün alıp eve geldi:) ben hayırlı olsun çok güzel dedim soğumasın diye
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Iphone kac almış 
0 oy
(1,571 puan) tarafından

Ben telefon olayına kızmam ya:D kendim de seviyorum ondan belki:d benim eşimde dün gidip 45 bine telefon almış direkt bana ne zaman alcas dedim:d

(53 puan) tarafından
Yorumunuza çok güldüm :) :) aldır kız kendine de senin ondan ne eksiğin var kendine parası varsa sana da olcak
(1,571 puan) tarafından
Shjsjsjs üç gün yaşayıp ölces zaten napim telefon almış diye:D Allah her daim yuzunuzu guldursun❤️
(53 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun hepimizin yüzünü güldürsün.
0 oy
(4,392 puan) tarafından
Artik telefonla ısınırız dersin.
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Doğal gazı 60°Cye çek en iyi intikam 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Olayı bilmiyorum ama yorumlardan okuduğum kadarıyla bı telefona 45 bin mi vermiş valla banada yazık gibi geliyor en son mecburen eşim bana telefon aldı 5 milyar verdik o bile bana pahalı geliyor valla ne diyelim ki 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bunu buraya yazayım sonra sen yazarsın aha da o telefonun başına bisey gelmezse ben de bisey bilmiyorum 

wc düşmesin de :) 
0 oy
(8,313 puan) tarafından
Kadın erkek farketmez insanlar neden bu kadar düşüncesiz colugunun çocuğunun rızkı o 45 bin ama hata sende ordan burdan kisarsan tepene çıkar tabi kısma ya ceremesini sen çekeceksin sefasını beyefendi sürecek var mı öyle dünya git markete çarşıya pazara mağazaya al canın ne istiyorsa neyi beğendiysen 45bine telefon alip ödeyebilcek olan rizkindan kesmemeyi öğrenmek zorunda
0 oy
(13,787 puan) tarafından

Şu meşhur 45 ,binlik telefon mu:O

0 oy
(2,732 puan) tarafından

Malatya da adamın biri arabasını telefonla takas etti o geldi aklıma habere çıkmıştı :D 

0 oy
(10,567 puan) tarafından
O kadar alma lafına rızan yok daha da alıp geldi mi ya şaka gibi.bacim tut o kocanın elinden hastahaneye götür bari engelli raporu çıkarda evde bakım parası al
0 oy
(3,973 puan) tarafından
Ben olsam her gün başının etini yerim söylenir dururum aldığına bin pişman olsn
0 oy
(2,775 puan) tarafından
45 bini telefona vereceğine altın alsaydı bir iki yıla o parayı ikiye katlardiniz yazık günah valla benim eşim alsa kriz geçirirdim heralde 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 376 göst.
9 Aralık 2019 Aile kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,274 göst.
0 oy
23 cevap 302 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap

34,510 kullanıcı

...