0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (1,377 puan) tarafından
Evet çarşamba günü ilk bölümü yayınlandı ve ilk izlenimleriniz nelerdir ben o malum sahneyi görmeseydim daha iyi olacaktı ama onun haricinde güzel tabii yaşayan için daha kötüdür biz izlemeye mideniz kaldırmıyor ama yaşayana daha zor benim sadece merak ettiğim bu peri Engin Altan düzyatan'ın hayatında nasıl bir yer alacak eşi var sonuçta adamın

11 Cevaplar

+1 oy
(7,984 puan) tarafından
Hiç dizi izlemiyorum:D
(1,377 puan) tarafından
Çalışıyorken Ben de hiç izlemezdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok beğendim biraz gizemli gibi 
(13,860 puan) tarafından
Ben de izliyim o zaman:⁠-⁠D
(1,377 puan) tarafından
Evet ya küvetteki ölüm sahnesi biraz midemi kaldırdı ama sardı beni de
tarafından
İzle canımm çok güzel cocuklukken abi ve kız kardesin sorumsuz bir anne baba tarafından yurda veriliyor anne babaya nefret içeriyor biraz :Dd
tarafından
clk38 Ay onu hiç deme ihanetin bedeli çok ağır oldu çokta iyi oldu
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Kız  yeni bölümü çarşambaydı onun bende çok beğendim çok iyi bence 
(1,377 puan) tarafından
Aynen ben bugünü Perşembe sanıyorum pardon dur da düzelteyim
(4,285 puan) tarafından
:)))olabilir öyle şeyler canısı
(1,377 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(13,961 puan) tarafından

Hiç izlemiyorum ya nefret ettim 

(1,377 puan) tarafından
Niye kız neyden nefret ettin
(13,961 puan) tarafından
Dizilerden:D
0 oy
tarafından
Murat Soner yorum yapsın ona göre izlerim :))
(1,377 puan) tarafından
Vallahi Murat soneri bir izledim adam fena gömüyor dizileri ya adam haklı Ama eğer ki onu izlersek elde izleyecek hiçbir şey kalmayacak☺️☺️
tarafından
Öyle zaten cnm izlenecek adam akıllı dizi yok ki prim vermem saçma dzileri izleyerek..zaten o gün osman var eşim sırf onun için erken gelir eve.genelde yarışma izlerim
(1,377 puan) tarafından
Yani insanların aklına gereksiz şeyler bulandırmaması da iyi bir şey. Ben Can sıkıntısından genelde yemek yaparken izliyorum
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Aşırı meraklandım ben yaa! Akşam izledim muhtemelen favori dizim olacak. Çok ağır şeyler yaşanmış. 
(1,377 puan) tarafından
Kesinlikle ya özellikle de küvet sahnesi iğrençti ama acınası bir durum perinin konumu ne olacak o ayrı bir şey zaten
(13,203 puan) tarafından
Ben tahmin ettim ama enişte baldız meselesini kız dik dik falan bakıyordu ya dedim enişte tecavüz ediyor kız ondan hasta ya da ablasını kıskanıyor. Merakla bekliyorum
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Ben bakmadım bakcektım sımdı bakıyom güzelse baksrım
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Psikolojim bozuldu.  Ablasının eşiyle birlikte olan bir kardeş.  Ayağından zincirle bağlanan küçük bir kız çocuğu. Yaşadıkları acılar,  annesinin babasının rahat tavırları...
(1,377 puan) tarafından
Aynen öyle Bu aralar psikolojik diziler çok olmaya başladı Bir de aynı doktordan çıkma olunca sadece konu farklı olduğu için Sardı Beni
(3,854 puan) tarafından
Çok fazla konusu dram olan konular arttı... Bir daha izler miyim bilmiyorum ☺
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Buldular yolunu çevirip çevirip yapıştır gerçek hikayedir diye millet izlesin fragmanını gördüm izlemedim dram dram dram komedi yok denecek kalmadi
(1,377 puan) tarafından
Aman gerçek hayattan uyarlanmış diye izlemiyorum zaten ben konusu farklı biraz izliyorum baktım sarmadı bırakıyorum sonrasında
(7,121 puan) tarafından
Dram çok izleymem komedi severim ❤️
0 oy
tarafından

Yaa bende 2 defadır izledim işte bı türlü biseyy anlamadım o kuvette olenler sevgilimiydi birde onlar kazaylami öldü yoksa cinayetmi hiç bişey anlamadım

Senin dediğin gibi o ikisi nasıl bir araya gelecek merak konusu

Bana özet gecsene kız :D

(1,377 puan) tarafından
Olayı kavrarsam özet geçeceğim inşallah
(3,151 puan) tarafından
Küvette ölenler turuncu saçlı kızın sevgilisi ve kız kardeşi. Yani adam iki kardeşle birlikte ilsiki yasiyo kızdan sakliyolardi saç kurutmasi küvete düşmüş öldüler ama cinayet mi bilmiyorum. Asıl merak ettiğim o adam tanımadığı kadını ne diye kaçırdı evin altındaki gizli zindana atti
(1,377 puan) tarafından
Ben de anlamadım Orayı peri ile O adam arasındaki bağlantı nasıl olacak bakalım
tarafından
Ana onlar kardesmiydi oh olmuş ozaman tövbe yarabbim sen affet kendimi günaha sokacam yaa sndnsnnsj
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Ben de dün  tekrarlarina baktim. Ayni soruyu sordum ama engin altan saplantili ve davranislari bir degisik geldi bana bakalım neler olacak. Kizin kiz kardesi ve esinin de öyle  haltlar yiyecegi zaten belliydi. Ateşle barut. Edepsiz pislikler oldüler zaten :)
(1,377 puan) tarafından
Çok iyi şekilde hak ettiler Ama keşke kız hesap Sorsaydı ondan sonra ölseydiler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 216 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,477 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 460 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,291 göst.
8 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ⚘GüLoM⚘ (2,130 puan) tarafından soruldu