0 oy
635 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Ne yapsam çok kararsizim sizler ne yapacaksınız fikir olur :)

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşim yok tekim zaten oruç ta değilim regl im sadece gözleme  yapcam yanında çay mis kabakdan yapacagim
tarafından
Normal mayalı hamur yoğuruyorum canm sonra iç hazırlıyorum patates olur peynir olur lor olur kabakla olur mesela ben patatesi rendelerim içine soğan maydonoz doğrarım birazcık biber salçası biraz karabiber biraz pul biber atarim tuz karıştırım sonra ince ince acarım hamuru içine koyarım sonra yanmaz tavada pisiriyorum yada elektirikli saç da çok güzl oluyo varsa saçın canm
tarafından
Netten bi tarif buldum yaptım canım ilk kez yaptım güzel oldu beğendik ama biraz şekli bozuk oldu :D hamurla hiç aram yok ya pek beceremiyorum ilk defa da böyle hamur açtım:D
tarafından
Benm çok iyidir çok severim çünkü yiyip yiyip bende hamur oluyorum o yüzden☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ya hahahhaha:D yok bende çok severim ama yapma konusunda beceriksizim yeme konusunda muthisim:Ddd
tarafından
☺️☺️ devamlı yapsan alisirsin canm
-Reklam-
+1 oy
(44,603 puan) tarafından

Ben kısır yapcam yanina ne yapsam dusunuyorum kek yapim dedim neyli yapsam diye dusundum bu seferde:ermm:

tarafından
Afiyet olsun canım bende canım çekiyor kısır ama eşim yapma ramazanda dedi az bisey kendime yapsam olur :D kakolu güzel oluurrr ıslak kek felan )
(44,603 puan) tarafından
Bende kendime yapcam esime et kavurcam kisir yapcam yaninada poke kek yapcam cok guzel oluyo poke kek yaz bak bi
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Esim dsaardan soyleyecekmis :)
(2,340 puan) tarafından
Saol canim :)
(4,040 puan) tarafından
Ama hizmet veriyorlar mı kısıtlma var ya büyükşehirde değilsiniz herhalde
(2,340 puan) tarafından
Veriyorlar  canim ankara
(4,040 puan) tarafından
Dün bizim de canımız çekti kapalıdır diye hiç denemedik bile bi deneyelim bakalım istanbuldayız biz de
(2,340 puan) tarafından
Acik oluyo gnelde canim
0 oy
tarafından
Karışık dolma birde yanına çorba yetti gitti :) çocukla zor oluyor 
tarafından
Dolma benimde aklımda aslında çorbamda var yapsam mı acaba :D sizede afiyet olsun:))
tarafından
Sağol canım size de afiyet olsun şimdiden :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bugün mangal salatalar falan ortaya karısıik  eşim evde bugün 
tarafından
Oh oh afiyet olsun:))
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Kavurma 

Dünden kalan yaprak sarma var 

Arpa şehriye çorbası 

Salata turşu vs  yeterli 
0 oy
tarafından
Bugun esim güvec yaptircak yemek derdim yok :)
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki eşim köye gitti ilaç yapacaklar miş sebze meyve ektikleri yere kaynanamın yani ordan da babamın evinin arkasında küçük bir yer var orayı patpat yapacaklar sonra yine köye gider mı bilmiyorum giderse benide götürecek gitmezse annemde kalacam yani bugün yemek yapmayacağım 
tarafından
Kurtuldun bugün oh ne güzel ya :D
Bizde aynı sebze ekeriz ektik hatta ama bizim çok
0 oy
tarafından
Dünden patlican otturmtam var bulgur pilavı közlenmiş patlican çıkarıp yigurtlucam bir de salata ekmek de yaptım mis :)
tarafından
İşte bu közlenmiş patlıcan i söylemen hıc iyi olmadı :))) bayılıyorum nasıl yapıyorsun sen ben genellikle hazır alıyorum ama elde yapmayı tutmaz tabi
tarafından
Canım yazın ben annemlerin bahçesi var ordan topladım ateş yakmıştım biber patlican kozledim içine sirke yağ sarımsak şeker tuz koydum poşetlere koydum dolaba koydum sadece hafif isitiyorum yoğurt kouyiyroum her sene böyle yapıyorum hem kolay oluyor hemde çok gzuel
tarafından
Bayılırım afiyet olsun size
0 oy
tarafından
İmmm :))

Şehriye çorbası

Türlü

Makarna

Salata 

İrmik tatlısı düşünüyorum
0 oy
tarafından
Daha çok erken menü için kocam uyansın ortak karar verip yemek yapıyorum 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Toros çorba 

Kuru fasulye 

Tavuklu pilav 

Yoğurtlu biber 

Salata 

Fincan tatlısı 
0 oy
(468 puan) tarafından
Yaprak sarma 

Lahana sarma 

Biber dolma kabak dolma karışık 

Çorba 

Salata
0 oy
(381 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ya bana da fikir olsun
0 oy
tarafından
daha bulamadim evd eet var ama napsam.bilemedim .gerci ben degil.kaynanam.dusumsun ..... 
0 oy
(191 puan) tarafından
Buğdaylı  mısırlı  ayran çorbasi  

Mevlut  pilavı  

Kıymalı  bamya  yemeği 

Ayran     turşu  
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Valla bilemiyorum.düşünmmm.lazim:ermm:

0 oy
tarafından
Kuru fasulye pilav var dünden közlenmiş biber patlıcan salatası turşu Allah bereket versin 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Mercimek çorbası 

Bakla kavurması üstüne yoğurt 

Marul salatası 
0 oy
tarafından

Bugün eşim yok kendime basit bir şeyler yapcam ama ne yapacağıma karar veremiyorum :D

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 783 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Annesinin Aşkı ❤ (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 515 göst.
0 oy
39 cevap 664 göst.
0 oy
23 cevap 409 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

378,418 soru