+1 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
Kızlar airfrey aldım her neyse gel git bu sürekli onda birşeyler yapıp yemek istiyor neyse bir iki yaptık yedik yenilene icilene asla takılmam. Bebeğine doğum günü yapacakmış o gün bana verirmisin dedi bende onda çok bişey yapamazsın cnm ne yapcaksan söyle birlikte yapalım dedim yok bişey yapmicam gelenler gorsun yeter dedi bende olmaz yok artık senin olmayan şeyin ne gereği var takılma böyle şeylere dedim malını mi kiskaniyorsun dedi kalktı gitti. Bende kalbi kırılmasın diye mesaj attım malımı kıskanmadim ama senin karakterini öğrendim bı süre gorusmeyelim diye beni engellemiş 

27 Cevaplar

0 oy
(9,025 puan) tarafından
Gerçekten bosey yapmak için olsa neyse dersin belki  ama sonuna şaşırdım kadınin yaptığı saçma ötesi ama güzel cevap vermişsin sende bravo en iyisi mesafe
-Reklam-
0 oy
(567 puan) tarafından
Bune saçmalık ya ben şahsen almak istemiyorum luzümsuz bence olmayınca bir yerleri mi görünüyor:)))
0 oy
(875 puan) tarafından
Terbiyesizlik etmiş görgüsüz şey 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yazık ya nereye gidiyor bu insanlık. 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Şu alete bu kadar rpopuler değilken az biraz ilgim vardı o kadar abarttılar ki asla alasım gelmiyor 
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Yav Allah aşkına bacım tencere tavalar noldu yani dolaplar dolu değilmi ben almayı düşünmüyorum valla bu zamana kadar airfrey mi vardı aynı şeyi başka yerlerde de yapabilirim alana saygı duyuyorum da ne yani olunca zengin olmayinca iyyy pis fakir mi diyo insalar öyle düşünen de bi zahmet gelmesin evime ben olsam malımı da kıskanırım valla o kadar para verip alçam komşum havasını atcak ne münasebet 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 281 göst.
9 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 5,275 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 405 göst.
6 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Deryaa.u (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 293 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (548 puan) tarafından soruldu

384,830 soru

11,511,100 cevap

35,172 kullanıcı

...