0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar parka gittik bugün ve otururken başka birinin çocuğu kızımızın arabasıyla oynamak istedi bizde izin verdik oynasın sorun yok dedik neyse baktım annesi gelip şey dedi ona kardeş gelince böyle oldu herşeyi istiyo çok kıskanıyo dedi öyle biraz muhabbet ettik neyse aradan 5 dk geçmeden bi baktık bizim kız kadının yanına gitti sarıldı ona ve kadında sıkı sıkı sarıldı ardından kızımız kadını öptü biz şok olduk o an normalde utangaçdır çekingendir ama o an öyle yaptı anlamadık ve bu durum hiç hoşumuza gitmedi ona kaç kere öğrettik bunları ama meğersem biz kiminle konuşsak o da o kişiyi yakını olarak görüyo. 

Bu durumda olan anneler varmı neler yapıyorsunuz ? 
biz öğrettik sandık ama daha tam öğretememişiz 
Bu arada 2 buçuk yaşında.

Annem bu konu hakkında hep sürekli onunla konuşun anlatın ona dedi ama biz biriyle konuşsak bile o da yakın hissedicek kendini napacağımızı şaşırdık ya

8 Cevaplar

0 oy
(8,539 puan) tarafından
Bence 4 yaşında algılayacaktır
tarafından
4 yaşına kadar zaten anlarda şimdi de anlaması lazımdı normalde hani dışarı çıksak biri gelse sevse yüzüne gülse felan hemen bize bakıyordu tepki vermiyordu ama bugün biz resmen şok olduk hani kadınla konuşsa her neyse direk gidip sarılıp öptü
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
Belli ki cana yakın yavrun cnm Bnim daha çok küçük aaz daha büyüsün ztn öğretirsin bir daha da yapmqz aklı erince 
tarafından
Normalde onu seven yabancı insanlara bile bakmıyordu yüzünü çeviriyordu bugün direk gitti sarıldı öptü ya hani anlıyo ama demekki biz konuşunca hemen o da yakın hissediyo o kişileri
(812 puan) tarafından
Sen gülüp samimi olunca demekki oda yadırgamıyor kuzum
tarafından
Aynen canım öyle
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Sanırım anlaması için biraz küçük olabilir ama tabi her fırsatta konuşmakta fayda var
tarafından
Artık her fırsatta konuşucaz canım anlayana kadar
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Oy kuzum benim demekki çok cana yakın, şimdi anlamaz annesi siz yine konuşun anlatın aklının bi köşesinde kalsın 
tarafından
Anlıyodu canım normalde konuşmazdı bile onu seven insanlara bakmazdı bile direk bize bakardı onu biri sevseydi ama bugün direk gidip sarılıp öptü şok olduk valla
0 oy
(119,002 puan) tarafından
zamanla ogrenir annesi daha cok minik
tarafından
Tam anlıyana kadar anlatmaya çalışcaz bakalım
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok küçük cnm ne kadar anlatsana anlamaz ama sen yinede hep şöyle benim kızda öylekinseden çekimez sarılır öper aynı dert bendede var hatta o gün alişverişe gittim kızım mağazada konuşturuyor orda 15 kißi falan var herkese eliyle öpücük bay bay yapıyordu bir bayanda sevdi sarıldılar benimde zoruma gidiyor
tarafından
Aynen canım valla hem korkuyorum hemde rahatsız oluyorum hani normalde meyabaaa der insanlara çok demek çoğunlukla hayvanlara der kedi köpek yolda görse pisi pisiii meyabaaa der ve güler insanlardan çekinirdi biri sevse bile bize bakardı yüz vermezdi ama bugün bizi şoka uğrattı yaa direk gidip sarılıp öptü
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim kızımda hiç yaklaşmazdı. Soğuk kanlılık yada cana yakınlılık biraz çocuğun karakteriyle alakalı. Benim kıza en sevdiği şeyi versen gene almazdı mesela. Benden öğrendiğinden değil karakteri öyleydi. :) 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canım daha kucuk öğrenir zaten bu donemler sizden ayri da kalamaz ama siz konusun yapmamasi gerektigini anlatin bikmadan...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 196 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 185 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Cansu. Murat (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.