0 oy
1,480 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Doğru tahmin etmişim hislerimde asla yanilmadim 

Neyse bu arkadaşım yani eski komşum kız 22 yaşında daha babamın benden küçük kıza baktığına mi yanayım arkadaşım hamile karnında iki aylık bebesi var onami yanayım 

Evleneceğiz diyor henüz babamla konuşmadım ama kadın babanla birbirimizi sevdik kocamı bırakıp evleneceğim diyor telefonda konuştuk ay Allah'ım ben ne yaşıyorum ya piskolojim bozuldu bu arada benim annem babam ayrılalı 20 yıl oluyor kızlar bu saatten sonra babamla görüşmeyi düşünmüyorum ha birde kadınla tartıştım yani arkadasimla bana ne dese beğenirsiniz senin kocaninda gözü vardı bende dikkatli dikkatli bakıyordu dedi herşeyi kayda aldım aklımı çıldırdım nasıl insanla arkadaşlık etmişim benim babam ne kadar iyrenc bir insanmış miydem bulanıyor 

37 Cevaplar

+6 oy
(27,353 puan) tarafından

Tek bir cümleyi hak ediyor o....pu başka birşey degil

(336 puan) tarafından
Ay bunlar orspu bile değil ya öylesi insan bile yeri geliyor mecburluktan bataklığa düşüyor bunlar resmen zevkine yapıyor bunu iiyyy tiksinc
(27,353 puan) tarafından
Şeref yoksunu
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Böyle postlar bana kurgu gibi geliyor hiç inanasım gelmiyor 
(8,937 puan) tarafından
Disarda Bi baltaya sap olamamislar başka yerde başka şekilde tanitiyorlar kendilerini napsinlqr ozguvenleri düşük Haa tabi bide can sıkıntısı:)))
(9,254 puan) tarafından
Sorma. Millet sosyal medyada atıp tutmayı çok seviyor :)
(8,937 puan) tarafından
Napsinlar mugeyi esrayi izleye izleye kafayı sıyırıp burda kendilerini tatmin ediyorlar :)))
tarafından
Özge ❤❤❤❤
(9,254 puan) tarafından
Dilomm ☺️☺️❤️❤️
0 oy
(347 puan) tarafından
Ay ne okudum ben ya utanmaz pislik birde hamile ya Allah böyle insanlara nefes aldirmasin
(634 puan) tarafından
Evet dokuz haftalık hamile
(347 puan) tarafından
Kocası biliyormu aldatildiginj
(634 puan) tarafından
Hayır bilmiyor bir yıllık evli kocasıyla ikinci evliliği kocası da yenide hamile birde önceki eşinden çocuğu var dört yaşında
(6,047 puan) tarafından
Ya karnındaki çocuk babandansa
(1,103 puan) tarafından
Bnde onu düşündüm. Ne maglum eşinden olduğu. Babandan olabilir belki
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Ohaa çok ağır bir şey yuzsuze bak bide kocana iftira atıyor yolsaydin saçını başını 
(634 puan) tarafından
Telefonda konuştuk hala elim ayağım titriyor sinirden ben eşimden ayrildim altı ay önce canım yinede ağrıma gitti birde yüzleşir diyor bana
0 oy
(734 puan) tarafından
Kıyamam sana Rabbim sana sabır versin ama haklısın görüşme ama yanlış anlama sakın kardeş baban yaşlı bu gençler nasıl kendinden yaşlı insanları beğeniyor anlmajyiyirim
(634 puan) tarafından
Yani eline yüzüne bakılacak bir adamda değil babam parası puluda yok desemki parasi için
tarafından
Çok şey yazardım da buraya neyse. Ya arkadaş bu kadın ***** karaktersiz beş kuruş etmesin teki değil de nedir yani. Bu kadını da savunacak feminist gitsin ötede kendini köprüden atsın. Bunlar yüzünden hayatın bereketi kalmadı ya. Para için değil evet yakışıklı değil belki baban evet ama iki tarafta da eksik birşeyler olduğu kesin. Hem akıl hem karakter bunların ikisinde yok bunlar.
0 oy
tarafından
Rabbim ıslah etsin ne diyim 
0 oy
(2,745 puan) tarafından
Ben olsam eşine  söylerim  babamda yansın 
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Hatırladım o postunu.. keşke yanılsa idin gerçekten neyaptugi ne dediği yanlış edepsiz
0 oy
(433 puan) tarafından
Dünya git gide kötüleşiyor giden gidene olmuş bunedirya Allah uardım etsin
(634 puan) tarafından
Yaşadığım bu olay beni dehşete düşürdü dünya iyrenc bir yer oldu
(368 puan) tarafından
Canım senin cocugun var mı peki.
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Aman yarabbim kız babanla konuş biseyler yap ses kayıtlarını dinlet bak baba bu kız böyle bı insan eşime bile iftira attı seninle ilerde evlense ilk evrede seni bırakır falan de ne bileyim bul biseyler işte 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ben olsam arar kocasina anlatirdim ama arada baban var iste bilmiyorum.ne kadar yuzsuz insanlar var.sakin o dedi deye kocanla filan kavga etmeye calisma.miksee gibi ortaligi karistirmaya calisiyor Allahindan bulsun terbiyesiz
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Bencede kocasına söyle o o.rospunun azına etsin bide o karnındaki ya babandansa çok iğrenç bir durum ya
0 oy
tarafından
Baban gav.t arkdsn otu.bu 
0 oy
(265 puan) tarafından
Tube yarabim ne halere geldik  Hicmi Allahtan korkusu yokya başkasinin nikahinin altında ama baska adamla konusuyor  
0 oy
(532 puan) tarafından
Kadın hamile de bebeğin babasi kim acaba .
0 oy
(790 puan) tarafından
Bu kadar özelinizi buraua yazmak ne kadar doğru öz babanız sonuçta 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bence bebek babandan dır tövbe yarabbim Allah islah etsin inşallah eşi ne söyleyin bence ede..psizi atsın kapının önüne haketiyo sür.tüük babanada akıl fikir versin yaradan kızı yaşında birine nasıl o gözle baka biliyo sapı.kk kusura bakma kadın ne kadar asılsada babanın da bakmaması lazım 
0 oy
(613 puan) tarafından
Bebek babandan mi
0 oy
tarafından

ETİMLE KEMİGİMLE TİSKİNDİM BU DEVİRDEN KOPSUN KIYAMET.... 

O arkadaşını yol öyle bir yol ki ağzı burnu yer değiştirsin insan içine cikamasin
0 oy
(439 puan) tarafından
Yuh ya babana yaziklar olsun 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,321 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+3 oy
7 cevap 615 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.