0 oy
1,284 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

image

3.cuyle geldim araniza coook heyecanliyim esim istemiyordu tabi ben istiyordum asiri mutluyum ya esim daha inanmiyor tabi diger gebeliklerimdede olduğu gibi silik ciktigi icin yokdur diyor ama ben hissediyordum biraz daha zaman gecsin bir test daha yapicam sonra doktorun yolunu tutarim

28 Cevaplar

+2 oy
(9,173 puan) tarafından
Esin istemiyorsa nasl hamile kaldn :D
(7,425 puan) tarafından
Hahahahhaa :)
(17,659 puan) tarafından
Prezdemi yırtıyonuz laaa sksjsjsj
(9,173 puan) tarafından
Ahahah yırtan yırtıyordur bacım :D
tarafından
Ulan özge gece gece yine beni güldürdün:d
(9,173 puan) tarafından
Kız dur daha geceye çok var :D hep gül inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hayırlı olsun nie diğerlerinin yaşı kaç
(2,765 puan) tarafından
Bir bucuk ve uc yasindalar
(11,217 puan) tarafından
Ay cok küçüklermiş ya
(2,765 puan) tarafından
Olsun kizim daha kucukdu oglumu kucagima aldigimda ama simdi bi anda buyuyu verdiler ikiside simdi biri olmadan oburu yemek bile yemiyor hep beraber oyunlar oynuyorlar sarki soyluyorlar falan ve bende cok seviyorum cocuklari
tarafından
Valla ıyı cesaret yani benımkı 2 yasında daha 2.yı dusunemıyorum
(2,765 puan) tarafından
Planlanan bi gebelik degil ucuncu kazayla olan prezervatif hatasi oldu ama benim gonlum hep istiyordu rabbim nasip etti
0 oy
tarafından

Aboooooo vallahi helal olsun sana :D sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 

tarafından
Gamzeee bacım vallahi yürek yemedim ben asla ikinciyi goze alamıyorum Dicle düz duvara tırmanıyor akşama kadar anam ağlıyor aman yok bacım Rabbım olmayanlara versin inşallah ☺
(7,036 puan) tarafından
Ahahaha  Dicle seni bebeklerden sogutmus bacı ne yaptı bu kız sana
tarafından
Aboooooo bir yaramaz bir inat anlatamam tam Karadeniz inadı var bu uşakta bacım ☺☺☺
(7,036 puan) tarafından
Ahahhaha kime çekti acepaaaa
tarafından
Vallahi bacım hiç bir şeyi bana çekmedi hep babası ahhh geçen eşim de diyor bu çok inat oldu kime çekti acaba bende acaba diyene çekti kime çekecek o da diyor ki Vallahi bana çekmemiş hep anası gibi ☺ o bana ben ona atıyorum öyle ☺☺
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hayırlı olsun

Hoşgeldin :) 
(2,765 puan) tarafından
Sagol cabim benim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ana kız sen ne yaptın bebegin küçük degilmiydi senin hayırlı olsun kuzum 
tarafından
Amin canım kadınlar hisseder vardır kesin ☺️❤️
(2,765 puan) tarafından
Amin canim benim Allah razi olsun guzel dualarin icin
(7,036 puan) tarafından
Bende şuan sipral ile korunuyorum inşallah Allah olmayana isteyene versin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Onu cok dusundum ben de korktum ya interneten baktim boru gibi bisey sokuyorlar acitiyordur diye korktum cesaret edemedim
tarafından
Yok hiç acitmiyor valla öyle görüntuye aldanma canım :)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun Esra ama keşke dursaydin :) zor olmaz mı ikiside daha küçük esin haklı biraz sanki. Ama tabiki senin kararin kimseye birşey demek düşmez sağsalim kucağına al inşallah 
(2,765 puan) tarafından
Kazayla canim ucuncu isteyerek olmadi ama ben diyorumki rabbim nasip ettiyse vardir bir hayir
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun ve sonra helal olsun diyorum çocukların küçüktü diye hatırlıyorum valla iyi cesaret canım 
(2,765 puan) tarafından
Prezervatif hatasi canim ama ben istiyordum esim istemiyordu korunuyorduk rabbim onume bir mucize cikardi iste
(12,486 puan) tarafından
Hep hayalim 3 çocuktu benimde ama 2.de bıraktım gözüm yemiyor malesef hakkında hayırlısı olsun canım
(2,765 puan) tarafından
Emin ol anam agliyor benimde ama hepsi ayni anda buytup tek seferde uykusuz geceleri atliyorsun daha iyi oluyor
0 oy
(13,648 puan) tarafından
Esraaaaa tebrik ediyorum canım benim vallahi helal olsun sana :D 

Ben 2 tanesiyle deliriyorum senin adına sevindimmm 
(13,648 puan) tarafından
3 değil kuzum benim :) bebeğimi kaybettim ben 13 haftalikken
(2,765 puan) tarafından
Yaaa gercektenmi ozur dilerim bilmiyordum valla yarani destim kusura bakma
(13,648 puan) tarafından
Yok yavrum  düşünme öyle :)
Gözümüz kulagimiz sende sağ salim al kucağına inşallah:)  bide kaybolma artık aramzda ok
(2,765 puan) tarafından
Amin canim rabbim sanada nasip eder insAllah yanlis anlama ama senin benim hakkimda boyle dusunmen cok hosuma gitti ya bi an mutlu oldum aramizda ol demene
(13,648 puan) tarafından
Esraaa en çok senle atistik ama en sevdiklerim içindesin :)
Bunu bil yani:)
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Kız yine 100 post açarsın cinsiyeti nedir mrk ediyorum diye:):))) oglunda çok sordun 
(2,765 puan) tarafından
Yok cinsiyette sormadim oglumda dogum postunu cok acmisdim oglum cinsiyetinden emindim ben icime doguyordu ama dogmasini hemen istedigim icin gunde ontane aciyordum doguramadim diye
(7,928 puan) tarafından
Kız unuttun mu kaç kez cinsiyet tahminide istedin normaldir cnm insan çok mrk ediyo:)
(2,765 puan) tarafından
İstedimmi valla bilmiyorum ya hatirlamiyorm ve inan ne yemek yedigimi bile unutuyorm gun icinde unutkanlik zirve yapti kusura bakma
(7,928 puan) tarafından
Estağfurullah cnm normaldir
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Yürek yemişsin galiba sjsjsndb 
(2,765 puan) tarafından
Kurban oldugum rabbimin gonderdigi yurek
0 oy
(12,900 puan) tarafından

Masaallah valla tekrar istemen :)

Kızın ve oğlun vardı galiba büyüduler mi :)

(2,765 puan) tarafından
Ya aslinda ucunce kazayla oldu canim prezervatif hatasi ama ben istiyordum hani icimden hep geciyordu bi tane daha olsun diye rabbim nasip etti
0 oy
(325 puan) tarafından

Hayırlı olsun şekerim bende bı tane var 2 yaşında akşama kadar canım çıkıyor iyi cesaret tebrik ediyorum :D

(2,765 puan) tarafından
Benim iki yasinda oburu bir bucuk yasinda iki taneler
(325 puan) tarafından
Şimdiden Allah yardım etsin canım:)
(2,765 puan) tarafından
Amin canim korkytmayin beni ya benim cocuklarim zor cocuklar ama inanki pek fazla yorulmuyorum arkalarinda sadice ev konusunda sikinti cekiyorum heryerde oyuncak oluyor gerisi kolay
0 oy
(3,794 puan) tarafından
silikmi ne siligi baya baya belli bu . hayirli olsun
(2,765 puan) tarafından
Kizimda uc aylik hamileyken ogrenmisdim ve cok netti o yuzden oglumda daha cok silikdi pek gozukmuyordu bile buda bu sekilde cikdi yani ikisinede inanmadi kizimdaki gibi olcak saniyor iste erkek milleti kadinin islerine akillari ermiyor
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun o zaman 
(2,765 puan) tarafından
Amin canimm
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ayy bana birşeyler olaayiii
(2,765 puan) tarafından
Kotu anlamdami canim anlamadim
(1,988 puan) tarafından
Ben bi tanesiyle zor bas ediyom yavru vallahi helal olsun 3 tane bebeyle tek başına
(2,765 puan) tarafından
Kiz sen eskisehirde degilmisin eskisehirde cok var arka arkaya doguran iclerinde bende varim tabi :D
(1,988 puan) tarafından
Eskişehir de cok var da ben onlardan değilim
(2,765 puan) tarafından
Saglik olsun canim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşaallah 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(997 puan) tarafından
Hatırladım seniiii geçen gün gelmiştin aklıma kulllanici adını hatırlayamstim ne yapiyorsn nasılsın canım hayırlı olsun bu arada sagsaglm al kucağına 
(2,765 puan) tarafından
Sağol canim ama brn seni hatirlamadim ya nickler degismis
(997 puan) tarafından
Canım yıllar önce konuşmuştuk evini felan atmıştın ya o zamnlar ben ortanci kızımı yeni doğum yapmıştım ssonra sorunlar oldu kapattım sonra 3. Hamile kalınca tekrar geldim uzun zaman oldu hatırlamaman normal :)
(2,765 puan) tarafından
Anladim canim hayirlisi olsun kuzum benim sorunum yok ama giresim gelmiyor eskisi gibi tom diye bi kedi var surekli onu oynuyorum kizimla oglumda telefonu verirlerse artik pek giremiyorum buralara iste
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Ismin gibi masAllah sana canim. Hayirla kucagina al insaAllah. Sen  bununda üstesinden gelirsin eminim❤
(2,765 puan) tarafından
Coook sagol canim benim bende kendime inaniyor zorlancagimi sanmiyorm insAllahda oyle olur
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Maşallah ben 2 cıyı yapmak korkarım zor cocuğu çok severim bakımı zor
(2,765 puan) tarafından
Bakimi zor evet dogru ama ustesinden gelebiliyorum iki tane bebegim var zamanim kaliyor onlara bakarien rabbim ucuncuyude yolladi insAllah onada bakarim lagiyila

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 539 göst.
28 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 300 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Zerrin tunç (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 412 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 730 göst.