0 oy
770 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim bana yardımcı oluyor aslında örneğin tuvalet banyo temizler, robot süpürge aldı onun dışında yine süpürülmesi gerekse kendisi süpürür, market alışverişi tamamen eşimde alır gelir. Yemek bulaşık çamaşır gibi işleride ben yapıyorum. Ama bu paylaşıma rağmen kendimi hizmetçi gibi gördüğüm zamanlar oluyor örneğin aşırı uykum varken sırf eşim uyandı acıktı diye kalkıp kahvaltı hazırlıyorum. Eşim 8 oldu mu uyanır hemen acıkır. Gece boyunca emzirmiş oluyorum uykusuzum yani yiceği peynir zeytin onuda benim çok uykusuz kaldığım günlerde ben koymadan yese noluyor sanki. Yada mesela dün akşam yemekte makarna yiyelim dedik. Normalde 4 5 gibi yerdik. 4 de bebeğim uyumak istedi bende emzirirken yanında uyuyakalmışım saat 5 e gelince sırf acıktım yemek yap demek için uykumdan uyandırdı. Yani bir makarnayı suya bensiz de koyup haşlayabilir bunun için beni uyandırması çok saçma. Çok zahmetli bir yemek yapılacaksa zaten ben yapıyorum ama biliyor o gün makarna yiceğimizi kalkıp bi suya makarna koyup kaynatmıyor.birgünde bebeğimle ben hastalıktan kırılıyoduk bebeğimi doktora götürdük geldik derken akşam oldu ben ölüyorum hastalıktan bebeğim ayrı perişan eve gelir gelmez hadi yemek koy aşkım acıktık diyo. O an aşırı sinirlendim gerçekten kendimi hizmetçi gibi hissediyorum böyle durumlarda. 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen zengosun kocan seni hizmetçi edeceğine yardımcı tutsun benim kocam benim elimi soğuk sudan sıcak suya sokturmuyor yardımcı geliyor yemegide dışarıdan yiyoruz :Dahhh çok üzüldüm durumuna yazık sözde zengindin be 

(18,080 puan) tarafından
:D eceee şımarık eceee
tarafından
Aysom ne simarigi kadin evde oturup senaryo yazıyor burda oynuyor :d kadin bi gün kocam elimi soğuk suya sokturmuyor diyor ertesi günü kocam iş yap dedi diyor bi dediği bir dediğini tutmuyor :d
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Ev işlerinde dahil olması çok güzel eşinin.Ancak düşüncesizlik ettiği zamanlar olmuş ve  farkında olmadan yapıyor belkide bunu kim olsa kırılır.Eşine bu durumlardan bahsettin mi? Yani sabaha kadar uyumuyorum tam uyuyorum sen acıktın diye kahvaltiya kalkmak istemiyorum erkenden kendimi kötü hissediyorum gibi.Gecici zamanlar bunlar cunku birbirimizi idare etmeliyiz.Ev islerinde de yaptigin her is ibadet hükmünde bilincli yaparsan.Yani hizmetçilik degil de ibadet olarak gorursen severek yaparsın. 
0 oy
tarafından
Hayat musterektir. Orasi otel degil ortada bir is varsa benim-senin demeden kim o an uygunsa yapilmasi gerekir. Bazi seyler biz kadinlarin uzerine yapismis maalesef. Haklisin, cok haklisin hemde.
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Peki esinle karsiliki oturup konuştun mu böyle böyle diye
0 oy
tarafından
Konuşsanız çözülecek bir konu gibi. Belki anlatırsan daha dikkat eder 
0 oy
(10,985 puan) tarafından
Ay aklıma eski eşim geldi.veb çocuk bakarım gece gözünü açmadan uyur.sabqh kalakar sürat aşar neymiş ondan önce kalkıp sofrayı kuracakmisin o üstüne kalkacakmis.sonuc gotune tekmeyi yiyince talkimi yedi
tarafından
Aaaaa kız sana helal olsun
0 oy
(2,721 puan) tarafından

Beterin beteri var gerçekten. Eşin sadece boğazına düşkün. Acıkınca düşüncesizleşiyor. Hasta mı yorgun mu düşünmeden. Ama 24 saat düşüncesiz olanlar var. Bir de eşi 24 saat düşüncesiz modelden olup buna alışmış, senin söylediklerine şımarıklık diyenler var:pouty:

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bence sen esini oturt bi sandalyeye basina don dur.benim kocam iyidir cok seviyorum onu zahmetli bi isde calisiyor haliyle yoruluyor ama bis oldugu ve yorulmadigi zamanlardada yardim etdiyini gormedim bak mesela dun kizimi cok cok zor uyuttdum saat 2de dusun nasil yoruldugumu.odaya girdi paldir kuldur.bilgisayari aryor ama nasil aramak takir tukur.kizdim bi el isareti yaptim onun ustunde atisdik.sonra ozur diledi ama ne cektiyimi o zaman gormuyorsa sonrada ozur dilemsine gerke yokki
0 oy
(316 puan) tarafından
Yaaa aynı bizi ,beni , eşimi anlatmışsın ,hiç yapmıyor diyemem ama bazen ufacık şeyler bile senden beklemeleri gerçekten çok saçma yani bazı şeyleri senin görevin gibi görüyorlar sanki onlar assla yapamaz yapmamalı hata olur :) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 541 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (864 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 476 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,135 soru

11,467,324 cevap

35,069 kullanıcı

...