0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,096 puan) tarafından
Sabah ekmek.1 saat gec geldi diye kahvaltı yapmadim sinirden. Şimdi başım agriyor ve sabahtan beri kaşlarım çatık dolanıyorum. Kendimi frenlemeye calistikca daha cok takıp sinirleniyorum birşeylere. Sizde boyle misiniz?

10 Cevaplar

0 oy
(15,244 puan) tarafından
Hayır böyle değilim. Bence sen baya sinirlisin normale göre. 
(1,096 puan) tarafından
Aslında açlığa dayanamıyorum ciddi anlamda. Normalde ekmeği erken getirirler bugun gec getirecekleri tuttu. Hamilelikten midir nedir uyanir uyanmaz yiyecek biseyler ariyor gözüm olmayınca da sinir oluyorum boyle.
(15,244 puan) tarafından
Sadece o durumda bu kadar sinirleniyosan olabilir . Hamilelikte insan kötü oluyor çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boyle degılım normal degıl zaten bu durum
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Regl dönemimde evet ama normalde çok takılmam ufak şeylere :D
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hiç alakam yok bu ara baya sakinim 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hayır herşeyi kafana takarsan çabuk yaslanirsin canım boşver takma hiç bir şeyi kendine zarar verirsin başkasına değil 
0 oy
(7,308 puan) tarafından

5gunden beri boyleydim hatta daha beteri çünkü regl dim:D

0 oy
(11,309 puan) tarafından
Eskiden bende öyleydim artık değilim bazı şeyleri umursamıyorum bazı şeyleri görmüyorum 
0 oy
tarafından

oda biseymi ayagim sehpaya carpsa bir kerede ben vuruyorum sinirden iyi aci simdi diyorum :) bi tabak canak dusse elimden onuda ille krarim bak aklima geldi de yine sinir oldum :woot: ama ben evlendikten sonra oldum evlenmeden cok sakindim sanirim esimden bulasti

0 oy
tarafından
Böyle olursan uzak yaşamazsın be baciko sinir değil bu kafaya fazla takmak 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kim getiriyor kız ekmeği madem o kadar hayatını etkiliyor kendin alsana. Ben bazen iki bebeyle çıkıp alıp geliyorum

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 579 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 480 göst.
0 oy
16 cevap 631 göst.

380,333 soru