0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Günaydın kızlar dün benim doğum günüm du ama hiç kimse kutlamadı:( esinlede 2 gündür konuşmuyorz  özel bi konudan  dolayı konuşmayida  düşünmüyorum hala  :(o bile kutlamadi  ya  gerçi kutlasada  hiç bir tepki vermezdim oda ayrı bi konu   .normalde çok ilgili özür feln da diliyor ama bu kez kolay kolay konusmicam .Uzun zamndirda  aranızda yoktum  :( özledim sizi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun o zaman canım umarım esinle aramızdaki buzlar biran önce erir 
(301 puan) tarafından
Canm benim ya çok teşekkür ederim  ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bosver canm benim ben kaynanama kayinbabama cocuklar gibi evi balonlarla susledim pastlar kurabiyler borekler neler neler hazirladim muzik faln actim hala resimler var 3 yildir bu sekilde kutladim MAL gibi ama benim dogum gunumde gunumde herkes unuttu :) kafalari dalgin oldu simdi hicbirinin kutlamiyorum yemin ettim
0 oy
(7,401 puan) tarafından
Canim sen yeni hesap mi actin hepmi böyleydi adin.
(7,401 puan) tarafından
Yani ayşegül muydun onceden :D biraz sacma bir soru olduda☺
0 oy
tarafından
Doğum gunun kutlu olsun canim nice mutlu huzurlu senelere inşallah ❤❣
(301 puan) tarafından
Teşekkür ederim  canm  ❤ normalde takmam  ama hamilelikten dolayı 7 .24 burnum sızım sızım  ☺
0 oy
(497 puan) tarafından

Mutlu yıllar canım, insAllah eşinle buzlariniz erir :angel:

(301 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm  ❤❤
0 oy
(63 puan) tarafından
Bilseydik kutlardım iyiki doğmuşsunuz nice sağlıklı mutlu huzurlu günleriniz olsun inşallah hayatım
(301 puan) tarafından
Ahh ahh bilenler kutladı vayyy  ☺
0 oy
(7,401 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kiz nie herkese cevp verdin benim yazdığima yazmiyon telefon basinda bildirim bekliyorum:D
(301 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim  unutmicani biliyordum aslında ama dedim kocam bile kutlamadi  yaa herkezden kestik umudu ❤sende iyi ki doğdun iyiki varsın
(301 puan) tarafından
Canım yaa şimdi gördüm akrostiş ni çok mutlu oldum inan vayyyy  duygulandım ❤❤❤❤
(7,401 puan) tarafından
Ben unuttum eski uyeligini kullanmadigini. Oysa bu adinda bi kere konusmustuk dun yazarken unuttum gitti.❤ ama simdi birazda olsa mutlu ettiysem ne mutlu bana. ☺ tekrardan iyiki dogdun canim benim.dogum günün kutlu olsun ❣❣
(301 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤seviliyorsun nihanommmmmm
(7,401 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤sende canım
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Dogum gunun kutlu olsun canim 
(301 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm ❤
0 oy
(4 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun  Bu hayatta insanlardan beklentimizi ne kadar Azaltırsak o kadar mutlu oluruz aslında ama bizim gibi naif insanlar ufak bir şey de olsa istiyoruz işte bekliyoruz malesef  Ama unutma sen çok kıymetlisi iyi ki doğmuşsun, oh iyi ki varsın
(301 puan) tarafından
Çok teşekkür edrim sende ıyi ki varsın iyi ki doğdun ❤
0 oy
(59 puan) tarafından
Valla beni de hatırlayan olmaz doğum günümde eşim bile doğum gününde ablasına pasta aldı gitti ama düğünümüz den 2 ay sonra doğum günüm olduğu halde bırak pastayı hediyeyi ki kendisinin ünlü mamulleri var pasta bile getirmedi işten gelirken bi doğum günün kutlu olsun bile demedi ablasına pasta aldığı halde 
(301 puan) tarafından
Ayy canm seninkide daha kötüymüş  tüh  .olsun sen yinede iyiki doğdun ❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 500 göst.
27 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selcan35 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 348 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 495 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu