0 oy
694 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

mizah amaclidir onu belirtim eşim saolsun herşeyi alır kırmaz beni geçen airfryer çeyrek almıştı bugünde robot alınca bı kaç arkdsm ne büyüsü yapiyon diyo Allah herkese vicdan merhamet sevgi dolu kalpli adamlar nasip etsin

9 Cevaplar

+8 oy
(941 puan) tarafından
Herseye instegrmalarda payalasmak zorundamsıniz:)
tarafından
Kişiden kisiye değişir günlük hayatta yaptıklarımı paylaşmam ama birinden hediye alınca paylaşırim
-Reklam-
+1 oy
(2,799 puan) tarafından
Üst üste paylaşma bence nazara gelirsiniz
tarafından
Paylaşırken Ayetel Kürsi okuyom kiz
+1 oy
(402 puan) tarafından
avrupada yuz ikiyuz para birimi urunler bizim ulkemizde luks gibi gorunuyor hava atma araci maalesef
tarafından
Avrupada bunlar el süpürgesi parası kuzum Türkiye'de bu kdr pahalı sattıkları için altın alms kadar seviniyoz
tarafından
Gel sarılalım bacım zara giyiniyorum diye millet hava atiyo 5 Euro 20 euro hep yurt dışında.  TL yi bu hâle getirenlerin....
tarafından
Napalim bacım kaderimiz böyle kuzenimde yurtdışında onun 50tlye aldığı pantolonu burda 200ze aliyom
tarafından
Güle güle kullan canım artık sen de zıngın kesimdensin:)))
tarafından
Ne demezsin tlfon faturası üstüne taksitle aldığımı bilen yok zengin saniyolar
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Güzel düşünmek lazım tabi :)

0 oy
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım

Kız tek böyle şeylere para vermeye cimrilik yapan ben miyim evimde herşeyim tam çok şükür bir eksiğim yok ama bir robot süpürgeye 6 7 bin vereceğime altın alırım diyorum eşim airfirey alacaktı görmüş beğenmiş Instagram'da görüyor falan sana sürpriz yapcam bundan alıp dedi ben alma altın al onun yerine dedim ve kolye yaptırdı 

Heralde bende sorun var ya:D
(9,626 puan) tarafından
Bende bunu gereksiz bulanlardanım  :D cok şükür bizimde eksiğimiz yok ama ne robot süpürgeye nede diğerine hic heves etmedim
tarafından
Yok kuzum ben altın sevmem pek ev eşyalarina düşkünüm eşimde seninle aynı fikirde iki üç tane yüzüğüm var daha taktiğimi hatirlamiyom
tarafından
Yani tercih meselesi kuzum ben halıyı normal tip süpürgeyle halıyı kaldıracak şekilde haşır huşur supuremedikten sonra içim rahat etmez airfirey da saçma geliyor
Altın hem değerlenir birikim yaparsın ben hep altın alırım ama hiç takmam varlığı mutlu ediyor:D
tarafından
Eşim her ay kenara bı çeyrek koyardı bu ay çeyrek fırladı durdu
0 oy
(10,016 puan) tarafından

Buyu degil para :D

tarafından
Yok kız taksitle olmasa rüyamda gorurdum
0 oy
tarafından

Cok bisey degil ki bunlar ikisini toplasan 10 bine kaparsin :) 

tarafından
Napalim kuzum Türkiye'de on bin TL bize yüz bin gibi geliyor bazılarına çerez parası
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Şarj aletine kadar koymussun çekerken kız bakiyodun bide paylaşayım dedin heral
tarafından
Parçaları çıkarırken çekim dedim o hevesle
(2,369 puan) tarafından
İyi. Yapmışsın canım maşallah
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Güle güle kullan kullandigin zaman niye bunca zaman almamışım diye kafanı duvarlara vuracaksin o kadar büyük rahatlık ve pratiklik ki eşine yat kalk dua et çok büyük Bi hediye almış sana altın alsa emin ol bu kadar sevinmezdin 1 2 haftaya eşine hayir dualari edeceksin :))))
(8,898 puan) tarafından
Onu 2 yıldır düşünüyorum en sonunda vazgeçtim alan bin pişman çünkü sat gitsin onun yerine hamur yoğurma makinesi al :))))
tarafından
Kız pişmanlık ya heryerde reklamını gördükçe sinirim bozuluyo ona verdigim parayı kaybetseydim keşke eşim sattirmiyoda dolaba atip satmak istiyorum
(8,898 puan) tarafından
Kullanmiyorsan niye sattirmiyor ki
tarafından
Daha yeni aldı her ay 290tl taksidini ödüyor zararına ne diye Satican diyo
(8,898 puan) tarafından
1 yıl sonra kullanilmayinca kendi satar merak etme :))))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,953 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bahtsiz35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Guzelle123 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 354 göst.