0 oy
1,955 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
merhaba kizlar biraz uzun olacak kusra bakmyn olaya nereden baslasam bilemiyorum daha once buraya kayitliydim yazi yazmistim uzunca buraya sifremi unuttum girisimi unuttum ondan dolayı tekrar uyelik actim . Esim cok kotu bir insandi beni hep doverdi eve kilitlerdi kaynnmda doverdi 1 gasinda oglum var 3 ay once esim trafik kazasından oldu ve ben maddi anlamda cok zorlaniyorum kaynanm bglanan maasa el koydular destekcim yok esim oldukten daha 40 cikmadan basladilar yanliz olmaz diye kaynımla evlenmemi istiyolar ben kaynma o gozle bkamm cok iyi biri ama koca ailenin tarfinin adeti boyle. Kynimin sevdigi baska biri var ama ve ailesine hyr diyemiyo cok kafam karisti annem babam bosanmis ben kucukken baskalariyla evli ondan gidemiyorm onlara daha 20 yasindaym babaannem ben seni istemyrm diyo bu yastn sonra cock sesi cekemem diyo . Esimin vaeligi bir dertti yklgu ayri dret napcgmi bilmiyom

34 Cevaplar

+2 oy
(90 puan) tarafından
Bana çok absürt geldi yalan olmasın bu post 6 dj önce atmışsın cevap bile vermemissin kimseye üst üste 
(4 puan) tarafından
Girmiyodu siteye cmm simdi vriyrm hrkese ccp
(2,246 puan) tarafından
Yalanmi gerçekmi söylüyor bilmiyorum ama malesef hala doğunun bir çok yerinde var böyle şeyler hatta şuan izmirin göbeğinde komşumun biri kayniyla evli
(732 puan) tarafından
İnan bende inanmadım içimde atma gece gece dedim
-Reklam-
+1 oy
(2,697 puan) tarafından
Kocanin maasi var cek otur evinde bi ride gelirse 155ara maasina el koyduysalarda 155ara kayni ne yapacaksin zor bi durum bu 
(4 puan) tarafından
Altli ustlu otrz cnm
(2,697 puan) tarafından
Kendi ailene yakin bi ev tut kiraya oturcocuklarinla buri bisey derse *** yet et yoksa humor vermezler sonucta O insanlar da iti degil
+1 oy
(1,339 puan) tarafından
Urfa’nın hiçbir yerinde kayınla evlenme gibi birşey yok hiçbir bölgesinde niyeyse pek inanasım gelmedi sana evet boşanmaya karşı bir toplum Urfa ama senin dediğin gibi bir şey söz konusu değil 
(1,339 puan) tarafından
Ay mertin annesi senin yorumu görmemişim
Başın sağolsun ne güzel ailen arkandaymış bundan sonra ki hayatında hep mutlu olursun inşallah
(1,339 puan) tarafından
@ Gülüşü huzurum
Ben hiç görmedim ve duymadım ama çoğu kişi var demiş Allah akıl fikir versin ne diyim
(616 puan) tarafından
Allah razı olsun hepinizden. 4 yaşnda oğlum var. Onunla ayakta durmaya çalışıyorum. Ama acı ne azalıyor nede geçiyor gün geçtikçe çoğalıyor. Sevdiklerinizin yanındakilerinizin kıymetini bilin.
(1,339 puan) tarafından
Rabim onun acısını göstermesin Salih evlat eylesin inşallah cnm
(616 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Bence kadın sığınma evine git kaynında başkasını seviyormuş bu devirde bar mi hala öyle iğrençlikler
(978 puan) tarafından
O zaman evlen canım çünkü buradakiler çözüm önerisi yapiyor o olmaz bu olmaz o zaman sormayacaksin evleneceksin
(361 puan) tarafından
kadin siginmaya gitme cnm kocanin evinde otur napican
(4 puan) tarafından
İzmirde otrym urfaliyim cnm okumuyonm ev lkocma ayit degil kayinpderin ustuns maasi 11 TL kira pahali mama yiyo coxuk
(2,246 puan) tarafından
İzmirde nerde oturuyorsun bende izmirdeyim
(1,005 puan) tarafından
Bence baya saçmalıyor ilgi çekmeye çalışıyor:D izmir de kocan ölüyor kaynınla evleniyorsun töre bu yapmazsan vuruyorlardr bide dimi yalanın da bi sınırı var
0 oy
(912 puan) tarafından
Sakin evlenme nasil maasa el koydular nasil insanlar ya bunlar boyle daha yaşın genç bu yaşta onlara boyun eyme annen baban bosanmis bile olsa destk olmazlarmi banaaneni ikna et ve maaşını da onlardan al 
(4 puan) tarafından
20 uasindayim evden hic vokarilmadim 17 ysmda evlndirildim anlamadigim siz banklar ciktgi zaman bilginiz vrmiydi niye asaliyorsnki
(895 puan) tarafından
Bilgin yoksa arayıp öğren.2024 yılındayız.
(575 puan) tarafından
İnternete giricek buraya girebilicek kadar bilgin varsa bankayada gidip yeni kart alicak kadar aklın vardır elbet googleye bile yazsan sana herşeyi detaylıca anlatır
(895 puan) tarafından
Etkiye tepki aynen öyle.Demogoji yapma bence biraz araştır ve ses çıkar biraz
(575 puan) tarafından
Her yorumunda bilmiyorum etmiyorum mecburum falan fistan gönlüm var demiyorda bende boşandım 2bebekle ortada kaldım evi tuttum bakıcı tuttum sabahtan akşama kadar temizliğe gittim paşalar gibi baktım şimdi gündelige gidenler günlük 1200tl kazaniyo niyeti olan her türlü gecindirir kendini
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Sığınma evine gidebilirsin canım . Ne olursa olsun güçlü ol ve o evden git. Önce polise git onlar seni yönlendirir zaten korkma hiçbir şeyden 
(3,388 puan) tarafından
Kaynanası dövüyomuş sanırım ben öyle anldım
(3,672 puan) tarafından
Aynen tekrar okuyunca bende öyle anladım
(4 puan) tarafından
Esim sagkn gtm cnm 1 yasnda oglm var ona zarar vermiyorlar 6 ay tutuylr ben suan kirada oturmyrm sonra bn npcm
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim evet burda esi kazadan vefat eden birinj hatırlıyorum sanki basin sagolsun tekrardan annene babana ulasmayi denedin mi ayrilar demistin ama belkide vicdana gelirler kadin siginma evlerine basvur irda is imkani saglarlar belki Iki ucu b.klu degnek dedikleri bu olsa gerek 
0 oy
(895 puan) tarafından
Gelip cebinden zorla mı alıyor maaşını.Verme sen de .Az biraz ağzın dilin olsun istemiyorum de.Çekip vuracak halleri yok ya.
0 oy
(361 puan) tarafından
onun sevdigi biri var onla evlenmem dediginde ne diyolar?
0 oy
(2,766 puan) tarafından
Bankaya gidip kartı kaybettim diyeceksin ve yenisini çıkartacaksın, onu da bir zahmet bu sefer onlara kaptırmayacaksın. Kaç para maaş bilmiyorum ama eğer 1 oda evde bile olsa çocuğunla yaşamana imkan verecek bir miktarsa al çocuğunu kendi hayatını kur. 2 yıl içerisinde de kreşe verirsin, girip çalışır hayatına devam edersin. 
0 oy
(408 puan) tarafından
Ne kadar iğrenç mide bulandırıcı bir durum ya. Kesinlikle kabul etmeyin çocuklarınızın amcası üvey babası mı olucakkkkk
0 oy
(947 puan) tarafından
Ben de urfa'dayım Canım biz de artık hiç böyle gelenekler yok sen hangi bölgedesin ilçedesin...
(1,005 puan) tarafından
İzmir'deymiş
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Nedense hiç inanmadim. Güzel kurmuşsun  TT oldun el salla
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Sizin orda devlet yokmu bu ne cahillik ara 155 i bak senin yanına yaklasabilirlermi 
0 oy
(24 puan) tarafından
Hiç ne yapacağım diye sormana bile gerek yok tabi ki asla kabul etmiyeceksn kendi kızları olsa zorla evlendirmye hakları yok gelinleri ne hele hiç yok.kaynin dünyanın en iyi erkeği olsa bile evlilik gibi bişey söz konusu değil. İlerde pişman olacağın bişe yapma hicmi kimsen yok teyze arkadaş onlara git bı müddet kal işini bul oğlun küçük evden de çalışabilirsin öyle işler var.arkadaşlarn dediği gibi bankaya git kartım kayboldu de yeni kart çıkart bişey derlerse yaparlarsa polise şikayet et uzaklaştırma kararı aldir. Senin gücün yetmiyosa devletin gücünü kullan.ayrica bazı arkadaşlar urfda yok demiş kayinla evlenmek var maalesef tmm su anda yok ama geri kafalı  aile büyükleri halen var normal karşılıyor bu durumu. Bende urfaliym biliyorum.bide eşin akrabamj yabancı mj
0 oy
(148 puan) tarafından
Tövbe yarabbi kayninla evlenmek ne demek başka bir yol illaki vardır ya Allah yardımcın olsun 
0 oy
(790 puan) tarafından

Kaynin da dövmüş eli kırılsın nasıl göze alıyorsun evlenmeyi?

Kaynina o gözle bakamazsin bence

Kayninin sevdiği varmış hâlâ nasıl dusunebilirsin evliliği seni sevmeyen biri senden nefret eder de sevdiğinden ayırdığın için ondan koca olmaz sana

0 oy
(191 puan) tarafından
Kaynim da dövüyor beni yazmışsın nasıl oluyor anlamadım 
(1,199 puan) tarafından
Kaynanam demek istedi
0 oy
(874 puan) tarafından

Filmleri aratmayan hayat hikayesi seninki :( basın saolsun cok iğrenc bir teklif Kayın demek kardeş abi demek olmaz ya mide almaz kendi ayaklarının üzerinde duracak gücün hiç mi yok inan üzüldüm şimdi polise git desem çocuğu devlet alır senide sığınmaya atar o daha bi zorlaştırır durumunu git iş bul bir ev tut çocuklarına bak desem kaynanan denecek kadın peşini bırakır mı maaşa el koyduğunda bişe diyemedin mi gücün yetmiyor mu onlara 

0 oy
(522 puan) tarafından
Allah'a dua et canım isallah. Bir kapı açar zor bir sinav ama ben yerinde olsam başkasını seven biriyle evlenmezdm yinede senin kararin bize  konuşması yazması kolay ama yaşayan bilir Rabbim  yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 550 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gizlihesap (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 582 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Esinsonmez (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 155 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 358 göst.