0 oy
1,546 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Çok merak ettiğim bir konu zamanında çok araştırdım hatta ablamla çok denedik ama ben her seferinde uyuyakaldım :) sakıncalı olduğunu söyleyenler var  farklı boyut olduğu için sıkıntılı olabilirmiş ayrıntıya girmek istemiyorum korkanlar olabilir diye.

Siz hiç denediniz mi ve  ruhun tam olarak bedenden ayrılmadan başka bir yerde bulunabildiğine inanıyor musunuz?

43 Cevaplar

+2 oy
(872 puan) tarafından
Tam gecelik soru :) ben yeter ki uyuyabileyim. Seyehat falan istemiyorum. Deliksiz şöyle gece yat sabah uyan istiyorum. Yok. 1000 kere uyanıyorum. Emzir. Altını değiştir. Kendin tuvalete git. Falan filan. Seyehat için çok yorgunum. 
(5,108 puan) tarafından
Küçük bebeğin mi var canım sık uyanıyor şu sıralar benim oğlan da deliksiz uyumayı o kadar özledim ki.. Bir gün gece sadece 2 kez uyandı o bile beni çok mutlu etti saate bakmadığım halde anladım aralıksız birkaç saat uyuduğumu
(872 puan) tarafından
Canım artık 23 aylık. Emiziriyorum belki o yüzden böyle. Veya beraber yatıyoruz ondan da olabilir. Yanı anne-meme ayırmıyor.  O da haklı. Ama eşim 1 hafta evdeyse 1 hafta işte. Yazın hiç gelmiyor eve. O yüzden beraber yatıyoruz. Bazen sabaha kadar emiyor. Bazen ben uyanıyorum bakıyorum memeyi kendisi bulmuş emiyor oluyor:) bence deliksiz uyku yok şey.  Yanı onun varlığına ve ileride olacağına inanmiyorum:)
(7 puan) tarafından
Ay ayni ben şuan aralıksız uyumak nasıl istiyom nasıl yorgunum bebeğim durmqdqn kalkiyo hastayım
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Allah yardımcımız  olsun
(7 puan) tarafından
Amin canım ya :(
-Reklam-
+1 oy
(2,297 puan) tarafından
Konuya yabancı kaldım watt????
(5,108 puan) tarafından
Ruhun bedenden ayrılarak seyahat etmesi canım ama tam anlamıyla ayrılma olmuyor mesela istediğin yere gidebiliyorsun ülke şehir farketmeksizin
(2,297 puan) tarafından
Ya ruh geri gelmezse:)) ışınlanma yapmışlar ama ruh gelmez diye kimsede denememe yapmamış bilm adamları
(5,108 puan) tarafından
Doğruluğundan emin değilim ama şey diyorlardı göbege bağlı kordon gibi düşün bir ip var sen istediğin zaman kendi bedenine dönebiliyorsun. Böyle söyleyince biraz korkutucu geldi bana da :))
(2,297 puan) tarafından
Ayy korkunç:)(
+1 oy
tarafından
Merak ettim ay bakalım yapan var mı duydum ama bende yemez tırsarım :) 
(5,108 puan) tarafından
Yanında biri varken deneyebilirsin ben bekarken odamda yalnız uyur halde yapıyordum :D
tarafından
Yoh yoh aman ben bir yere gitmiyim ya siz gidin bana anlatın olmaz mı :)
(5,108 puan) tarafından
Keşke gidebilsem :) eşimle ayrıyız ben ameliyat olduğum için annemlerde kalıyorum bir haftadır çok özledim ilk eşimin yanına giderdim herhalde
+1 oy
(1,246 puan) tarafından
İnanıyorum ama yapmadım. Denemem korkarım boyutlar arası sıkışmaktan :D Türkler çok yatkınmış bu arada astral seyahate 
tarafından
Ayla evet canım dolaylı olarak var. Söyle ki bu seyahat için vücuttaki tum gözlerin açılması lazım. Bu da epifiz bezinin temizlenmesi demek özellikle 3.goz için önemli
 Zaten millet uçmuş kaçmış da vücut gözlerini açmadan yapılabilecek birsey değil bu
(1,733 puan) tarafından
Tabikide epifiz beziyle alakalı ortadaki gören göz o canım
tarafından
Üstteki yorumlarınızı şimdi okudum ay dikkat edin ya çok ilginç ama arafta kalır demişsiniz Allah korusun korktum ben
(1,733 puan) tarafından
Mrs. Millet uçmuş kaçmış demişsin o laf banaydı sanırım ama sana şunu tam anlatamadım sanırım ben bu konuda bir defa isteyerek yaptım korktum düştüm ama ben bu durumu defalarca yaşayan biriyim yani burda çok detay verıp kimsenın kafasını karıştırmak veya başka şeylere çağrışım yapmak istemiyorum ama böyle durumu yaşayan ben gıbı çok insan var korkulan ruhani varlıklar zaten hep benim bi şekilde rüyalarımda ya detay vermek ıstemıyorum gece gece
(13,824 puan) tarafından
Ben de okumuyayim daha fazla eskiden böyle değişik şeyler olurdu uykumda ama uyanık gibi korkuyorum ozamandan beri
+1 oy
(1,972 puan) tarafından
O ne kiz oyle
(5,108 puan) tarafından
Ruhun bedenden ayrılıp seyahat etmesi o anda istediğin yerde bulunabiliyorsun
(1,972 puan) tarafından
Ay ben korkarim :D
+1 oy
(11,153 puan) tarafından
Ay bende çok merak ediyorum bunu duydum ama yapmadim yapana da rastlamadim
(5,108 puan) tarafından
Ben de rastlamamıştım ama yorumlarda bir arkadaş yapmış
(11,153 puan) tarafından
Senin posttan çıkmıyorum sayfayı yenileyip duruyorum ahaha  :)
(5,108 puan) tarafından
Ahaha :D çok ilginç cevaplar var bak Kelebek yapmış ben aynı yöntemle denedim ama olmamıştı
(11,153 puan) tarafından
Cok degisik bisi o ya dikkat gerektiriyormus benim dikkat sıfır  :)
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Salgın var bacım ne seyahati otur oturduğun yerde :D
(5,108 puan) tarafından
İşte ne güzel hastalığa yakalanma derdi yok bedenin evde mışıl mışıl uyuyor olacak:Ds
(25,224 puan) tarafından
Ruhun sıyırırsa napcan:D önemli olan ruh sağlığı :P
+1 oy
(52 puan) tarafından
Bi ara bende çok merak salmıştım bu konuya evet astral seyahate inanıyorum hatta bazen normal uyuduğumuzda aniden bi düşme yaşarız herkes yaşamıştır diye düşünüorum ruh bedenden ayrılıp aniden geri gelince ya da beyin uyanınca mı ne olurmuş pek anlatamamış olabilirim ama bunun gibi oluor onu anlatmak istedim 
(5,108 puan) tarafından
Bunu da duymuştum canım o düşme durumu çok gerçekçi oluyor acaba yapan var mı merak ettim ben çok istemiştim zamanında baya uğraştım ama olmadı. Dini boyutunu da araştırdım İslam'da yeri var bildiğim kadarıyla iki türü var birini yapmak sakıncalıymış
(52 puan) tarafından
Dinde yeri var mı yok mu bilmiorum tatlım ben Bi kaç yıl önce YouTube ta görüp merak etmiştim ama cesaret edemedim açıkcası :)
+1 oy
(12,524 puan) tarafından
Canım ben yapmadım ama yakın yakınlara kadar yani 3 sene öncesine kadar görüyordum birilerini bahsetmek istemiyorum anca rahat bıraktılar
(5,108 puan) tarafından
Nasıl gördün canım özelden yaz bakalım merak ettim
(12,524 puan) tarafından
Telegram dan yazdım tatlım
+1 oy
tarafından

Ben zaten korkagim birde bunu yaparsam ölürüm :D.doktor strange izlemelisin boyutların arası gidip gelme ruhun bedenden ayrılması falan . Ben hepsine inanıyorum

İzle pişman olmazsın 
(5,108 puan) tarafından
İzledim kuzum çok sevdiğim filmlerden biri
Haha :D ben korkmuyorum canım ama geri dönememe durumu olduğu için  bu beni endişelendiriyor zaten yapması kolay bir şey değilmiş çok aşamalı baya uğraşıp zaman vermek gerekiyor
tarafından
Ben yapsam kesin geri gelemem :D orda kalırım
Aslında iyi olur azıcık gidip kafa dinlesem ruhum dinlense :)
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Evet cahil ben lisedeyken çok denedim ama birinde fena korktum gercekmiydi bi anlik ruyamiydi hatirlamiyorum ama bi ısik gibi bisey görmemle yerimden firlamam bir oldu dahada denemedim onun ustune 
(5,108 puan) tarafından
Ben de lisedeyken denedim :d Bir ara oldu gibi bir yandan rüya gibiydi ama büyük ihtimalle rüya görmüştüm
(7,227 puan) tarafından
Kız benimki baya gercek gibiydi sanki biri var gibiydi fena korktum sonra tövbe denemedim zaten o korku yetti
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Cok tehlıkelı sular:)sonu ıyı olmaz arafta kalırsınz
(5,108 puan) tarafından
Allah koruusn kız ama hayatımda bir kez olsun deneyimlemek isterdim
(2,705 puan) tarafından
Meraktan mı yoksa o hıssıyatı yaşamak ıcın mı
(5,108 puan) tarafından
Hissiyatı yaşamak için canım o anki durum nasıl olurdu kendimi görmek daha sonra yürüyor musun uçuyor musun ya da düşünce yoluyla nasıl oluyor gerçekten çok merak ediyorum aklıma esti tekrar denesem mi diye düşünmüyor değilim
(2,705 puan) tarafından
Yürüyorsun canm yürüyorsun:)ama boslukta gezıyorsun bedenin sana agır gelıyor kabullenemezsın sonra herkes yapamıyor gerı dönüşü zor oluyor
tarafından
Sen yaptin mi papatya
0 oy
(3,130 puan) tarafından
Bana çok korkutucu geliyor nedense hiç denemek bile istemem 
(5,108 puan) tarafından
Şöyle düşününce kendi bedenini uyuyor vaziyette görmek gerçekten kulağa korkunç geliyor
(3,130 puan) tarafından
Hem o hemde gidipte dönmemek var gece gece aklıma getirdin ya şimdi ben nasıl tuvalete gitcem :((
(5,108 puan) tarafından
Korkma kuzum kötü bir şey değil sen istemediğin sürece başına gelmez Allah'ın izniyle
(3,130 puan) tarafından
Bir ara yine böyle bir post açılmıştı etkisinde baya kaldim
0 oy
tarafından
Tavsiye etmem :)
(5,108 puan) tarafından
Denedin mi hiç :)
tarafından
Ben kendi yasadiklarimi yazmayayim canim ama sunu soyleyeyim bir tirtil kanatlanmadan ucamaz boyle seyler oyle rastgele eglencesine yapilacak seyler degil
0 oy
(763 puan) tarafından
Şehirden şehire seyahati zor yapiyom bacı oda kalsın puhahaha
(5,108 puan) tarafından
Ne güzel tatile giderdik benim görmeyi çok istediğim ülkeler var  :ddd
(763 puan) tarafından
Bende bir anam gile gidem gelem o zaman:)
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben inanıyorum ama yapabilecek konsantrasyonum kesinlikle yok. İnsan düşünce gücü ile hareket etmeden kilo bile verebiliyor. Kaslarını çalıştırma komutu vererek. Bu da bir çeşit düşünce gücü bence. Çok yüksek konsantrasyon istiyor. Tüm gücünü oraya kanalize etmek bilemiyorum ya zor bence 
(763 puan) tarafından
Sadevatandas bacı peki düşünce gücüyle kilo ds alabiliyor muyuz:)
(2,132 puan) tarafından
Verilebildiği ile ilgili bir araştırma okudum ama alınır mi hatırlamıyorum. Benim derdim vermek olduğu için o kalmış aklımda:)
(763 puan) tarafından
Benjm derdim de almak :)
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Merak ettiğim ama hiç bir zaman cesaret edemeyecegim bir şey :D 
(5,108 puan) tarafından
Neden cesaret edemezsin ben hala çok merak ediyorum ama çocuğum olduğu için korkuyorum bir yandan :Dd
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor ya
(5,108 puan) tarafından
Yukarda anlatanlar olmuş canım çok farklı bir deneyim
0 oy
tarafından
İnanıyorum gözümlede gördüm. Yaşayanı ama aklı olan bu kötülüğü kendine yapmaz yapamaz.
(14,019 puan) tarafından
Nasıl gözünle gördün anlatabilir misin merak ettiğim bir şey
(337 puan) tarafından
Ay bende merak ettim
tarafından
Ya bu duruma istemeden düşen birini gördüm seyahatin alasını yaptırıyorlar hatta içinden çıkamıyorlar. Allah korusun gece gece psikolojim bozuldu yine :)
(5,108 puan) tarafından
Nasıl canım eğitim mi veriyorlar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bende arastrdıgım sırada oldu ve cok korktum bnce hıç deneme bıle yanı öldüm diosun ve o panık ortam herseye acık
(5,108 puan) tarafından
Çok farklı bir ortam abla denemek isterdim ama karanlık tarafı olduğu için ister istemez korku oluyor insanın çocuğu olunca

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 347 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...